Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

prison break

Suark

Öne çıkan mesajlar

Ya deli olucam.Bir solukta 2 haftada 1 sezonu bitirdim.Kaçış sahnelerinde kaldım.Fıldır fıldır 2.sezonu aramaktayım.
İndiremiyorumda Kota var.Kaldırıcam bu engelleri yazın aaa bölük parçıkta dizi izlenmiyor ki yahu...

yalnız senaryo devamlılık ve fikirlere hasta oldum.En ufak pürüzlerle bütün plan bozulur mu yahu ?
Sosyal ağlarda paylaş

17 bölüm güzel olmuş baya. scolfield'sız kısımlar biraz sıkıcı oluyor, biran önce diğer tarafa geçse diyordum izlerken. iyi seyirler :)

[spo]pope usb disk'e baktığında onu kendisine veya daha sonra ulaşabileceği yere kopyalamıştır diye düşünüyorum. hatta bölümde ses kaydını dinlettirmedibile, belki de içindeki bilgileri o ses kaydıyla değiştirmiştir. (güvenesim gelmedi adama nedense)

ayrıca mahone'u (çekik gözlü eleman, adı bu muydu hatırlayamadım) neden öldürmediler anlamadım. hadi kaçtı diğerleri de kalan adam öldürse rahat ederdi baya.

sara'da ayıp etti adama, gerçi haklı, zamanında çok eziyet etmişti kendisine de daha çok işlerini görcekti..[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

17 de yarmış bitirmiş bir bölümdü. helal olsun adamlara.

[spo]pope yapmamıştır öyle birşey diyorum bende, hadi company'in adamı olsa neyse de, değil. o kapışma sırasında en güzel sahne zaten sara'nın kapıyı çat diye kitlemesiydi, kellerman çok pis yatışa gelecek hele bill kim'i sağ koyarsa birde, company sağlam bırakmaz onu. franklin ne yapacak birde o var, europeangoldfinch.net'i mi verecek acaba yada başka bir planı mı var ?

SUCRE&MARICRUZ FTW !11oenone[/spo]

[ Mesaj 23 February 2007, Friday - 17:58 tarihinde, Lancelion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aynı tempoda devam ediyor 218de de

[spo]bir çok olayı yarım kesmeleri sinirimi bozdu, nolcak gösterseler. bence son sahnede intihardan kurtaracaklar ve götürüldüğü tedavide vb. bir şekilde kaçırılacak diye düşünüyorum. başkanın da vurulacağını sanmıyorum. ısklayacak veya kendisi vurulacak gibi geldi bana.[/spo]

1 hafta daha bekleyelim bakalım neler olacak
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2.Sezon 5. bölümdeyim 2. sezonda çok zevkli bence.

Merak ettiğim bişey var bu elemanların 5 veya6. günü galiba.

peki bunların saçı sakalı uzamazmı ? Yoksa elemanlar köse mi ? Yoksa hep aynı görünmek için traşmı oluyorlar ?

Bir ilginç yanıda ulan sizi bütün memleket tanıyor insan 2 sakal bıyık takar lapin gibi geziyorlar hala yakalansak diye.
bunlar aklıma geldikçe uyuz oluyorum diziye =)
Sosyal ağlarda paylaş

amerika orası, millet meraklı değil veya alışmış o tip olaylara heralde, sadece ödül avcıları peşlerinden koşturuyor. bir de kimse başkasının derdini düşünmediği için zarar göreceklerini hissetmeden neden aa sen kaçak herifsin desin ki? bunu tbag'a yapsalar adam çeker vurur örneğin :D o yüzden bence kimse karşı karşıya kalıp kendini tehlikede hissetmeden birilerine haber vermiyor. bu durumda olanlar da ilgili kişileri haberdar ediyor veya haberdar etmeye çalışıyor zaten dikkat ettiysen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...