Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

utopia said:
Xaenin said:
Ben de çok sevimliyim lan niye bana sevimli demiyorsunuz. Gerekirse bayılırım yeter ki kaşıyın.

kaan kıllı bir yaratık olmak, sevimli olmaya yetmiyor. sorry:/

Ama bir bıyık var diye kıllı denmez ki insana. Vücudum kaymak gibi, hiç kıl tüy yok, reklama çıkarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
utopia said:
Xaenin said:
Ben de çok sevimliyim lan niye bana sevimli demiyorsunuz. Gerekirse bayılırım yeter ki kaşıyın.

kaan kıllı bir yaratık olmak, sevimli olmaya yetmiyor. sorry:/

Ama bir bıyık var diye kıllı denmez ki insana. Vücudum kaymak gibi, hiç kıl tüy yok, reklama çıkarım.

kendini kediyle yarıştırınca, tek ortak olabilecek noktanızı değerlendireyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

albümde dolaşayım biraz dedim ve dolaştım. 1. sayfadan 268. sayfaya kadar geldim şu an. izlenimlerimi yazayım dedim.

- bi kere benim abidik gubidik resimlerim var paso. heryerde ama alakasız filan. nicelik olarak değil de böyle ne bileyim nitelik olarak dövsen dövülür.
- sonra beilowun sürekli ama sürekli sinirli bakışları var.
- sözlüğün hayalet üyelerini gördüm. 5 6 tane. resim koymuşlar kaçmışlar. fake de değil gibi.
- taa geçen sene 2 tane kız resim koymuş. patlamamış ama hiç. nick vermeyeyim harras olmasın şimdi.
- sonra dorynin gizemli fotoları var. bence gerektiği kadar hit alamamış.
- ayayekokcambo, clymor diyim siz anlayın. bu kategoriye bi fotoğrafıyla consu da dahil etmek isterim.
- penthin gezdiği yerlerden ve barlardan çektiği fotolarla gelen harrasları var.
- bi iki tane mutlu çiftin fotoları var.

şimdilik bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...