Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Çok ağır laflar edilmiş burda birincisi ben tarkana benzemiyorum o bana benziyor !!11 ikincisi insan insana benziyebilir ikimizide yaratan aynı değil mi üçüncüsü ulan siz hiç stüdyoda fotoğraf çektirmediniz mi tabiki cild düzeltmesi olucak.Dördüncüsü evet gözümde sürme var gayetde gururluyum ve son olarakta bana o gay diyenlerin organlarını alır ters döndürüp geri iade ederim !
Sosyal ağlarda paylaş

Razien said:
Çok ağır laflar edilmiş burda birincisi ben tarkana benzemiyorum o bana benziyor !!11 ikincisi insan insana benziyebilir ikimizide yaratan aynı değil mi üçüncüsü ulan siz hiç stüdyoda fotoğraf çektirmediniz mi tabiki cild düzeltmesi olucak.Dördüncüsü evet gözümde sürme var gayetde gururluyum ve son olarakta bana o gay diyenlerin organlarını alır ters döndürüp geri iade ederim !

FLAŞ FLAŞ FLAŞ..Tarkana benzerliği ile tüm gençlerin kalbini çalan Razienden şok açıklamalar.Sanat camiasını karıştıran açıklama az sonra Patimagazinde...
Sosyal ağlarda paylaş

abi gözünde kalem mi var?
varsa amacı ne?
yoksa neden var gibi duruyo?
ayrıca foto bi garip duruyo da çözemedim. kaşlarda falan da bişiler var sanki. fotoğrafçı biraz üstünden geçmiş galiba da kötü olmuş.

edit: gözünde sürme varmış, şimdi okudum. fotoğraftaki garipliği anlayabilmek için biraz daha baktım da, dudakta da parlatıcı mı var?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...