Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müjdemi isterim

Absolut

Öne çıkan mesajlar

tebrikler efem , bu tür durumlarda söylenecek çok fazla temenni gelmiyor aklıma ama klasik olarak ASV (allah sabır versin) , AAB (allah analı babalı büyütsün) ve ANS (allah nazardan saklasın) kombolarının üstüne bide "Amin!" finish action'u patlatırsam bu tebrik mesajını kazasız belasız atlatırım herhalde...

Özet:Tebrikler! :)
P.S.hadi bakalım önce gunn amca oldu şimdide abso baba oldu.sırada kim var acaba :P[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
PUMA, 27 August 2003 18:26 tarihinde demiş ki:
tebrikler efem , bu tür durumlarda söylenecek çok fazla temenni gelmiyor aklıma ama klasik olarak ASV (allah sabır versin) , AAB (allah analı babalı büyütsün) ve ANS (allah nazardan saklasın) kombolarının üstüne bide "Amin!" finish action'u patlatırsam bu tebrik mesajını kazasız belasız atlatırım herhalde...

Özet:Tebrikler! :)
P.S.hadi bakalım önce gunn amca oldu şimdide abso baba oldu.sırada kim var acaba :P[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

AHAHAHAHAH
+1
:)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler Absolut allah analı babalı büyütsün . hayırlı bi çocuk olur inşallah. (ne denir bilemiyorum :) )

Çok merak ediyorum acaba nasıl bir duygudur baba olmak ben bazen düşünüyorumda çok komik geliyor. Ben kim çocuk bakmak kim diye
sadece bu duyguyu galiba baba olunca anlııcam.
Bunun içinde bayağı bekliycem galiba.

neyse mutluluğunuzun devamını dilerim inşallah mutluluğunuz bu küçük canavarla daha bi güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler abso! :) Allah analı babalı büyütsün, sizlere layık bir evlat olsun inşallah..

ileride anlatırsın artık "sam amcanla pkları kovalıyorduk hey gidi heey" diye, ben de "baban çok kral bir adamdı kıymetini bil" diye arkadan fon veririm.. ;)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

:tebrikz:
Allah analı babalı büyütsün Sağlıklı doğsun sağlıklı büyüsün internette ilk baktığı sayfa paticik olsun snn serverlarında tfc oynasın (açılsada biz de oynasak yüce yargı izin verse :( ) kız olsun erkek olsun fark etmez insan olsun ilk önce babasına annesine saygılı ve vefalı bir evlat olsun o
ilk fotolarını ( ultrason ) bekliyoruz bize durmadan bilgi ver valla çok heycan oldum konuyu görünce ben de 27sinden sonra evlenmeyi ve çoluk çocuğa karışmayı düşünüyorum ama daha o güzel insanı bulamadım ama helal olsun abimiz :)
:tebrikz:[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 28 August 2003 00:40 tarihinde demiş ki:
amanın ! :)
süper ya
tebrikler
ehe ben daha adam olamadım , adam baba oluyo :D
vay be ehue

not : yeşil olursa adını Sam koyun (critical) haha[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
I really tried,I did my time!

adam olamayacak çocuk mesajından belli olurmuş.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

abso:
eğer erkek olursa adını can koyma. bıktım adaşlarımdan, ülkedeki 80-00 arası doğanlardaki can potansiyeli çok fazla.

eğer kız olursa adını sakın ha can koyma. geçen gün gördüm bir tane can adında bir kız, kafamı taşlara vurdum.

sağda solda can var, bıktım kardeşim.

ha, bir şeyi unutmuşum:

şu an sadece bir embriyo olan yavrucağızına sağlık dolu bir ömür dilerim. gerisi palavra zaten, ehe.
tebrik mebrik de etmem kardeşim. ne var yani, bir dişi bir eril birleşirse pek tabii ki bir embriyo fırlar ortamdan. önce bir 10-20 sene kahrıı çek o yavrunun; ondan sonra tebrik ederim, ehoe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...