Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük, sanırım baba oluyorum. Ne kadar panik içerisindeyim, ne kadar telaşlıyım tahmin bile edemezsin. Aklımı kaçırmak üzereyim. Kürtaj seçeneği bile içimi kaldırıyor, aksi takdirde çocuğa bakabileceğimize emin değilim. Korkuyorum günlük, ya test pozitif çıkarsa?
Sosyal ağlarda paylaş

bebeyim iki gun önce aldıgım kısa film basrol teklifinin ustune dun gece saat 3 de,klavye teklifi aldım.

hatta ilginçtir bu sefer adamlarla anlastım gibi.naz yaptım cektiler fln.efendi de muzik yapıyorlarmış,amatorlukleri de bana gore,olur mu dersin bu iş?

bakıcaz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Chastise said:
günlük,

usis gerçeği gecesinde acı çekmeye
HOAAZZIIIIRSSMISSSSSIIIAAAAN

eskiden usis mi vardı selocan? ARAS'la okulda gecelerdik de her saat başı sayım yapardık kendi aramızda.. bi sazımız bi de duvarda asılı kilim olsa hapisane olayına çevirebilirmişiz aslında geceyi..

her neyse.. ödev mödev.. excel mexcel.. aldığım not ne? bb..

-_-

ama haksızlık değil mi buuuu? diyeceğim de değil aslında. hakkım budur yani.. du bakalm sene sonu ne pooh yiyeceğiz..

pooh dediğim winnie the pooh'da ki gay kılıklı ayı. hiç sevmedim bu boktan çizgi filmi. teletubilerden önce gay ekolünün temsilcisi bu vardı bence.. hep süper salak olduklarını düşünürdüm çocukken. büyüdüm gay neymiş öğrendim.. gay olduklarına kanaat getirdim..

çocukluktan tiksiniyormuşum gaylerden bak..

o değil de gaylik saygı duyulması gereken bir seçim ise neden gaylerden nefret etmek saygı duyulması gereken bi seçim değil be nagehan? niye böle adaletsiz dünya hıııı?

yarından sonra ödev mödev kalmayacak inş..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...