Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol aklıma mukayet ol
Sosyal ağlarda paylaş

Günlüük;

Olmuş bayağı yazmayalı.
Herşey mükemmel. Biraz önce pubdan geldim, Japonca ödevimi yaptım. James'le karşılaştım pubda sorunu hallettim gibi birşey. Bir de Akari diye bir kızla tanıştım o da Hammersmith'de yaşıyormuş artık sokağımın başındaki mükemmel puba gidecek birisi oldu!! Spora başladım kendimi çok daha iyi hissediyorum. Bugün sadece 5 tane sigara içtim böyle giderse yaza hakikaten bırakırım. Bütün o depresifliğim geçti pek mutluyum pek. Öyle işteh; herhalde bir sonraki yazışım bir 8 ay sonra olur.
Ciao..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük başım ağrıyo, oyf.
perşembe finalim var tırsıyorum.
sanırım ilk defa gidip bi hocayla "hocam bokunuzu yiyim bana not verin" konuşması yapıcam. sakal traşı da oldum, ay ne temiz çocuk, veriym bari ne kadar not gerekiyosa filan desin. lütfen desin. kanaat notu kullansın beş versin. :(((8
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk,
merhaba nasilsin?
sana cok onemli haberlerim var! asik oldum gunluk.
cok guzel bi kiza hem de.
aramizda baslayan elektriklenme, karnimdaki kelebeklenme hissine sebep oluyor.
onun yuzunu her gordugumde, kalbim sanki yerinden firyalacak. cocuklar kadar şenim gunluk
bu zamana kadar neden asik olmamisim

ah ah, seda.
iyi ki hayatima girmissin, iyi ki asik olmusum sana.
Sosyal ağlarda paylaş

evin otel tadında kullanımı,yağmır sebebiyle sona erdi.evde gööya hasta olan anneanne,babaanne ve onu ziyarete gelen iki adet hala var(yaş ortalaması 50nin ustu)ve gun yuzu gormemiş küfürlerle izdivaç izliyoruz.bayabaya guzeller yalnız.babaannem kızına,''ağzın kara oldu'',yeter artık bak kızın agzını bozacaksın diye çemkiriyor. ıspanak ayıklanıyor bu sırada ortada.buyuk halayla göz göze gelip gülmekten öluyoruz. halam ekrana bakıp elektiriklendi halam bunlar diyor ban ve gene guluyor.bu gece bizde kalıyorlar,evdeki eğlenceyi sana aktarmaya devam ediciim günlükcüm^^ günün sonunda ağzım gun yuzu gormemiş kufurlerle KARA olacak sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:
sevgili gunluk,
merhaba nasilsin?
sana cok onemli haberlerim var! asik oldum gunluk.
cok guzel bi kiza hem de.
aramizda baslayan elektriklenme, karnimdaki kelebeklenme hissine sebep oluyor.
onun yuzunu her gordugumde, kalbim sanki yerinden firyalacak. cocuklar kadar şenim gunluk
bu zamana kadar neden asik olmamisim

ah ah, seda.
iyi ki hayatima girmissin, iyi ki asik olmusum sana.

NNNAUSDHASHUA
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...