Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük muhasebeden 05 almışım nabeer. ben demiştim 10 alırsam okulun ortasında dans edicem diye. soyuncam mı demiştim? hatırlamıyorum ikisinden biriydi. cuma günü taşınıyoruz. ne kadar hızlıyız biz. yalnız salonumuzda yalnızca tek kişilik koltuk olcak şimdilik sadece =d annem sen bi armut alırsın alper de bi armut alır tamam dedi. alper nargile de alcakmış shdsdf. süper karacaahmet manzaralı evimizde mutlu oluruz inşallak.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sana bu ilk yazım.. umarım aynı zamanda son da olur çünkü sevmem günlükleri :S

bugün sevmediğim bi hatunla çıkmaya başladım, sonumuz hayır olur inş. belki sevebilirim yawaş yawaş.. olmadı işime bakarım geçerim napalım.. ;)

bi de günlük biliomusun, bugün dönem başından beri ilk defa bi derse başından sonuna kadar katılım sağladım.. noluyo lan bana?
Sosyal ağlarda paylaş

lam aslında keşke amerikada araya giren zenci olsaydık yaw..

5-10sene önce papoose'a yatırım yapardık, geçen seneler için Jessica Mauboy'a, The dream'e ne bileyim Flo rida'ya.. geçtiğimiz sene de Soulja Boy Tell 'Em 'a para yatırırdık. Chrisette Michele'de parayı hakkediyor kendi başına bak.. mesela J.Holiday. tam genç kız kitlesinden para kazanma adamı ha.. yok tabii rnb, hip hop falan paranın gözünü çıkartıyor şimdi. ama zevk için taylor swift,palbasha sıddique, kelly sweet gibi yetenekli gençleri de elinden tutardık

Lan imkan olsa bütün gün demo dinler, şehir şehir gezer kim iş yapar, kimden bi halt olmaz, nasıl olmuş şarkılar, şarkılara daha ne yaparsak satar hale getiririz bakardım.. yaldır yaldır koştururdum ha!

işin güzeli bu bak işte..
Sosyal ağlarda paylaş

ehm, merhaba günlük,

zorlu bir haftanın içine girdiğimiz şu ikinci günde, tüm gerek eğitim açısından gerekse bu satırları okuma açısındani tüm okuyanlara esenlikler ve keyifli bir hafta diliyorum :p BİTSİN BU HAFTA. 19.40-21.40 sınavlarından hoşlanmıyorum, bi kez de sana söylemek istedim. yarın bi tane daha var o sınavlardan. sonra da cuma var bi tane ama o çok azıcık daha erken galiba. 2 hafta kaldı. okul geçmiyor ama, aralar çok çabuk bitiyo bi de. ders başlicak birazdan yine.

onun dışında, hayat sürüp gidiyor işte, geçen haftasonu sinemada 3 film, evde 3 film izlemişim. iyi oldu. şu dersler bitse de içimdeki "sınav var!" stresini unutsam biraz. yine okul bir haftamıza daha egemen oluyor. ne güzel de dağıtmışlar sınavları. bi gün sınav bi gün boş, bi gün sınav bi gün boş. tüm hafta çalışın diye ehhehe. yarın final vize ne varsa hepsini birden yapacağız deseler, düşünmeden kabul ederim sanırım :p

okul yine çok oldu ya, ühü.

enem geç kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,

Her geçen gün okul hayatını özlüyorum. Ne güzeldi anasını sattığımın üniversitesi. Her goyun kendi bacağındn asılıyordu, curve'un üzerinde kalınca geçiyordun. Gece 5 te yatıp öğlen 2 de kalkıyordum karışanım edenim yoktu. Bütün gün oyun dizi gece şamata ooh.

Şimdi işe başladık sabahın 6.30unda kalk gömlek kravat ceket giy,bir göz açık bir göz kapalı arabaya istanbul trafiğine çık gaz fren gaz fren. Akşam 8 den önce evde olma. Arkadaşların dünyanın dört bir yanına dağılmış olsun

ÖZLEDİM YAHU OKULU.

XOXO
Sosyal ağlarda paylaş

burada denizin parladığı
ve rüzgarın kuvvetlice estiği yerde
eski terasın üzerinde
sorrento körfezi'ne karşı
bir adam bir kızı kucaklıyor
ağladıktan sonra,
ve sonra sesini temizleyip
şarkısına yeniden başlıyor

seni çok seviyorum
çok, çok fazla, biliyorsun
artık bir zincir ki
damarların içindeki kanı eritiyor biliyorsun…

denizin ortasındaki ışıkları gördü,
amerikadaki geceleri düşündü,
ama onlar sadece balıkçıların lambalarıydı
ve pervanenin arkasından bıraktığı beyaz köpüktü
müzikteki acıyı hissetti
ve piyanosundan kalktı
ama ayın buluttan çıktığını görünce
ölüm ona daha sevimli bile göründü
kızın gözlerine baktı
o deniz gibi yeşil gözlere
sonra aniden bir gözyaşı döküldü
ve o boğulacağını zannetti

seni çok seviyorum
çok, çok fazla biliyorsun
artık bir zincir ki damarların içindeki kanı eritiyor
biliyorsun…

liriğin gücü,
her oyunun bir aldatmaca olduğu
biraz makyaj ve mimikle
başkasına dönüşebileceğin yer,
ama sana bakan iki göz
öyle yakın ve gerçek ki
sana kelimeleri unutturuyor
düşüncelerini karıştırıyor
her şey öyle küçülüyor ki
hatta amerika'daki geceler bile
dönüyor ve hayatını görüyorsun
bir pervanenin arkasında bıraktığı izde
ama evet, hayat sona ermekte
ve o bunu fazla düşünmedi
bilakis, kendini şimdiden mutlu hissetmekteydi
ve şarkısına yeniden başladı

seni çok seviyorum
çok, çok fazla biliyorsun
artık bir zincir
damarların içindeki kanı eriten
biliyorsun…

Andrea Bocelli - Caruso
Sosyal ağlarda paylaş

Now that we're here,
It's so far away
All the struggle we thought was in vain
All the mistakes,
One life contained
They all finally start to go away
Now that we're here its so far away
And I feel like I can face the day
I can forgive and Im not ashamed to be the person that I am today

These are my words
That Ive never said before
I think Im doing ok
And this is the smile
That Ive never shown before

Somebody shake me
Cause I, I must be sleeping
Sosyal ağlarda paylaş

paniq'i seviyom lan.. yaptığı müzik iyi, yaptığı işler iyi, albümlerini bedavaya dağıtması iyi. kral bi adam. birebir konuşmuşluğum yok. tanımam etmem ama yüzyüze tanışsam da kanka olurum elemanla kesin.

şöle bişiler yazmış arkadaş..
said:
Terrible Times
I come to the conclusion that we live in terrible times. Our living standard is high, our souls feel numb. Something does always feel weird. I look at the teenagers of this generation on the streets, and they seem savage and hostile. The geeks, the majority, hides at home. While we build our paradise at home, the streets are occupied by those who think the thrill of technology lies in cellphones with speakers.

The people who used to say that videogames make our kids stupid had silent hopes that they were wrong. If only puzzle games were in the majority. Soon, all control over outlets of aggression will be in the hands of businessmen, who have even less moral and ideals than politicians.

Everything that could have prevented our society from degenerating has been declared as sacred and forbidden. New laws will take the rest. Perhaps this is a democratic meditation. One by one, any source of ecstasy vanishes through lawmaking. What remains is free of passion. Social tranquility will only be declared on paper at first. Medical science will call disobedience a symptom and advise treatments. Like raw woods are cut down to baroque gardens, humanity will change its shape according to its vision. I foresee a dull and gray result.

Until then, let's have another moroccan mint tea. Cheers :)

albümünü de http://www.jamendo.com/en/album/35032 indirebiliyoruz artıkın bedavaya..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...