Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

böğ, bu hafta çok sıkıcı ve gereksiz bi hafta. o kadar saçma saçma şeyler oluyor ki, böyle olduğu gibi başa saran olaylar, mide bulandıracak kadar can sıkıcı şeyler falan. alıştım ama iyice ehehe. sallamama yolunda önemli adımlar atıyorum eahuehau. hatta biraz fazla sallamama moduna girmişim ki bugünkü yoğunluktan sonra bi ödevi hiç gerek yokken late submission'a bıraktım, bile bile. kopmadan çok da çılgınlaşmadan dengede tutmak lazım dersleri. bu dönem ilk defa bu kadar okuldan sıkıldığımı hatırlıyorum. amaan salla, her şeyi kafaya taksak yaşanmaz olur hayat zaten.

neyse, bugün gün boyunca telefonun bile çekmekten aciz olduğu bodrum katında ders ve ödev teslimi arasında mekik dokudum. italyan günümüymüş neymiş yemekhanede o bi fena değildi işte, bodrum katından çıkınca. lazanyamsı kötüydü bariz de, panna cotta süper bişiymiş, ve de şarkı söyleyen amca iyi söyledi ehehuehu. cuma günkü sınav da ertelendi ohş. ama haftaya 3, sonraki hafta 1 e çıktı sınavlar hiç yokken. sonraki hafta yayıcam, yılbaşı var sonracııma ben doğmuşum o var (gizli doğumgünü hatırlatma şeysi :P) ve de okulun son haftasına 1 hafta kalmış olucak, hiç biş yapmicak gibi olsam da hafif yatış bahanesi olarak görüyorum kendime. vizem de gelmiş bugün, multiple entry vermişler, single istemişken. eyvallah, ne diyeyim. sen hacı mısın teyze?! ehue.

neyse yatsam sanki daha güzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

4ödevden ikisini yapabildim 2gündür. 2sini yapamıyorum onca kasmaya rağmen. kendi arkadaşlarım olsa arar "yolla lan ödevi topraam(!)" der alırdım ödevi. öle bi durum da yok! zati 3kişiyiz epi topu ve ben adamları 1kaç aydır 1kaç ders ile tanıyorum.. haftada 5-10saat görüyorum görmüyorum öle bi şi

dahası akşam besin zehirlenmesi geçirdim. kus kus gözlerim pörtledi dışarıya :S ellerim hâlâ demir gibin soğuk ama terliyorum

deadline bugüne idi (hatta şu sıralar) ama feci sıçmış (kusmuş?) durumdayım. yok gece sağlık sigortam bitmiş olması lazım diye doktora da gidemedim. öle LÖPÇÖNK diye çöküverdim vallahi. mide biraz sakinlesin ödeve devam edeyim. böhüe

hayat negzel!
Sosyal ağlarda paylaş

aşıcı gelmiş.grip.olduk ya bakalım,şimdi dus almak istiorm ama acıyor bu. bi de alma fln dediler ne yapsam.off bugun banyo gunum yapmassam piskolojim hızla gelişir.offs
bi de 1.5 saatlik guzelim uykumdan ağlayarak uyandım,ben çok kötutyum çok kötuyum diye.kötü müyüm ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Sefgulu günlük..

Sabah okula gittim ve öğrendimki öğlene kadar tüm dersler boştu :O
takıldım aptal aptal soru çözdüm sıkıldım dolandım geldim okula. Son 2 derste bedendi herif yoklamayı alınca kaçtım gittim..
Okuldan çıkınca dershaneye gittim hoca ayak üstü alternatif akım anlattı sonra 4 saatlik Organik Kimya maratonu başladı.. Yarım saat önce eve geldim günlük.. Kafamı dağıtacak vaktim şimdi yarınki fizik sınavına çalışmalıyım.. Lanet olsun benim suçum neydi???
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba günlük
hala tatil yapıyorum günlük.dersler başlamış millet soruyoo nerdesin diye.şimdiden 1 hafta açığım var.lan kenya da buz gibiymiş nefret ediyorum kardan soğuktan.offf yine yol gözüktü günlük.neyse ben kaçar az sonra south park başlıcak.
gidene yol yakışırmış 8-) tekrar paslaşırız ;)
hoşçakal..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...