Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

selam,

bugün hiç planımda olmamasına rağmen avam garde konserine gittim. geçen yılla karşılaştırıldığında bariz kötüydüler =/ elektro kemanı niçin akustik keman yerine kullanmaya çalıştıklarını hiç anlayamadım, süper klasik parçaları berbat etti. konserden sonra da sahne toplanmasına yardım ettik. 5 dakikada bitti hepsi. yarın yine lab var, pestilim çıkacak yine sanırım. cumartesi de cs201 sınavı var, millet tutuşmuş ehe.

köprünün 2 şeridini kapamışlar, 30 dakikadan fazla sürmeyen trafiksiz akşam yolculuklarım bugün 1 saat kadar sürdü. hayır ama yani trafiğin tek sebebi sürücüler artık inanıyorum buna. normalde 3+1 şerit köprüye 3 şeride girerken, 2 şeridin kapanıp, 1 ek şerit açılmasıyla 1+1 olan şeride 6 şerit araba girmeye çalışıyor. Trafiği gören yeni şerit açıyor olunca, trafik de doğal olarak artıyor.

yine bir sürü yeni iş güç çıktı bugün ayrıca. yaşasın(!) haftaya yine boş kalamayacağım ehe. bayram gelsin ciddi ciddi ya boş kalmak istiyorum.

öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün mat vizem süper geçti.

az önce eve geldim. ev arkadaşımın annesine poğaça pasta börek yap buraya yolla ama geçen sefer az olmuş biraz daha fazla olursa güzel olur dedik.
vur dedimişiz de öldürmüş bizi.
şu anda evde 100 kadar poğaça 50-60 börek ve gene bi 50-60 kadar mercimek köftesi var. sanırım hayır kurumu olucaz. aç insanları evimize davet edip bitirin şunları dememiz gerekiyor. yoksa biz bitiremeden bayatlicaklar yenemicek hale gelicekler. gerçi az önce indirdim mideye 6tane 8)
Sosyal ağlarda paylaş

Metroda gelirken sexual harrasment party vardı günlük resmen. Bir tane yaşlı adam paso beni izliyordu çok sinir bozucuydu tonton bir dedeye benzemesine rağmen. Arabın teki de göz falan kırptı tam inerken ııghh türü bir tepki verdim.
Bir de kimse dışarı çıkmıyor çıldırıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük hiç ummadığım anlarda mutfakta pizza bulmayı seviyorum hehey. bugün son sınavı olduk. (sayılır) sonra özgeyle kadıköye benim "onlarla" her zaman içmeye gittiğim yere gittik. sonra üç arkadaş daha geldi. içince ne oldu? dilim çözüldü. anlattım her şeyi onlara. benimle en alakasız olan insan bile farkındaydım ben her şeyin dedi. sana çok büyük haksızlık yaptılar dedi. evet gerçekten çok büyük haksızlık yaptılar bana. özellikle de o. neyse artık geçti gitti, mutlu muyuz? eveek =) özge ilk midye dolmasını benimle yedi. çok komikti böyle sarhoş oldu boş kabukla pilav gibi şeyi kaldırcaksın diyorum, diğer kabuğun da altına sokuyo falan =) çok eğlendik. bi de yurda geçebilsek tekrar çok güzel olcak. midyeeeeeeaa !
Sosyal ağlarda paylaş

günlük üç haftadır falan beslenmeme dikkat ettiğimi falan zannediyodum.
gene kilo vermişim lan?
64 filandım, 62.8 olmuşum
olum ölüp gidicem, niye kilo alamıyorum ben?
sabah yiyorum, öğlen yiyorum, akşam yiyorum, gece geç saate kalınca gece de bişeyler atıştırıyorum
yani açlık hissettiğim anda bişeyler yiyorum hemen, daha ne yapıyim lan?
edindiğim derde bak allam yarabbim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...