Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ya günlük bu insanların hücrelerinin işleyişi, bu mekanizma. yok böyle birşey dünyadaki tüm mühendisleri toplasan tüm imkanları versen böyle bir sistem kurmak akıllarına gelmez. işin sırf mekanik kısmından bahsediyorum bir de kimyasını falan geçtim. resmen enerji üretmek için yaratılmış bir makina, birbirleri etrafında dönen moleküler motorlar, "yaylı" kapıcıklar falan. hayret birşey yahu, helm sen nelere kadirsin

edit: 2 gün kala fizyoloji sınavına çalışmaya başlayıp fizyoloji kafası olmak
Sosyal ağlarda paylaş

okul cok uzadı gibi 2gündür gribim evden dısarı bile cıkmadım soguk bişi yemedim içmedim flm hasta halde yatıp duruyorum pokerde chipim bitti bide <: ev işlerinden yırtmak için bütün gece arkadasın staj dosyasını yazdım of ^_______^ gerçi 7 sayfaydı ama ömrümden ömür gitti o saçmalıkları yazana kadar biraz toparlanırsam 3teki son derse yetişmeyi umut ediyorum
bb
Sosyal ağlarda paylaş

Hafiz merhaba.
Sabah 10'da uyanmanın koyduğu bir döneme daha merhaba!
Merhabaa!
Bütün teorik dersleri aynı güne, bütün uygulama derslerini de yine farklı ama aynı güne koyan zihniyeti merak ediyorum.
Acaba onlar Beden Eğitimi okumadılar mı diye soruyoruz sınıfcana.
Antrenmanlar başlıyor perşembe günü.
Long jump...
Long.. -40 derece olacak lan hava.
Neyse bakalım...
Yöneticilik bölümünü çok sevdim lan ben.
Hele bilenlerle işlemek - benden hariç 1 kişi - daha bir sarıyor :)
Yarın konu anlatımım var.
BBmujkaKÇİBkkBYé
Sosyal ağlarda paylaş

ufağım böle, 3yaşında falan sanırım.. komşulardan birisinin oğlu ile oynuyoruz paso.. annesi bi garip hep "bırakıp giderim haa.. eve gelmem bi daha haaa..." kozunu oynuyor. küçüklük işte biz de ciddiye alıyoruz. artık ne kadar ciddiye aldıysam ben durumu, kendi annem de evden gider mi bana kızınca diye düşünüyorum.. manyak kadının çocuğuna yaptı iğrençlik etkiliyor beni, aptalca bi şekilde..little albert experiment gibi yerleşiyor işte bir şekilde, salakça bi durum olduğunu bilsem bile.

şimdi herhangi bir ilişkide (iş, aşk, aile vs.) terk edicem, ayrılıcam diye rest çekene ayrıl ulan, hatta dur ben seni evire çevire ayırayım, defol lan it muamelesi çekmem bu yüzdendir. en ufak bi ama bak küserim sonraaaa..ya dahi tahammülüm yok, ama özgürlüğümü hede hödö laflarına da hadi kaybol ulan! U-Z-A! cevabını vermekten hoşnutum.. alışveriş merkezinde sorun çıkartan çocuğunu ortada bırakıp kolon arkasına saklanan kadınlara da gıcığım.. korkmuş halde duran bebelere "ahanda annen orada, işte o kolon arkasında saklanıyor" diye yardım etmek istiyorum her daim..

anne olamayacaklara çocuk olabilme yetisi verilmesi üzücü.. annelik içgüdüsü, biyolojik saat falan hikaye..

nihayetinde giderim resti çekeni ebesine yolluyorum mutlulukla..
Sosyal ağlarda paylaş

çok mutsuzum..

neden?

çünki ;

1) 3 aydır araba bakıyorum internetten filan ve son pazar günü 3 tane otopazarını aynı gün gezdik ve araba bulamadık..artık araba almam lazım kafayı yicem yoksa !!!

2)
sevgilim yok ve berbat bi aşk hayatım var.onla bunla flört edip duruyorum orta malı gibi..artık sabit bi sevgilim olsun plz..

3) iş hayatım berbat.kendimi geliştirmek için kurs yazıldım aldığım maaş kurs taksitimi bile karşılamıyo..ailem destek olmasa şu an delirmiş ve pis işlere bulaşmıştım kesin..
şimdi bile daha fazla param olsun die iddaa filan oynicam başka çarem yok.ayrıca iş yerinde 3. seneme girmiş olmama rağmen millet iş geçirmeye devam ediyo
bugün öğrendimki stajyerleri ezicem.
evet yapıcam bunu...

4) okul başladı hocalar ödev filan veriyo iş yüzünden okula gidemiyorum..

5) 20 gün önce ayakkabı aldım ykm den.ayakkabıda sorun oldu die geri verdim.conversin yasal bilmemnesinde min 15 max 30 gün içinde cevap geliyomuş..eski ayakkabımı 18 gündür filan giyiyorum bıktım !

6) body yapmam lazım param ve vaktim olmadığı için yapamıyorum umarım kasım ayında vakit ve para bulabilirim..ama şimdilik buda ters gidiyo

7)
herkesin mp3 playeri var benim hala yok.1-2 hafta içinde bi aksilik olmazsa gelicek die bekliyorum..herkeste var kıskanıyorum artk !

8)
gitar çalıcak vaktim yok gitarı iş yerinemi götürsem ? olmaz.

9)
haftada bir gün izin var onuda uyuyarak geçiriyorum.bu hafta iki gündü onunda bi gününde arkadaşının birinin sağlık problemi çıkası tuttu onun yerine izin günümde ben işe gittim.ama bu durumun acısını arkadaş iileşince çıkartıcam

10)
bukadar şeyin ters gitmesi beni çok mutsuz ediyo.

böhüüüy
:(
Sosyal ağlarda paylaş

Vay anasını hiç planda yoktu su bardağı ile rakı içilen süper bir ortamı tamamlıyan etkenlerin olmasını beklemiyordum açıkçası. Aslında fena da olmadı ama bir daha ne zaman ve nasıl gidicem oraya ve tekrar görüpte muhabbet edicem. Çok uzak be günlük bildiğin gibi değil dünyanın diğer ucu sanki ama tabi bazı şeyler engel tanımaz. Arkadaşlara güvenicez artık yapıcak birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük euhe kafa süper deli içtim dün gece....Sorma pazartesi fln da burda her gün parti var...
Hatırlamıyorum bazı yerleri de allahtan o 2 sini götüren olmadı ben yazana kadar...Gayet iyi:)
Zaten döverdim neyse onu geçtim değişmişim ben baya ya 1 senede artık koymuyo o kadar içince bile sevdim yani....Ertesi günler kötü oluyo hala biraz...Almancayı da unutmuluz saçmaladım gene dün,pratik yapmam gerek...Neyse kk'larla bi tanışayım gerisi kolay...Ders yalan oldu bugün hehe...
Not:Kafa hala süper hehe gittim azmo'nun topicine yazdım bi daha bakmasam epic bir olay olcaktık..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...