Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

lan günlük, keşke benim bölümümde de sadece 5 erkek olsaydı.. 135 tane de kız olsaydı. ama güzel kız günlük, şimdiden anlaşalım. tamam mı?

ayrıca "kız" lafı çok komik geliyor bana. bağyan zaten eksi puan.. "kadın" ya da "hatun" derim ama.. üniversitedekilere kadın demek de çok abes lan. erkek deyince de karşılık olarak hatun çok garip geliyor.. yani senin anlayacağın günlük, hitap etmek bile alengirli iş şu hatun milletine.. böyle bir çıkarım da yapılmaz lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam Günlük;
Bugün abim geldi Amerika'dan. Babamla hava alanından aldık onu, ordan da yemek yemeye gittik bayağı güzel geçti enteresan bir şekilde. İki gün sonra da hep beraber Marmaris'e gideceğiz. Babam bir ilki gerçekleştirip beni kendisiyle aynı odaya almaktansa otelde ayrı oda tutmuş bana hayret. Bütün yaz tatil yapmamıştım iyi gelecek herhalde. Döndükten bir hafta sonra da gidiyorum zaten uzak diyarlara.

Annemler bugün Londra'dan dönüyorlar evimin resimlerini göreceğim çok heyecanlı. Bir de şimdi aklıma takıldı ben doğru düzgün sigara götüremeyeceğim giderken valizim çok küçük. Mıçtık kısacası. Neyse yarın yazarım yine çüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,
Yukarıdaki arkadaşımız İngiltere'ye gidince bırakmayacak mıydı sigarayı? destekliyoruz bırakması adımını.

Ders kayıtları yüzünden mal oldu bünyem. ne zaman uyuyacağımı ne zaman kalkacağımı karıştırır oldum. Yarın da 3 dersi açıksız kapatırsak bi dönemlik strese geçici bi süre son vereceğiz. O yetmez proje için çalışmam lazım. Geçen yıl sözünü verdiğim ama hala yapmaya fırsat bulamadığım bi sunum var onu hazırlayıp teslim etmem lazım. of tatil bitti şaka maka. iyi oldu ama.

Saygılarımı sunuyorum sana günlük. Üzme kendini e mi.
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük..
hiç üşenmeden motoruma binip dolaştım az önce.akdeniz bir başka yahu.hatunlar yürüyüşe çıkmıştı güzel motorumla biraz hava attım sanırım dalga geçdiler ama neyse :D sonra dayanamadım marketten ruffles clasic aldım en büyük boy(mavi paket) :D şimdi kendime film açıp rufflesımı çatur çutur yicem.. takılmak isteyen buyursun gelsin :) :) hayat güzel lan günlük..
Sosyal ağlarda paylaş

faradaaaayyy!

bağırmak için güzel bi kelime. canınız sıkılınca bi bağırın bak.. FARAAADAAAYYY!! güzel di mi? yüksek lisans için boğaziçine geçtik ama zorunlu derslerden birinden F alırsam öpüyorlarmış, güle güle diyorlarmış.. umarım çakmam. o kadar adam başvurmuştu, 3kişi almışlar. birisi benim evet.. 3kişi derslere girecek olmak garip bi şekilde korkutuyor beni. dahası önceden vermiş olduğum YL derslerini saydırma falan işlemlerine de girmem lazım kafa göz..

lakin cumaya kadar proje de teslim etmem gerekiyormuş.. hmm bu racta'nın son anda teslimine benzeyecek bence..

neyse efenim, koştur, yap, çöz, yeni iş, hallet, sorun mu varmış, yok et.. tarzı meşgaleler bariz sıktı.. hayatım normale girsin istiyorum. okula gideyim falan.. bi işe gireyim ya da proce alayım da parasıylan yapayım..

böle kafası kopuk tavuk gibi sağa sola koşturmak kötü.. yazık hem.. heba oluyoruz yawhu!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...