Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük çok yorgunum uykum var cumartesi işi bırakıcam dedim adam delirdi resmen nasıl bırakırmışım işi onlar öğretmiş bana nankörmüşüm vs.. vs.. pazartesi gel maaş olayını konuşucaz dedi geldim konuşlım bakalm ama istediğim miktrı vermezse cumartesi eyvallah derim. bide çocuk gibi tehdit ediyo yok işte yeni işindekiler ararsa beni nasıl diye almayın onu dicem kötülicem senide vs.. hay allam ya şaka gibi bi konuşma yaşadım cumartesi
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk;
bugun kardesin 4. sinifta ilk gunuydu ben goturdum. 20 dk mudurun konusmasini dinledikten sonra 2 saat kadar da kitaplarin dagitilmasini ve yemekhane gorevlisinin gelmesini bekledim.
neyse ki herseyi halletim.
uyusam mi yoksa uyumasam mi diyorum simdik
Sosyal ağlarda paylaş

şaka maka bir yana ne halt edeceğim belirsiz. her yerden bi
"yarın kurul toplanıyor" "çarşamba günü görüşücez" tantanası..

ürkmüyorum desem yalan olur. hatta ürkmek ne ki! diken üzerindeyim diken! bariz gergin bir şekilde vakit geçiriyorum, sataşıyorum öyle. maksat gün geçsin..
Sosyal ağlarda paylaş

bu dönem almak istediğim minimum ders programını çıkardım 30 kredi etti. ki bu daha minimum diğer istediklerimi eklesm 40 eder. Bunun yanında bu 30 krediden almam gerekmeyenleri çıkardığım zaman geriye 12 kredi kalıyor. İnsaniyetten çıktım hem matematik hem fizik öğrencem hem de kendi bölümümü bitircem hepsini birden bilcem diye
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakabileceklerim

Math 231: calculus III for math students
Math 331: real analysis I
Phys 411: quantum mechanics I
Phys 496: computational physics

... ama gel gör ki hiç birini bırakmak istemiyorum. ama sanırım çok zorunda kalırsam ilk math 231i bırakırım, gerçi önce hocasıyla konuşmam lazım eğer ikna olursam real analiz ve math 231 bırakıp onun yerine math 475 alabilirim. acaba kuantum mekaniğini de bıraksam mı :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...