Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük lan, bugün ortaokuldan arkadaşlar buluşma düzenlemiş. Gidiim bakim napıolar. O diil de 4 Ekim'de Kıbrıs'a doğru uçuyorum. Canım İstanbul'um seni özlicem. Simit dicem, çekirdek dicem, saçmalıktan kaçıncam günlük. VCD VCD diolar da bölüme ulan bildiğin GİT be. Nese hadi ben dotaya kaçtım :D
Sosyal ağlarda paylaş

zamanla gecer dediler.
kime anlattimsa, nasil anlattimsa ve nerde anlattimsa anlattim, hep "zamanla gecer" dediler.
zaman gecti, mart nisan mayis ... agustos bitti.
zamanla biseyler gecmedi, sadece paylasilmaz oldu. "hala mi ya" diye cikismalarin sertligi arttikca paylasamaz oldum.
bilgisayarimdaki fotograflarini sildiler. engel olmadim, biliyolardi bakip, O'nu dusunup agladigimi.
Telefonunu ben sildim, "beni rahatsiz ediyosun" dedigi gun.
etmek istemedim
ezberimde tabi ki ama, caktirmiyorum telefon defterine.
Bugun sans eseri kardesin msnini actim, onun listesinde vardi o.
Bursaya beni yolcu etcegi gun cektigimiz bi fotografi koymus, ben kismini kesip.
cok garip oldum.
ben kismini kesmiş hayatından.

terkedilme olayının bu kadar agir bi vakaya donebilecegini dusunmuyodum.
nasil atlaticam lan ben bunu..
of of..
Sosyal ağlarda paylaş

rahata erip nihayet bilgisayar için gidip konuşmak istiyorum.. ama asıl ondan sonra başlıyoruz, ilk alacağım kasa rc690 olacak sanırım. sonrasında ise 2.el bi fulltower kasa alıp şimdi kullandığım kasa ile birlikte güzel kesip biçerek yeni bir kasa yapmak istiyorum! rc690'a dokunmadan satarım eğer adam gibi bişiler yapabilirsem. ha kış ortasında nerede kesip nerede biçicem, nerede boyayacağım orası da ayrı bi terane olabilir tabii..

inşallah hele bi dertlerimden kurtulayım da sonra keserim!

nihahahahah..
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:
zamanla gecer dediler.
kime anlattimsa, nasil anlattimsa ve nerde anlattimsa anlattim, hep "zamanla gecer" dediler.
zaman gecti, mart nisan mayis ... agustos bitti.
zamanla biseyler gecmedi, sadece paylasilmaz oldu. "hala mi ya" diye cikismalarin sertligi arttikca paylasamaz oldum.
bilgisayarimdaki fotograflarini sildiler. engel olmadim, biliyolardi bakip, O'nu dusunup agladigimi.
Telefonunu ben sildim, "beni rahatsiz ediyosun" dedigi gun.
etmek istemedim
ezberimde tabi ki ama, caktirmiyorum telefon defterine.
Bugun sans eseri kardesin msnini actim, onun listesinde vardi o.
Bursaya beni yolcu etcegi gun cektigimiz bi fotografi koymus, ben kismini kesip.
cok garip oldum.
ben kismini kesmiş hayatından.

terkedilme olayının bu kadar agir bi vakaya donebilecegini dusunmuyodum.
nasil atlaticam lan ben bunu..
of of..

unutursun için yana yana
unutursun ölüm sana bana
zaman basıp kanayan yarana
unutursun
unutursun

dicem ama yalan söylemiş olucam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...