Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

aente said:
bugün orange county'den iyi maaşlı+sigorta+ticket iş verseler anında giderim be günlük.

birde dün sinemada önümde çaprazımda oturan DALLAMAnın önde gideni adamın yanında gezen bebek gibi kızı gördükçe aklımdan, zihnimden oluk oluk tiskinmeyle karışık üzüntü aktı.
çevremde bi tane mi cicili bicili, aklı başında hatun kişisi olmaz be günlük, cici olanlarda hiç tipim değil, çok iyi insanlar ama ortalama altı kalıyorlar fiziken be, olmuyor öyle.tak etti canıma, illa hanzo mu olayım, clublara mı akayım, üstten iki gömlek düğmesi mi açayım günlük söyle bana!

inşallah çirkin bi kıza aşık olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zamandır yazmıyorum sana günlük, unutmuştum varlığını. şöyle bir göz atarken patiye tekrar iliştin gözüme. herneyse dertliydim hazırda birazcık çizittirsem şuraya belki azıcık bir rahatlama olur değil mi ?

Çok tuaf günlük geçen sene yaşadıklarımı sanki tekrardan yaşıyorum,konuşmalardaki konular aynı ancak kişi farklı. Kaderi bahtsızmıyım neyim çözemedim bir türlü.Arasam araştırsam bu kadar olur yani. Bir an geldi böyle uzun zaman sonra yine mutluluğa adım attım diyordum ki tam pat diye yine abuk subuk gelecek hayalleri ile donatılmış bir insan. Hani çıldırmak derler ya tam o durumdayım şu anda o hisler bana hakim. Düzgün giden tek birşey yok gariptir ki. İnadına tersine gidiyor ben düzeltmeye çalıştıkça inadına yollar tıkanıyor sanki. Yok artık savaşmaktan pes etmiş durumdayım. Bıraktım gitsin o kendi akışına elbet biryerde benide karaya vurur,bir ömür o akıntıya kapılıp kalmam herhalde. Attığım kulaçların beni yormaktan başka bir faydası yok çünkü...
Sosyal ağlarda paylaş

selllaaams (fethi tonlamasında),pff antalya ozluyorum ben,aekaadaslar özluyorum napıcaz bilemiyorum,2. vizeye de hiç çalışmadım neden yaptı bilmiyorum,ilki 54 imiş aslında daha ii agıt verdim ,ama sus dediğini duyar gibiyim gunluk,lan hiç çalışmadın otur razı ol de mi.ortalama fln yalan oldu gene gunluk c- lerin kadını olacagım gibi.lan oysa yaz okulu tayfa salak,calıssana kızıım di mi,hiiç yok..of kampuse giden otobusleri gene kaldırmıslar,erken cıkmam lazım evden kahrolsun yıldiz, kahrolsun iett,hatta davutpaşa bile kahrolsun!
Sosyal ağlarda paylaş

Stblack said:
günlük ben birine aşığım o da bana boş değil fakar sevgilisi var bir tane.Bana aradan cekilmek yakısır di mi lan evet evet aradan çekilmek lazım istemeden de olsa.

dostum aynı durum bende de var ama ben daha tam emin değilim sevgilisi olup olmadığına. bende çok kararsızım duygularımı belli mi etsem yoksa arkadaş gibi davranıp unutsam mı diye:(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...