Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

*bugün işten ayrıldım
eski düzenime geri dönüyorum bi süreliğine.. extradan gelen parayla geçinip okuluma gidicem yani bi süre..

*arabayı satıp yenisini aldırmam lazım..wolkswagen bora aldıriim diyorm.. ne dersin günnük?

*artık bi aşk hayatım olmalı..aşka koyyim bi kız arkadaşım olsa yeter..

*artk body olayında düzene girme vakti geldi.kilo almayı hızlandırıp deişen programla daha sağlam bi vücut yapmam lazm..

*şu okulumda hayırlısıyla bitsede gitsek

Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Baya boş yalnız şu an, hiçbir şey yok yapıcak. Sıkıntıdan mmorpglere filan baktım beleş oynayabiliceğim güzel bir şeyler var mı diye, ı-ıh. yalan.

Msnde kimse yok, insanlar konuşmuyor. Arayanım soranım yok zaten. lulz. Sınav kağıdı geldi bu arada, gelene kadar hiç bu kadar stress yaptığımı hatırlamıyorum, ama şaka maka az kaldı. of.

Sonra, eski sevdicek ne dicekse vazgeçti heralde, aramadı tekrardan beni. Ben de hala aramaya çekiniyorum. Büyük ihtimalle kalıcak gibi böyle.

Napalım zaten olucak gibi değildi.

Eee, işte böyle.

Şimdi gidip yapıcak bir şeyler bulmaya çabalıyayım. Belki msnden bir ikisi yazar, nerden biliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük ;

iyim bu aralar toparladım kendimi hedefsizde olsa pozitif bakıyorum günlere belki bir şey değişir ama bellide olmaz değil mi sayfalı arkadaşım : )

Bu aralar karılar fena kesmeye başladı ah ulan aynı dili konuşucaktım tak tak günlük affetmiceğim hemen yazılcağım...

Zaten aptal ameliyathanelerin yapımı ömrümden günleri çalmaya başladı nedir arkadaşım bu eziyet..
Sosyal ağlarda paylaş

darkness87 said:
günlük sechil sana yazdıklarımı okuyomuş

burdan sechil'e sesleniyorum
yaptığın şey çok ayıp sechil
günlüğümü mü okuyosun özelim o benim
saygısız cık cık

anaaam bide suçlandık yahuu aleni yazıo hatun bide ben suçlu oluorum günnük yaa nedir bu hayat yolunda çektiim ızdırap eziyet benim yaa :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...