Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bütün işler çok kötü giderse tekrarla
"en azından fransız değilim"
çok sıkıcı giderse tekrarla
aptalca giderse tekrarla

tanrıya şükür, zeusa şükür, odine de şükürler olsun ki
Sosyal ağlarda paylaş

güllük "Paşa" adında bir köpeem oldu sayılır..ama dayımların orda bakıyorz evleri müsait olduğndan..kendisi Labrador-Kurt kırması..simsiyah olup aşırı derecede tatlı olmakta..

günnük bundan sora kız milletine hak ettiği kadar değer vercem..fazlasını verince popoları tavana deyiyo..
+ kız milletini anlamaya çalışmayı hala anlamsız buluyorum..bu böyle olmayada devam edicek..

iş konusu umarım güzel bi şekilde hayırlısıyla yoluna girer günnük..pazartesi günü belli olcak inşallah diye umuyorum..

kib. bye
Sosyal ağlarda paylaş

Ey gidi günlük;

Saat olmuş gecenin bi yarısı.
Almışım sigaramı elime, yine sen ile ben başbaşayız.
İçimi dökmeyi o kadar çok istiyorum ki. Ama hep arkamdan bir şeyler tutuyor beni. Artık çok sıkıldım. İstanbul'dan sıkıldım. Sıkılmaktan sıkıldım. Uzun cümleler bile kuramıyorum şu anda. Gerçekten manik depresif oldum sanırım ya. Bi an gerçekten çok mutluyum ve şükrediyorum yaşadıklarımı atlattığım için, hayatımın en büyük derslerinden birini aldığım için. Ama sonra bi an geliyo, bitiyo herşey yanımda en yakınlarım olsa bile donup kalıyorum boş bakmaya başlıyorum. Sürekli bişeylerle uğraşiim diyorum o da sınavlarım bitip yaz tatili için İstanbul'a dönene kadar olmicak gibi görünüyo zaten. Çocukluklardan çok bıktım be günlük. Dışardan çocuk olup içten içte olgunlaşmak çok kötü ben hiçbi zaman büyümek istememiştim. Şu an bi özgüvenle doldum aniden çok enteresan ayrıca. Prison Break bitti Buffy başladı pek bi mutlu oldum :D Neyse ya yazıcak havamı da kaybettim zaten sonra görüşürük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük günaydın canım
abim denen insan müsvettesinin şehir dışında olması nedeniyle oldukça mutluyum ve huzurluyum:)
şimdi biraz beddua gibi olucak ama temennim eve bidaha gelmemesi. ha başına bişe gelebilir,birine aşık olup onun peşine takılıp bidaha dönmeyebilir,denizde boğulabilir...
ne olursa olsun ama eve gelmesn o yaratık be günlük
Sosyal ağlarda paylaş

günnük naber..

ben iyiyim ya.

deşarj oldum. fazla enerjiden kurtuldum.

hatta fazla kurtuldum. şimdi çok yorgunum.
ofisteyim ve burda ne iş yaptığımı unuttum.

telefon çalarsa ne dicemi bile bilmiyorum :S

ahaha hatta aklıma geldi anlatayım. geçen gün bi müşteri aradı.
harf kodlamayı beceremeyince komik bi durum ortaya çıktı.

şöle ki,

-iyi günler ben yiit nasıl yardımcı olabilirim?
+iyi günler yiit bey ben bu kampanyaya nasıl katılabileceğimi öğrenmek istiyorum.
-isminizi öğrenebilirmiyim?
+ayşe.
-ayşe hanım telefondan blah blah blah yada www.tytz.com adresinden katılabilirsiniz blah blah blah yaparak.
+hmm site adresini kodlayabilirmisiniz lütfen.
-tabiki, trabzon - yozgat - trabzon - .....
+alo
-alo
+evet dinliyorum,
-trabzon - yozgat - trabzon - "ehmm"... "hmm".. "ehem".. Z !!!!
+ efendim ? O_o
- trabzon - yozgat - trabzon - ...Z... !!!
+ zonguldakın Z si mi?
- HAH !! işte o.. başka yardımcı olabileceğim bi konu var mıydı?
+ *dial tone*

komikti..
ben çok güldüm valla =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...