Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:
<----^_^----<<

günlük ben o okun benim yayımdan çıkabilme ihtimalini sevdim.
cuz i r legolazz.
başım ağrıyor hafiften hatta kıçımla kafam yer değiştirmiş de kıçım ağrıyormuş gibi
yarınki finalde ne yapıcağımı hakkaten bilmiyorum günlük, her sınavdan "obaa süper geçti lan" diyerek çıkıyorum, 30 falan alıyorum hep, yine öyle olucak muhtemelen o yüzden "AHAH GENE KALDIN BU DERSTEN, U FAIL"i okulun sitesinde görmedikçe bi problem yok
yatanzi
Sosyal ağlarda paylaş

ne hedelesem buraya bilemedim.

hem içinde bulunduğum durumu anlatan, hem de emo olmayan, geyik bir günlük hedesi hayal edin burada.

zira hakkaten kaldıramıyorum üst üste üst üste, en son gidip kafamı mora boyatacağım o olacak. mor çizgili tişört alıp mor bol cepli pantolonu siyah conversele tamamlayıp emo olmayı planlıyorum asfg.

en iyisi her şeyi bırakıp bodruma yerleşeyim. evet mantıklı. hmm.
Sosyal ağlarda paylaş

kar yağarken izlemek çok güzel, evde. bi kanyak alayım dedim gecenin bi yarısı dışarıda içim ısınsın...

karlar donmuş, bi kaç kez düştüm ama incitemedi beni o sert beton, o kadar efkardan sonra.

gittiğimiz her yere uğradım. bazılarına girdim oturdum en fazla bir saat, bazılarına kapıdan baktım, kapalıydılar.

ama bi barda;

ilk belini tuttuğum yere oturdum, sevdiğin yer beni, unuttun mu? aa tabiki unutmadın. ama ben de unutmadım, ne kadar uzaklaşan ben olsam da...

nefretin haklı belki ama düşündüğün gibi bi adam değildim ben, gülüşümün ardında öfke vardı... o öfkenin kölesi olmuş, sevemeyecek bi adam, onu gizlemek için hep gülen.

bunu sana anlatamazdım...

sen ağlarken o yaşlara dayanmak benim için de çok zordu. sen gizlemeye çalışırken, ben gülmeye çalışıyordum. yine, kalkanım... yine, yanlış anladın.

senden gidişim ne hepsi gibi alkolü sigarayı bırakmamı istemendi ne de triplerindi belki haklı. bu kadar boş değildi sebepleri.

ama bi tanesi vardı...

sen varken o kanyak içimi hiç ısıtamadı...
Sosyal ağlarda paylaş

abi millet ne yapıyor yahu?

devlet binalara el atmıyor, deprem gelince inecek nede olsa dediler belki.. bilemiyorum. ucuza bir güçlendirme metodu üzerinde çalışıyoruz. şimdiden konuşmak için erken tabii. ancak bazı binalar var ki ne yaparsan yap adam olmuyor/olamaz!

bi bina yollamışlar, analizi şimdi bitti. hata örneği gibi bişi kısa kolon, yumuşak kat, ters kiriş gibi bi şi ama ters kiriş değil kiriş kiriş üstünde duruyor! bağlantı falan yok ters kiriş gibi

oldu diyorum ve sevgilerimi sunuyorum kendilerine..

uyku...
Sosyal ağlarda paylaş

aidat yatırmaya gideceğim daha gideceğim yani gunluk.ama simdi banka öğle tatiline girer,oturayım ben en iyisi.sonra alışveriş olayına mı girsem,cok baydım gunluk yaa.kitap,oyun,film o kdr zevkli olmuormuş hep.anladım ki sosyal bir yapıyım ve arkadaslarımı özluorm.((
Sosyal ağlarda paylaş

günnük finaller bitince sıkıntı biter sandım.asıl yeni başlıyomuş işkence lan O.o
sonuçlar !!1

ya olm hiç bi dersten kalmayıp hepsinden çat diye geçersem varya..güzel bişey yapıcam lan..söz !

günnük sınavın birinden 70 almama rağmen DD aldım.kaldımmı bilmiyorum.bilgisayar notumu bilmiyorum cuma öğrencem günnük. çan eğrisi filan kötü oluyo böyle ya

yaw günnük şöyle arkadaşlarla içip kafayı bulasım var..
hadi bakalm

edit: günnük bugün kızın biri ben koridorda dururken geçebilirmiyim dedi.ben çekildim geçti ama kız bana bakıp gülümsedi filan böyle..ben möl möl baktm
2 sora sonra yine geldi..yine ben filan dedi..ve yine gülümsedi bu sefer bende gülümsedim..
günnük o kızı bidaha görürüm inşallah.. :) hadi bye cnms
sçs
Sosyal ağlarda paylaş

yarın sınav var =(
ben de kelime çıkartıyorum bu saatten sora neyime yarıcaksa o çıkarttığım kelimeler
9.40 da sınav başlıcak 2 saat falan sürse hmm 12ye doğru özgürüm demektir
sora sınav sonuçlarının açıklanmasını beklicem büyük bi stresle
kaldıysam ya cuma ya da pazartesi tekrar sınav
ozaman da izmir işi yatar
eğer geçersem değmeyin keyfime
güzelce temizlik yapıcam,söz

offfffff stres oldum
gidiyim de kelimelere çalışıyım
Sosyal ağlarda paylaş

günlük gelecek planlarımı yaptım turizmde 1,2yıl çalışıp web tasarımı üstüne geliştiricem kendimi. msnde konuştuğum bi çocuk var istanbulda bu işi yapıyormuş:) bana yardımcı olucak. şubatta kursum başlıyor oyüzden pati uzun bi süre seni eskisi kadar takip edemicem yinede bakarım arada.ama günlük yazmaktan vazgeçmicem seviyorum sana yazmayı günlük:)

aşk hayatına gelince tuhaf ya hergün msjlaşıyoruz ama sadece msjlaşıyoruz işte..

pazar günü doğum günüm gündüz arkadaşlarımla buluşucam.akşama da kuzenimde olcam tutturdu kutlicaz diye iyi ozamn kutlayalım didim pastadır,börektir,çörektir o hazırlicak hediyemde cabası:)

haa bide günlük parfümüm bitti bitmeyen parfüm istiyorum bıktım artık her ay parfüm almaktan. benimki hastalık biraz da neyse illa 2,3şişe parfüm olucak illa. bu huyumu veya takıntımı sevmiyorum olan paralarıma oluyo. neyse ben işime döneym günlük zaman geyik zamanı değil çalışmak zamanı:P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...