Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günnük önümde finallere çalışmak için koskoca bi gün var.. bakalm nasıl değerlendircem ben o günü.. "annemleri evden şutlicam ve it gibin çalışcam" plan bu..

günnük aşk hayatım hakkında konuşmak istemiyorum..istesem bile böyle bi hayatım yaklaşık 1 senedir yok.
çüşş !

olm iş hayatım güzel gidiyo..ama şu maaşlar 15 günde bir verilse..düzen değişse güzel olur be günnük..

hadi cnm yaladım by

edit: günnük az önce mahallede kavga oldu lan halada devam ediyo.. polis geldi filan O.o !
Sosyal ağlarda paylaş

kötüyüm günlük..
çünkü yine kız mevzusu..
gerçi olmasa bile.. en azından başlarda kendimi iyi hissettiriyor hep kız mevzuları..
olmasa bile dedim.. çünkü sanırım kız başka birisine yazıyor..
off.. zaten kıza bağlanmamda bu kız farklı garbıça da yazdım aslında orada da yakındım. hatta günlük oraya senden önce yakındım alınma.. ama sana ayrıntısıyla anlatıyorum işte anla..

kız böle.. çıtı pıtı kısa boylu beyaz tenli siyah saçlı düz ayrıca gözleri ela gülüşü şirin dişleri vahşi o nedemek deme yaşanır diyim sadece anla...
asıl farklı kılan aslında aynı kılan içimde. Farklı yapan diğerlerinden. diyerekten anlatmaya çalışiim uzun yolun kısası ben bu kızı tanıyorum.. ya eskilerden çok eskilerden iz bırakanlardan ya da durmadan belki farklı konumda farklı şekillerde görmeme rağmen rüyamlarımdaki kızın tıpkısının aynsı.. farklı şekil diyorum mimikleri aynı saçlarının rengi bile değişio ama özü aynı ya gözler.. onlar hiç değişmez zaten..

delirious
deliriorsun
deliriorum..
Sosyal ağlarda paylaş

nokta bir. aşırı sıkıcı bir haftaydı, feminizm ve kısa hikaye ikilisini uzuun bir süre görmek istemiyorum hayatımda. woman studies okumuş gibi hissettim kendimi. başta ilginç olan fakat miktarı arttıkça nefret ettiren bir sürü şey okudum gece-gündüz, paper için hiçbiri de işe yaramadı ya neyse. final paperım düşürmese bari harf notunu. yaşanmamış sayabiliriz bu haftayı.

nokta iki. bu haftaya böyle cuma-cumartesi. hele cuma facia. sözde okuldan eve döndüm evde oturabildiğim kesintisiz süre 20 dk yı geçmemiştir sanırım. gir hemen geri çık. bir daha dön yine çık. en son gir yola çık. cumartesi gecesi geri dön, kendimi yatağa nasıl attım bilmiyorum. bugünde okula dönmek lazım acilen.

nokta üç. tarih finali. hiç bir şey bilmiyor gibi hissediyorum kendimi ve 21 saatciğim var. çalışsam iyi olacak. işin kötü tarafı hoca değiştiğinden beri derse gitmedim, konulara aşinalığım da yok yani :S

nokta beş. uyku - sakın uyuma.

nokta altı. okul bitsin.

nokta yedi. edit. girmesek daha iyi bu konuya

nokta sekiz. güle güle günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günnükçüm az önce direksiyon sınavından geldim ne biliim benim için güzeldide arkadaki amcayla takıştık gibi oldu biraz walla ben bişi kaybetmem o kaybeder(hyr ne kaybetcekse kendimi avutuyorum)off ne biliim aileyle aramda sıkıcı bok gibi zaten iice böleee süper bi pazar oluyor yani anlıcaın puff :( yarında sınav var ama nah bakarım gene ben bugün sorada kaldım gene die ağlarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam Günlük.
Naber?
Finaller öncesi depresif takılma modundayım. Sanırım Fizyoloji'den Fear Factor içten bile değil.
Aşk meşk olaylarına ara verdim.
Kayak tek hobim oldu be!
Deli gibi kayıp sonra hasta olmak çok sarıyor niyeyse.
Etrafta dost desen hiç yok, arkadaş maaşallah itten çok.

Aman bee dünya işi işte ne olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan günlük sevgilim beni şutladı (aslında ben de tamam dedim ama ilk ayrılalım diyen oydu).Barışmamız lazımdı şu ana kadar. İçimde büyük boşluk var lan :S can sıkıntısı oldu 2 günde 6. paket sigarayı bitirdim az önce. Meşgale bulmam lazım kendime
Sosyal ağlarda paylaş

günnük bu iğrenç olayı seninle paylaşmak istedim
yarın finaller başlıyo omg böhüü :(

lan dün gece kapının önünde kavga oldu.. police filan geldi..bizim üst kattada polis oturuyo.. aşşada bağıranlara ayarı bi verdi.. :D:D sadfasf görmeliydin olm ya..
işin içinde alkol kokusu vardı..gece 2de oldu olay yer k.ç
5n1k oldu günnük

nyse ben şimcik gidiyim çalışıim biraz..gece gelirsem yazarım yine..
Sosyal ağlarda paylaş

lam bi ara blog'a ya da buraya ekstrem sporlar hakkında bişi yazalım.. belki sözlüğe de olur..

neyse, kendimi çok feci zımbaladım ayaklarımdan.. dönem boyunca kah sorunlar yüzünden kah keyfim ve ... ee evet yüzünden gereken önemi vermedim okula. ve şimdi not ortalaması derdi beni gerdi! kuduz bir köpek gibi paçamı ısıracak diye korkuyorum inan

yaklaşık 10gün içinde her şey belli olacak! umarız iyi olacak..

lam hep aynı hataları yapmaktan nası bıkmadım onu anlamıyorum.

bravo valla bana! pek bi süperim
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
yavru yarın tarih sınavım var.

bugün dışarı hiç çıkmadım lan.
abav yeni farkına vardım. oha çok kötü.

günlük lan, bu ara herşey süper gidiyo lan.
vallahi ha.

minik minik iş teklifleri alıorum, burs falan gelmeye başladı, playstation3ün fiyatı düşüyo, erasmus için ingiltereye de gidebilirim, notlar güzel gibi.

oha süper. yaladım ii geceler günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

bugünn
günlük.
alışkanlıkta oldu biliomusun sana yazmak..
aslında üye alımı da kapansın hiç korkmiim biri okucak mı okumayacak mı diye..
mesela..
şimdi ben buradan bi kızdan bahsediorm
nickname belli msn'dede yazıo.. şimdi kız üye olsa açsa günlüü yazdıımı okusa bittim işte.. ne olacak
o yüzden kapanmalı üye alımı :) çol mu bencilim.. günlüe bi daha mı yazmiim sesleri duyar gibi oldumda duymamazlıktan geldim..
neyse gelelim bugüne
evde kaldım bugün geç kalktım.:
sonra yemek yemek için ankuvaya gittim taksim özel patlattım ardından gloryada kahve çatlattım
cüzdanı da boşalttım.
neyse.
bişey olmadı duygusal olarak dün hüsranlardaydım bugün level'i biraz düştüğü için takmıyorum fazla.
yarın okula gidecem saat 12ye kadar bi işlerim var.
sonra boşum rahatım.
yaşıyorum
ve en kötüsü..
bunu artık sana yazacam hep belki dankeder kafama diye.

SORUMLULUKLARIMDAN KAÇIYORUM..
VAKIT GEÇİYOR DURMUYOR

VAKIT GEÇİYOR DURMUYOR

VAKIT GEÇİYOR DURMUYOR..

bi gün iyi dankedecek kafama inşallah o zmn çok geç olmaz.
ne hakkında olduunu da yazarım sonra. şimdi bi sigara içem..
Sosyal ağlarda paylaş

caliş dori caliş
9 ayin bedelini 3 gunde odemeyi bekleme
o zaman sen kafayı yemissin
iyi insan kime denir
guvendigin insanlardan gelen zararlara engel olamazsin
what goes around comes around
waratte waratte, waratte candy
nakibesou nante sayonora ne, candy candy
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.