Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk seni okumayı seviyorum ben.

@darkness87;
unut gitsin zaten hayir gelmez biriymiş.
kolay olcak demiyorum ama sonunda sen mutlu olucaksin bu yolla.

@forgiver;
istersen şirinleri bile gorebilirsin.

@spidee;
gecmiş olsun jnms, dikkat et kendine

@malik

kolay gelsin, benim de sinavlarim basliyor.
calis dory calis! moduna giricem eve kapanicam butun sinavlardan alicam notlari.

@ eisenheim
mutlu olmak eglenceli değil, dibine kadar depreşın!
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun. dünden beri çalışamadığım mat sınavı bir güzel geldiii ve geçti. nasıl geçtiğini ben bile anlayamadım. helal olsun bana ki sınavda 100 dk olan süreyi hesaplamadan bile aciz, soru çözdüm. daha 30 dk varmış, ben panikle tüm soruları çözmeye uğraşıyordum pff. kendi hesabıma göre de bitirdim ve verdim. bir sürü dikkatsizlik, bilgisizlik çıkabilir, umrumda da değil artık. dersi dinlemeye ve ders çalışmaya konsantre olamıyorum artık. derslere gitmek istemiyorum. kendime engel olabildiğim kadar gitmiyorum, sonra da pişman oluyorum. yine dersi kaçırdım, nasıl toplayacağım diye. kafam çok dağınık. bitsin şu okul yeter ama ya :(

okul dışında hayatta ona paralel, ruh gibi dolaşarak geçiyor kampuste. fazla meraklı ve endişeliyim bazı konularda. ki genelde sormaya da çekinen bir insan olarak, kendi kendimi yiyiyorum çözümü kolay bir meselede bile.

uf canım sıkılıyor.

neyse görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Geri geldim /: Çok güzel bir 10 gün geçirdim.hmm muhteşemdi.Bide aşık mı oldum ne :|,vay be,tekrar söylemesi bile güzel.Tabi şuan çok kötü haldeyim her anlamda.Full time gezerkene birden geri döndüm,aynı monotonluğa..4-5 ay daha böyle,evet...Halbuki İzmir'de ne kadar mutluydum,çiçekler,böcekler,partyb0y falan.He tabi çok kötü 1-2 şey de öğrendim.Çokta umrumda değildi neyseki.Of yolda da geberdim ya,yandaki amca meğrsem yaratıkmış.Uyuduktan 2-3 saat sonra horlama seansına girdi ve uyutmadı.İş bu sebeplerden dolayı şimdi yatıyorum.mujkxacx
Sosyal ağlarda paylaş

dns cache spoofing ile ilgili turkce bir makale yazip blog a koymam lazim... sonraciima universitenin tekinin rektorunun anlayacagi dilden, bilgi guvenligi icin yapacagimiz projeyi, ozet olarak raporlamam lazim, disaster recovery icin hazirladigimiz projenin alim islerinin takibini yapmam lazim.
ama (ki bu kocaman bir ama) ben calismak istemiorum hic.. hatta bakiniz paticikde vakit gebertiom.. nasi olcak bu durum sevgili gunluk? ;)
Sosyal ağlarda paylaş

gorillaz - hong kong

ne isterdim biliyor musun?
ee ben bilmiyorum. ama, belki de pil değiştirir gibi kişilik değiştirebilmek iyi olurdu ha?

çaydanlığın kulbunu kırdım bugün o_O! aradım falan ama yok.. yarın sabah pazardan bakıcam artık. böyle şeylerin sadece pazarda bulunması komik yahu..

neyse, keşke 1920lerde yaşasak ya da kurbağayı öpünce o da bizi öpse.. ehe..

yorgunum ben
Sosyal ağlarda paylaş

günlük garibim bu aralar, bişeylerden zevk almaya calişiyorum, yakin arkadaslarimla vakit geciriyorum, mutlu olmaya calişiyorum ama sonuc hep negatif.
gostermelik bi gülümseme hep var yuzumde ama karnimda hep bi agri var, hep bi stres ve kötü bişey olunca hissettigimiz o karın agrisi.
hep bi bunalim, hep bi üzüntü modu. sanki biri arka planda hep baglama caliyor
zor gunler geciriyorum şu aralar bunu biliyorum, cogu zaman kaldiramadiğim sorunlarim oluyor, yuzleşmekten daha dogrusu ugrasmaktan nefret ettigim, tiksindigim sorunlar. ev, ilişki, para, dersler, herbişeyin dibe vurdugu zamanlar, cok değil 1 ay oncesi.
okula gitmedim, evden cikmadim, kendimi bilgisayara bagladim ve bu durumdan acikcasi cok da sikayetci değildim.

sarkilarin bişey ifade ettigi donemlerin en agirini yasiyorum
arsivimdeki sarkilarin %80 ile ilgili anim var, unutmak istedigim anilarim bunlar.yeni gruplar dinlemeye basladim, ama o da pek zevk vermedi acikcasi.

yapmayı bıraktıgım seyleri yapmayı denedim, deniyorum, ama o da sadece anlik bi unutkanliktan ote gidemiyor.

bazen kendi kendimi mi atiyorum diyorum bu durum icine, cunku icimde bi yerlerde suclu hissediyorum kendimi. hayatta ilk defa "başarısızlık" kelimesini kendime giydirdim.

finallerim var, odevlerim var, bi kardeşim var ilgilenmem gereken, ailem var boşladigim..

ha bi de dışarıya belli etmemek gibi cok buyuk bi gayem var
cünkü insanlar yoruldu
sürekli aglayan
şikayet eden
ve kaçan bi insan vardi karsilarinda
en yakin arkadaslarim okula goturmeyi denediler, bi tanesi yangın merdivenine tırmanım camıma vurma olayını bile gercekleştirdi heh, ama olmadi. okula da gitmek istemedim.

evet fena bi şekilde ayrildim, basli basina kötü bir bitişti. bitişlerin bile bi guzel olani vardir diye düşünüyorum, benimki bunlardan değildi. simdi garip bi boşluk icindeyim, sürekli bi gerginlik, hiç bi rahatlama durumu yok.
salonda tv izlerken, muzik dinlerken, oyun oynarken bile.

korku var icimde, ama ne oldugunu bilmiyorum.

depresyona giren kizlar sac bas değiştirir, boyar ben tam aksine saldim, berbat gorunuyorum, o da berbat gorundugumu düşünüyormuş oyle soyledi.

god mylife sux dememem gerekiyor biliyorum
dedikce MORE MORE durumlari olusuyor ve ne zaman "daha ne kadar kaybedebilirim" desem, tanrının kafasında bi ampul yanıyor ve cotenk de olay gercekleşiyor.

başaramadim gunluk
yapamadim
zaman harcadim
kendimi harcadim
hayatımı harcadim
sürekli bi "evet bugun son daha da üzülmicem bundan gayri" dedim, aksamina kendimi yatakta aglarken buldum.

ben boyle biri değildim, neşeli, eğlenceli ve gülümseyebilen biriyken, simdi fake bi gülümseme ve cogu zaman neye güldügünü bile bilemeyen, farkedemeyen birine donustum.

cevremi yordum
ailemi yordum
arkadaslarim artik yaka silkiyorlar, resmen "yine mi pilaav" durumundalar
kendim de biktim

ama gecmiyo işte
bi türlü o kalp kırıklıgı gitmiyor

cok yazdim belki kassam hala yazardim da sanırım susmaliyim, pek sevmiyorum boyle patlamalari.

gorusuruz..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük neden böyle kötü gitmek zorunda herşey?
neden insan değer verdiğinde karşılığını alamıyor?? çok şey istemedim ki sadece biraz ilgi biraz sevgi..
başlarda ne güzeldi ben sevmiyordum seni, elinden geleni yapıyordun.. şiirler, gitarla şarkı söylemeler.. kendini sevdirdin sonunda ama sevdirdin ve çekip gittin. roller değişti zamanla ilk başlarda 7/24 arayan msj atan adam yoktu ben aradım hep. böyle mi olmalıydı bu kadar değerin ödülü bu mu olmalıydı? bunu mu hakettim ben? HAYIR haketmedim hemde HİÇ!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...