Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlüğüm, bebeğim, sevgi kelebeğim,

evdeyim ulan.
ne güzel bşi şu ev.

oturdum kuzey rüzgarını izledim anam babamla.
diziyi hiç bilmiom ama yine de çok hoşuma gitti izlemek.

eheh. olm yurt odasından sonra ev cennet gibi gelio. 150 metrekare lan. gez gez bitmio valla sdfsd.

hayat hep tatil olsun,
şeker de yiyebilsin.

şimdilik antalyadan aktaracaklarımız bunlar,
ali kırca?
Sosyal ağlarda paylaş

iş başvurusu, kitsch dış vurumu

iyi günler dasaaa bey size iş için başvuruyoruz

o_O! (ben de iş yok ki.. evi temizlerler mi acep)

gibi salakça bir konuşma dahi olmadı. aslında olay biraz daha..

-sizi görmüşler beğenmişler, bu akşam istemeye geliyorlar!

gibi bir görücü usulü idi sanki.. evet böyleydi.
[hr]
hafif kitsch bir olay, ama ilgi çekici. kabul ediyorum,çok ilgi çekici. tekliften bahsediyorum tabii..

ancak bilemiyorum, ne diyeceğimi.. şirket güzel, elemanlar anlayışlı.. benim de çalışmam iyi olurdu hani. gençler de birbirini beğendiyse.. dur yanlış oldu gençler de sunulan maddi imkanları beğendiyse...

her neyse, biraz düşünüp ona göre dalacağız işe veya dışa. hayırlısı. millet harıl ve hurul iş ararken iş tekliflerini reddetmek ("almayım ben iş, okul falan var.. kullanmıyorum şimdilik" şeklide) biraz ayıp kaçıyor.. ayrıca ailenin parasını yemek zorunda kalmak bi yerlerime kaçıyor. nereme kaçtığını söyleyemem, o da ayıp kaçıyor.

neyse efenim.. ikilemden ikilem beğeneceğiz. düşünüp taşınıp karar vereceğiz.

diğer yandan mükemmeliyetçi tarafım, gerginlik katsayımla birleşip, sağlam bir tavan yapıp şu soruyu sorduruyor bilincimin altından altından; "ya beceremezsem!" yapmak için daldığım bir hedeyi çatır çatır yapabilmeliyim (dersler hariç, onları sevmiyoruz biz) başarısızlık halinde HULK! mode on olup hafiften saldırabiliyorum işlere (proce teslimlerinde, uzun uzun çalışma saatlerinde kullandığımız yakıt "kurşunsuz sabır&sebat" veya "biodizel mutlu gelecek hayalleri" değil bariz "agresif mode benzin" ve "SÜRTERİMLANBUİŞİ metanol"dür. uygun yönlendirildiğinde nefret ve sinir en iyi motivasyon olabiliyor) ya buna rağmen başaramayıp, gerçekten başarısız olursam..

hah! bunu yemiyor işte. onun için bildiğim şeyleri yapmaya ve diğerlerine bulaşmamaya yatkınım. galiba en iyisi nefesi tutup olayın en ortasına atlamak. deniz misali.. kıyıdan yavaş yavaş, alışa alışa girmek yerine doğrudan iskeleden atlamak!

onu bunu bırak da hacı.. ben yazı özledim şimdi.. iskele, deniz, güneş, kavuran sıcaklık, kum bikinili kızlar falan!

neyse.. işte öle bir şey erol evgin
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar niye bu kadar samimiyetten uzak ki...

Niye yalan söyleme gereği duyuyorlar ki bu kadar çok, yada farkına varamayacak kadar yetersiz mi görünüyor insanlar dışarıdan...

Aslında bana zararı olmadığı için üstüne gitmiyorum hiç birisinin, acaba yanlış mı yapıyorum diye düşünüyor insan. Ama üstüne gitsem ne olucak ki, gereksiz yere bir ton sıkıntı, sorun. Daha sonra daha fazla büyür mü sorunlar diyorum, sanırım büyümez. Umursamıyorum ki yalan söyleyen insanları, yani elbette ki ilgilendirir bir noktada, ama en fazla ''bu da totoş çıktı, ama böyle olucağı belliydi'' der geçerim yani.

Amaann. Elin delilerini düşünüp ne diye kafa yoruyorum ki, zaten insanlardan vazgeçmeye çekinmeyen birisi oldum çıktım.

İyice alıştım yol vermeye, en son yalnız kalıcam gibi ama, olsun. Gerekene yolu göstermek lazım, tepene çıkıyorlar sonra. Kendine yazık.

Ohş, yalnız sıcak çaydan çıkan dumanlar pc masasının üstünde ne hoş göründü gözüme. Saatler ilerledikce dengeyi kaybediyorum gibi.

Mandalinle çay içiyor olmam bunun en şükela göstergesi zaten. Ama değişik oluyor be. Bir zamanlar Nescafe, Olips yapardım. o güzel oluyordu, ama gereksiz. Pek çok gereksiz şeyle uğraşıyorum zaten bu aralar, en son gereksiz bir adam olup çıkıcam.

Bu arada yazamıyorum. Bir kaç saat dışarı çıkayım dedim, nasıl bir soğuk yediysem, bir de sıcaktan çıkıp soğuğa tekrar sıcağa ve ardından tekrar soğuk ve tekrar sıcağa girince vücut şaşırdı tabii.

sıcak, soğuk, sıcak, soğuk, sıcak, soğuk...

İnsan söylerken bile sapıtıyor bir süre sonra, çok doğal sanırım.

Bir de nescafe içe içe saati üçe dayadım yine. Güya uyku düzeni tutturmuştum. Keşke bozmak kadar kolay olsa uyku düzeni tutturmak. Bir haftadır mutlu mesut yaşıyordum aslında, sabah 7:30 da kalkıp ninca törtıls izliyordum. sonra kahvaltı yapıp The O.C izleyip işime bakıyordum. Gece uyumanın verdiği bir rahatlık vardı, gündüz uyuduğun uykudan ne aynı tadı, ne de aynı rahatlığı alabiliyorsun. Zaten insan şaşırıyor, havalar filan kapalı, gece 4:00 de yattımı akşama kadar kalkamıyorsun, o gün plan program, iş güç alayı yattara.

Olm penguen lan. kapitalist penguen edindim geçen iki tane, koka-kola atkısı takmış. Ayrıca farkettim ki, havalar filan soğudu ama, hala içiyorum şu kola denen mereti, bağımlısı mı olduk nedir. Sigara bile içemeyip, böyle absürd şeylere bağımlı olmak da garip birşey.

Nescafe bağımlısı,
Kola bağımlısı,
Olips bağımlısı,
Mandalin bağımlısı...

Tek yararlı şey mandalin gibi, o da dili bir garip yapıyor çok yiyince, bir de iştah açıyor sanırım, kilo almaya başladım mandalin sevdası başladı başlayalı, yiyip duruyorum, ne zaman mutfağa gitsem elimde atıştırcak birşeylerle dönüyorum. Hoş eskiden de öyleydim. Yemek yemek güzel bir şey, ama eskiden kilo almazdım. Yine de rahatsız değilim, göbek yakıştı gibi. Kat kat giyinip insan içine çıktıktan sonra pek bir anlamı yok aslında, kimse anlamıyor ki göbeğin olup olmadığını, hava soğuya soğuya bir hal oldu.

Yaz gelsede terlesek yav.

Özledim valla şimdiden, terliyeyim, günde 50 tane duş alayım, denize filan gireyim. Ne güzel zamanlar yahu, kış denen şeye ne gerek var ki, arada yağsın yoğmur, oh mis.

Sıcak kadar güzel bir olay varken soğuk niye?

Düzen filan kalmadı zaten dünyada, ha hazır cılkı çıkmaya başlamışken gel şu kışı kaldıralım be.

İks ışınlarına kurban oldumun güneşi, özledim lan seni.

HEBE! Saat 3:30 olmuş. 0_0

Ben bi gidiyim annemlere filan bakıyım bari. Sonrada yatarım zaten. Neyleyim oturup bu saatten sonra. Fazla bile oturdum hatta.

Önizledikten sonra farkettim, ne çok ''ki'' kullanmışım. Türkçe dersi filan almam lazım sanırım. Bir ton devrik cümle kuruyorum zaten. ofs.

Edit; yazıya başlama amacımla, konunun geldiği nokta da ayrı bir hoş olmuş sanırım. o_O

Edit2; pc önünden geçen sinek katili oldum, gayet başka şeylerle ilgilenirken pc önünden geçme çabasındaki masum sinekleri havada kapıyorum.

Hayır, dilimle değil. Elimle.

Bir de güneş güneş diye zırlamaya başladım yine kış gelmeden, hoplayan manda günlük çok çekti geçen sene benden. Senin de çekiceğin var haberin ola. =

Bir de kaktüs çomar öldü lan.

R.I.P Kaktüs Çomar.
çok sorumsuzum, çook.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük
çok acıktım
yan odamdaki kız sarhoş oldu kustu onu ayıltmaya kastım süper sarhoş olmuş müthiş konuşuodu überdi..
sonra onların grubundan bi kızı da tanımadıı ciks karılar götürmüş kızdan haber yok saat 5 kızın teli kapalı napçaz günlük?
sınavım var hiç çalışmadım
çok fena tırsmaktayım uyuyamıyorum geceleri günlük=(
Sosyal ağlarda paylaş

18,12 dolu
19-20-..-25'e kadar allahın her günü dolu!

dahası da var. az önce bitirdim modeli, deney sonuçları gelmedi. ne gireyim ben malzeme özelliklerine! sıkayım mı?

dışarıda hava pek bi afan ve tufan..

elimden geleni yaptım. bu bilgilerle bu kadar iş çıkar. gerisini sallamam, umrumda olmaz(lam salıya sınav var. nasıl batıracam belli değil! yaw benim neyime yüksek lisans falan. git uyu işte)

evet gidip uyuyayım biraz.
YAWN!
(-o-)/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...