Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük,
yine ben. bugün sıradan bir günden öte bir gündü. çünkü uyudum. uyuyunca bilimum sıkıntılar geçiyormuş, depresifliğin bir numaralı sebebi uyku bozukluklarıymış vs. vs. Güzel bir uyku bir kaçta sıradanlığı aşacak fikir mutlu ediyor insanı. "Recovery" sürecindeymiş gibi hissediyorum kendimi. Haftasonu da çok yoğun geçmeyecek ve eski sinan oluvereceğim 3-4 hafta sonra. Bazı sorunları da kafada çözünce halloluyor işler ya.

Grup kurma gibi radikal bir karar aldık, ilk heyecan içerisindeyiz :) Üniversite merkezinde bağıra çağıra "inaaaaaaan kiiiiii..." diye şarkı söylemeden önce karar verdik, bakalım neler olacak. Aslında gayet geyik olsun diye demiştim ama geyik ciddiye dönüştü. Sıkılıp, geyik muhabbetine mi çevireceğiz tekrar, yoksa ciddi ciddi devam mı edeceğiz önümüzdeki günler gösterecek.

mutlu oldum bugün ya. proposalımı excellent, great, nice, very nice notlarıyla doldurmuş hoca bir de "strong proposal" demiş mesut oldum. Becericem galiba ben bu işi, kendime güvenim geldi :P

öyle işte. bugün ayrıca ee tanıtım toplantısı vardı. çıkarken "elektronikçi olacağım" etkisi yerine bende "okumak istemiyorum ben ya" etkisi oluşturdu :) direk bio'cu mu olsam diye düşünmeye başladım. ama iş güç ne olacak? Bazen özgürlükler kafa karıştırıyor. ayrıca yarın sınavım açıklanabilir ne olacak acaba? 8-)

son olarak tüm mutlu mesut insanları kutluyor, mutlu mesut olmayanlara sabırlar diliyorum.

kolay gelsin!

edit: öyle bi edit işte.
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıldım günlük. yoruldum ve sıkıldım.

başıma çözümü olmayan dertler gelmesinden sıkıldım. niçin dişime göre "berbat hayat" yaşayamıyorum? bana niçin kaldırabileceğimden fazlası veriliyor? ve neden sorunlar çözümleriyle birlikte gelmiyorlar?

ben de aşabileceğim problemlerle karşılaşıp onları yenmek ve özgüven depolamak isterdim; her zaman bitap düşüp nefes bile alamayacak kadar daralmak değil.

"hayatına özenilen" biri olmak isterdim. başkalarının rutin hayatlarına bile özenecek kadar berbat hayatı olan biri değil. sana yazıyorum de ne oluyor peki? kendi açıklarımı kendi yüzüme vurmak bana haz mı veriyor? kesinlikle. bu şekilde olunca kendimi kandırmaktan vazgeçiyorum ve gerçeklerimi tekrar göz önüne getiriyorum. böylece düşünme ve karar verme şansım doğuyor.

sonuç?

hiçbir şey. sadece buradan çıkıp yattıktan sonra bugünden daha iyi olmayan yeni bir gün daha. hayal bile kurmuyorum artık. oysa ne çok severdim. şimdiyse katı gerçeklerin altından kalkamıyorum. günlük hayatın gereklerini yerine getiremiyorum.

yok işte sonuç.

not: iyi ki turuncusun paticik. içimi açtığını söyleyeyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

ey günlük
cuma vizem var
ama çalışmadım
biraz kelime bakıcam yarın da gramer. olduğu kadar.2. dönem pre olurum sora yaz okulu kurs bilmemne hooop eylülde geçerim
umarım
kim daha inatçı bakalım günlük
ben elimden geleni yapıyorum ama çok uyuyorum
ondan durumlar eşit gidiyor
koruyoruz bakalım

odamı toplamayı özledim ne ilginç
müzük dinlemek istiyom bi de
öperim
selam söyle
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ben artık köpek gibi aşık olabilceğim bi kız istiyorum.öyle bi kızı buldum ama platonik aşık olmak istemiyorum artık o yüzden ben temkinli davranıyorum.oda karşılık verirse zamanla aşık olurum.

günlük yarın maç var..

bi kız arkadaşım olsa ve onunla herşeyimi paylaşsam ne güzel olur günlük..en iyi arkadaşımda tekirdağa gidince mal gibi kaldım istanbulda.pazar günlerimi beraber geçiceğim bi kız arıyorum günlük aynı zamanda aşık filan olmam lazım..

nyse yatiim ben yarın karga bokunu yemeden uyandırmaya çalışcaklar beni ama ben uyanmicam

bay bay günlük
Sosyal ağlarda paylaş

günlük
yatıp uyuyorum her gece
uyandığımda dinlenmiş olucağıma dayak yemiş gibi oluyorum, üzerimden araba geçmiş gibi oluyorum, yeter olm.
bi de sol gözüm 3 gündür filan acıyor. ilk başta kirpik kaçtı sandım ama, wat da fak düud. üç günde çıkardı heralde kirpik neyin. :/ neyse zaten gözlerimin numarası arttı muhtemelen onun için göz doktoruna gidicektim bi ara. haftaya filan gider kontrol ettiririm. hatta göz damlası filan sıkayım bugün, kirpik falansa çıkar heralde. eğer çıkmazsa, bu savaş demektir corç.
Sosyal ağlarda paylaş

500/500

yetişmez, yetişmeyecek yetişmiyor.. sadece 2günüm kaldı ve modelin kabası bitmedi henüz.. 1.tarihi yapı (hiç bir fikrim yok, önce hiç bunun gibi bişi üzerinde çalışmadım) 2.program yabancı (açıklamaya gerek yok) 3.yığma yapı (taşıma sistemi hakkında sorunlar yaşıyorum. neresi spandrel, neresi pier bilemiyorum)ile ilgili bazı sorunlarım/sorularım var..

diğer işleri de sallamak durumundayım. bu kadar kasıp da "ee olmadı diyemem" sonuna kadar kasıp bitirmeliyim!

ama yetişmiyor işte..

game over?
insert coin to continue yazısı çıkar inşalla
Sosyal ağlarda paylaş

sev beni...

işte insanlık hali, bazen yorgun ve bitap durumda oluyorsun.. ve bu anlarda düşündüğün tek şey -aşk, iş, para, durumlar, aile, gelişmeler değil- basit ve salakça bir idea olabiliyor; "bu sefer sev beni be hayat!" diyorsunuz olabilecek en küçük harfler ile..

namertlik etme, bu sefer uzattığım eli tut! çabalarım tam hedeflediğim noktaya ulaşmamı sağlasın.. hedefin altına değil, tam ortasına çakayım!

sonuç?
bilmiyorum.. çabalıyorum ve bekliyorum..

her zamanki gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

şeker.

bugünlerde bir problemim olmaması harika ,lakin her an batacak ve kabus gibi olacak her şey gibi saçmasapan şeyler geliyor aklıma ve kafamı çok kurcalıyor.

o kadar rutin ve çevremde dönüyor ki her şey , korkuyorum valla.

bayadır bu kadar göz üstümde olmamıştı. kendi halimde hayatını idame ettiren ,ayakları üstüdne durabilen biriydim.

ne kadar da ihtiyacı varmış insanların bana ,meğer çok sıkılıyorlarmış be.

kolay şeyler başarmamışım , büyük şeyler başarmışım ki çoğu şeyi aşarak buralara gelmişim . yapamamış çoğusu.
yapsınlar ama ,kötü bir şey sonuçta.
yaptıkları zaman daha huzurlu bir dünya olur en azından .
sanırım tabi .

harekete göre günlük , davranışlara göre hareket devrine başladım.
fiziksel bakayım dimi lan artık.
etki -tepki ehe =)

oynanmak isteyenle oynıcam , yardım etmek isteyene edicem.

çıkar ilişkisi süper bir şey.

dost kanka burda belli etsin kendini.
eden bulur artık canım.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zaman oldu yazmayalı diye başlayamayacağım. sanırım bu 3. yazım ve bunu ve bir öncekini kısa bir arayla atıyorum.

neyse, diyeceğim şu ki.. hasta olunacak gün mü bugün ya :( tam da haftasonu yaklaşırken :( hasta olcam diye hissettiğimden beri uğraşıyorum, yarına gerilemiş olur umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...