Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

eskiden en iyi arkadaşım dediğim ama 1,5 yıldır küs olduğum ve bir kelime dahi konuşmadığım kız beni telefon listesinden hala silmemiş ve küsme nedenimiz olan hatasını taa o zamanlar düzeltmiş buna ağlıyorum yarım saattir[signature][hline]-Optimist Style-

[Bu mesaj Pessimist tarafından 01 Kasım 2005 23:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günnüüak!
of sevgili günnük!!
ya off yaaa!!! yazicak bisey bulamiyom.
o kadar bunalmisim ki sadece offlayabilirim yaaa!!!!!! HRRRR!!!
bunalgül yapicam artik nicki , o kadar!
yaaa yaa yaaaaaaaaa ya offf yaaa off offf...!![signature][hline]
Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaries
with a rope around our neck...

lylide..
Sosyal ağlarda paylaş

sevgilimi özlüyorum. :( daha gideli 3 gün oldu ama naapıyım.çok fazla alıştım ona.nerdeyse 24 saat birlikteyiz. 5 gün sonra dönecek. 5 gün sabredicem bir şekilde. o da beni özlemiş. mesaj attı çok özledim seni yazmış. çok hoşuma gitti bu.. dönmesini sabırsızlıkla bekliyorum. 2 gündür de uyuyamıyorum.[signature][hline]"And it feels like i'm flying above you
dream that i'm dying to find the truth
seems like your trying to bring me down
back down to earth back down to earth ..."
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, bayram tatili nedeniyle anneme yarın (yani bugün, çarşamba) okuldan sonra babamın evine gideceğimi (normalde haftasonları orda kalıyorum, haftaiçleri babam şehirdışında oluyor) söyledim. neredeyse tüm yaz yalnız kalmış olan bana, yalnız kalamayacağımı, daha yaşımın 18'i doldurmadığını, kendisinin benim hizmetçim olmadığını, istediğim zaman gidip gelemeyeceğimi söyledi. sonra da babamla filan konuşmuş. babam da laptop'ım annemde kalmak suretiyle isterse eve gidip bir süre kafamı dinleyebileceğimi söylemiş.

bugün okuldan döndüğümde tası tarağı (bilgisayar dahil) toplayıp tatilimi babamın evinde geçirmeye gidiyorum günlük. çünkü kimse bana emir verip, baskı yapamaz. bu olayla birlikte anneme olan bağım biraz daha azaldı. tek bir şey için seviniyorum günlük; annem yavaş yavaş 12 yaşında tokat atmakla korkuttuğu çocuk olmaktan "çoktan" çıktığımı anlamaya başladı. kendi kaprislerini bana yansıtmaması gerektiğini kavrıyor her gün biraz daha. ve her sorunu bilgisayara bağlamaması gerektiğini (dün yalnızca bir saat bilgisayar oynamama rağmen koltukta sızıp kalıcak gibi olduğumda 'saatlerce bilgisayar oynuyorsun yoruyor seni o meret' demesi gibi) öğrenicek eninde sonunda. bir gün benim tersime gitmemesi gerektiğini, delirtmemesi gerektiğini anlayacak.[signature][hline]baa baa black sheep, have you any wool?
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene bayram arifesinde gelip beni okulun önünden almıştın ya, birlikte yemek yemek için istiklale gitmiştik sonra sen benim üstüme ketçap dökmüştün bende çok üzülmüştüm çıkmaz bunun lekesi diye
işte şimdi bi ketçap lekesine bile hasret kaldım...[signature][hline]Sana beni öldürebilme gücü bahşediyorum,çünkü beni öldürmeyeceğine güveniyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Gunlukk bugun yazlık a gıttım babamla.Kamyonu bana kullandırdı. 10 cuval gubreyı yazlıgımızın çimlerine bana dokturdu.Sonra onları bana yaydırdı.gunluk anlıcaın her işi bana yaptırdı gunluuuk.Sonraa eve dondum ıceland dan bı kac kıza sezen aksu remıxes albumunu dınlettım kulaklarının pası gıtsın ıceland lı kızların dımı ama gunlukcum.Ya gunluk bu ıceland e nası gıdebılırız taşı topragı altın gibi vallahi.Burdan sen ve ben kaça patlar acaba.Gunluk bunu bı arastır sen akşam sana sorucam oke?[signature][hline] [b]Faruk Ka 24.05.2004 tarihinde saat 13:00 da demiş ki :
honki ponki torino
çalına bimbo porino
muşi muşi popopo kozizo
çıkı çıkı şayne tikitak tok
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk bugun tatılin baslamasından ıtıbaren ılk defa kıtap kapağı actım 2saat falan calıştım zaten 1de kalktım dA=))
ama ıı oldu artık gerısı gelır inş buarada baya bı acıktım ama artık songun dayanırız inşş[signature][hline]cok güçlü ama cok dıkkatlı olmak lazım
cok sewmek ama cok gerçekçı olmak lazım...
PATİCİK KIZLAR KLUBU
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk Dynun a cook sinie oldum cunku bu bayramda bende yanlız kalmak ıstıodum pff nasip diilmiş.Dynun'a sinir olduumu soleme kımseye tamammı gunluk senınle benım aramda[signature][hline] [b]Faruk Ka 24.05.2004 tarihinde saat 13:00 da demiş ki :
honki ponki torino
çalına bimbo porino
muşi muşi popopo kozizo
çıkı çıkı şayne tikitak tok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...