Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Aah günnük ah, bana günnük diyen yavrum diyen çok güsel kızlar var ama niye hiç biri benim gibi sapık diil :( güzel olanlar niye hep süt olmak zorunda ühühü ye beni diye bi kelime ağzından çıksa gider köprüden atlardım ztn :( yok ya atlamazdım :D baş baş günnüük[signature][hline]Thief/assasin = Maximum zevk+para+keşifler... Kalplerdeki kaymak...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugun okula gittim..Neyse 3-4 saat boşum vardı kafeye gittim google earth filan oynamaya..Yan masada bi adam.Sürekli bakıo.Sonra Hayvanvari bi şekilde msn adresimi istedi.Tanımıom etmiom adamı..

Sonra "makine bozuk" hesabına başka masaya geçtim..Baktım tip tip bakıo.."Bi sorun mu var?" dedim..Zaten hayvanlığı yetmez gibi üstüne kötü bi laf etti moralim bozuldu sabah sabah..

Ben de karşılık verdim çıktım gittim arkama bakmadan.Yok bi de takip eder bişi yapar allah korusun..

Ne diyim allah düzgün kişilere rast getirsin böle malak tiplere deil..[signature][hline]Büyümek istemiorum,
Değişmek de istemiorum..
-Dış güneş sisteminde aşk
-Bi resmi beceremedim rezil oldum (edit rekor)
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugun 31 ekim saat 21 24 gece 12de noluodu gunluk ?Hatırlamıonmu bak sende unutmussun 1kasım benım dogum gunum gunluk sen kıme cektın ya ?Ben cok ınce yım sen nıe bukdr aıysın gunluk?Nese gunluk saat 12ye yaklaşıo okdr dostum arkadasım var dunyalrca ama sankı kımse hatırlamıcak gıbı gelıo dogum gunumu be gunluk.Sende hatırlamadın zaten peh be gunluk aslında gunluk varya eski sevgılım hatırlayıp msj atsa :( başka hıc bısı ıstemem be gunluk varsın ondan sora kımse yuzume bakmasın bolei şte gunluk bak kutsı ankara sarkısı claıo ondan duygusalastım sıksam gozyasım dokulur ıslatırım senı gunluk[signature][hline] [b]Faruk Ka 24.05.2004 tarihinde saat 13:00 da demiş ki :
honki ponki torino
çalına bimbo porino
muşi muşi popopo kozizo
çıkı çıkı şayne tikitak tok
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Günlük;

Ben dün gece sevgilimden ayrıldım,ayrılır ayrılmazda forumda buldum kendimi bugün farkettim karalama defterini ben doldurmuşum:(Allahtan iyi şeyler yazmışım.:)
Neysem;bu günlük işi iyi oldu ,artık burdan derdimi paylaşırım ,siz de bana akıl verirsiniz.Verirsiniz di mi?[signature][hline]"Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak"
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...