Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

evet bugün bi kız tarafından reddedildim ve yarım saat sonra dayım öldü şu anda pencerenin kenarındayım poyraza takılmayı bekliyorum[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----m.bh m.pistoleer cm 4xxx-----FRF
------Bir süreliğine kapıyız------

CusTodeM, 19 Eylül 2005 19:20 tarihinde demiş ki:
How many pieces of Bounty Hunter Armor did Boba Fett have to collect to get his complete set of Mandalorian Armor?
Sosyal ağlarda paylaş

lan gunluk bgn çok kıyaktı ya..
okulda tören vardı gerçi bi saat ayakta durduk ama genede komik geçti biraz..
biz korodaydık en arkada atatürk resmini aşagı indirip kaldırdık salon gaza geldi deli gibi alkış başladı..acaip süperdi..:D[signature][hline]2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
futbolu biliyosam konuşuyorum 5 den fazla atarız
bide delikanlı adam renkli takım tutmazmış..!
Sosyal ağlarda paylaş

ooo günlük kaybetmiştim seni en son oss den once yazdım demi sana len

oss tıraş oldu ya sorma okadar hazırlandık yine basamadık neyse sıkı para kazanıyorum çok şükür de okuyoruz özelde.

İKU işin aslı iyi güzel de hazırlık çok sıkıcı ya ne ole
I AM NEWBEI fln fln

liseden cıkalı 3 yıl olmus liseli muamelesi yapıyorlar. Hasta oldum. Neyse buda geçer diyoruz.

OFF GUNLUK OFF COK YANLIZIM

kimse anlamıyor beni belkide anlasılmak istemiyorum ruh halim hiç iyi değil. 3 yıldır tatil yapmadım belki onun etkileridir. Dengem şaştı sinirlenip yutuyorum geçen bir kadına patladım.

Neyse kendine iyi bak kaybolma bidaha daha çok görüşcez :-)[signature][hline]|Chaos Design & Hosting| |Sindarin MMO| |Ultimatr.Net| |Storm UO|

Evlenilcek Kız Aranıyor
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün çok eğlendim walla arkadaşıma süprüz doğum günü partisi yaptık gözleri parlıodu yani mutluluk saroşu olduk nerdeyse...:) bi sürü pasta kek yaptım ona 3 pasta-kek benzeri şey yaklaşık 20 dk da bitti çok beğenmişler..:) çok mutlu oldum ...:)

bugün bi mutluluk var üstümde günlükcüm yaa :):):)[signature][hline]duman =))

bembeyaz pati güsel pati =))
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün bissürü foto çekmiştim şimdi hepsini bilgisayara attım
acayip komik şeyler var içinde ehe:)[signature][hline]Dikkatli sev beni canımı acıtabilirsin,
Dikkatli acıt canımı seni sevebilirim...

Sorj, 19 Eylül 2005 14:53 tarihinde birine demiş ki:
yedin benim şeyimi...yemeğimi
Sosyal ağlarda paylaş

gunlu kendımden nefret edıorum.ben ne kadar salagım ya.her gecen gun salaklasıorum.sanırım hıcbı seyle yetınmeyı bılmıorum ustune bı de uzuorum ınsanları.zaten ılk verdıgım kararı uyguluyabılsem dogru yola kavuscam da...bı nehırde 2 kere yıkanılmaz.bunu sureklı tekrarlamam lazım.bı de olmadıgını hıssettıgım zaman ınsanları bırakmalıyım.onları dusunmeden...dıger turlu 2 taraf da uzuluo cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...