Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Tamam soruyorum öyleyse...

Sevgili Günlük;

Şu erkekler neden bir tek kızla yetinmezler?Biriyle çıkarken yedekte en az 2 kız bulundururlar?Kendilerine yapılmasını istemedikleri şeyleri sevgililerine yaparlar?
Gerçekten çok merak ediyorum...Nedeeeeeeeeennnnnnnn!!!![signature][hline]"Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak"
Sosyal ağlarda paylaş

Genelli,kle erkekler ilk aşklarına asla öle yapmazlar ama genelde ilk aşkları yedekte 1-2 kişi tutar ve erkekler onu öğrendiğinde bir daha öyle bir şey olursa canları yanmasın die veya karşıdakinin canıda yansın die(İntikam olaraktan) öle bişi yaparlar. Kızlarda öle bişi olunca başka bir erkeğe aynısını yapar. Bu böle zi,ncirleme gider...
Daha ayrıntılı yorum lazım mı?[signature][hline]Acıların Patisiyim...
Siz Bana Bakmayın, KendiKendime Post Kasıyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

offfff... sevgilim çanakkaleye ailesinin yanına gitti bayram için. ben de bir hafta yalnız olucam. daha iki gün oldu gideli. çok alıştım ona galiba. iki günde çok özledim. nasıl geçecek bu kadar zaman bilmiyorum. offfff.... beni de uyku tutmadı. uyumadım. havalar da soğuk. yalnızken çok üşüyorum. sağdan soldan topladığımız çalı çırpı da bitti.
:([signature][hline]"And it feels like i'm flying above you
dream that i'm dying to find the truth
seems like your trying to bring me down
back down to earth back down to earth ..."
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugun sevgilimle konusuyoduk iste kızım kimse beni ispiyonlayamaz sigara ictigimi fln diye bizim dersane müdürüde acayip sinirli bir lavuk kız bu lafın üstüne üsenmeyip müdürü almıs getirmis kafetaryada ortam yaptıgımız yerde yakaladı bu müdür sonra 2 saat nasihat besle kargayı oysun gozunu:)[signature][hline]From the holy sea of golden flames
flies the last winged unicorn
With its magic breath of innocence
rising to the crystal throne
Sosyal ağlarda paylaş

günlük..
bugün okuldan arkadaslarla ve ögretmenlerimzle iftar yemegi werdik. acaip eglenceli geçti. hiç bu kdr yemek yedigimi ve guldugumu hatırlamıorum.. midem davul gibi oldu gulmekten dalagım şişti desem yeridir..keşke hergun yapsak walla ..:)[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün inanılmazdı.
Hayatımda yaşadığım en mutlu günlerimden biriydi.
Ha bu arada sana yazmayı özlemişim günlük. :)
(günlük nolur bugün güzel bitsin. bak iddaa diyorum kupon diyorum fener diyorum. bayram harçlığı diyorum. :) )[signature][hline]
güneşi sevmez, hep geceyi bekler
koşuyor sanır, sadece emekler.

verince alır, fazlasını ister
seninle uyur, başkasını düşler ..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...