Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

Hala bu mant11 anlam1_ diilim rogue gank yapmak istiyen ler alir dooru ama rogue ganklamak zorunda diilridr.
Gank= Bir oyuncu mobla sava_irken cani amansi dü_ükken saldirmak.
Yane bu durumda ben cani dibine gelmi_ adamin yanina sokulupta ambushla kesemk skillse çok yetenekli rogulerimizi kutluyorum burdan. Ben dalcaksam birine mobla sava_masini bitirmesini beklerim ya da canini doldurmasini. Kaç kere hordeelar svas1rken arkalarindan bisi yapmadan geçtim sora bi moba danlip o hordelar tarafindan ganklandim hatta bazen bana el sallayan horde tarafindan ganklandim. Eer ganklamak bl
z tarafindan bir skill seçilmise ben bu oyunu alir kirar çöpe atarim .[signature][hline]We are not seen because we are not there. Place your mind where you would be. Leave no trace, no scent, no hint of your passing. What the senses perceive means nothing if the mind does not perceive it. Remove self from yourself and you can walk outside of your opponent's perception. You will not be seen.
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 44 mage im dün lvl 47 mage gordum adamin fireball luk cani vardi el salladim gectim daha sonra cani full dü yanimdan gecerken el salladi bende karsilik verdim. 5 dakka sonra yaninda lvl 43 druidle geldi daldilar zar zor kactim bunlardan sonra o mage i tek yakaladim aglatana kadar corse camp yaptim huzur doldum :) Bu isin irki sinifi olmaz.....[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ulan ne adamlar var ya. sen dalmıyon, sonra o adam alıp yanına sana dalıyor. noob dediklerimiz bular olsa gerek :) neyse ki onlar karşı taraftan yani istediğimz gibi nefret duyabiliriz ama bizim tarafımızdaki nooblara dalamıyoruz ki :)[signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne noobluğu pvp serverındasınız ne kadar bende gıcık olsam arkadanda dalar öndende.Sen hiç haçlı süvarisinin bizim askerlere abi sen şurda su iç ben seni bekliyom dediğini duydunuz mu?Adam istediği gibi gankler ve corpse camp yapmadığı sürecede hiçbir şey diyemezsiniz.
Ama gelmiş 2-3 lvl yüksekse birde mobdayken dalıyosa tam eziktir o ayrı.Ama dediğim gibi ganklemek pvp serverında gayet normal birşey.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi havayı hissedeceksek, ganklayanların hepsine sinirlenmek kızmak hakkımız, nasıl uo'da hırsızlara kızmak hakkımızdı... ama evet dediğin gibi nobb demek olmaz, yani uo'da hırsızlara ezik demek veya küfretmek soru bişi deildi. her neyse ama sen adama dalmamışın canı azken, sonra yanından geçerken selamlaşmışınız, aynı mekanı paylaşıyorsunuz. adam çaarıp seni kesmek biraz ezikliktir yau.

zaten butün hordelere uyuzum, bayrağı bi alıyorlar direkt bug. iki bayrak da havadayken biz onlarınkini bizim base'de tutuyoz ama onlar buglu yere giriyor ezik ally de mind vision çakmıyor 15-20 dk geçiyr adamlar 3.-4. atak da alıyor bayraklarını geri.

geçen gün zaten himo'nun başına bişi gelmiş. bayrak çıkmamış yani sanırım allylerin bayrağı kaybolmuş, bg bitmemiş hordlerle alyller oturmuş ateşin başına muhabbet etmiş hehe[signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi
Sosyal ağlarda paylaş

muzcu hepsi bug değil ya,sizinkilerde tab,mind kullanma alışkanlıgı yok.bg de kendi base imizde roofa cıkan kapının dibine oturup beklıyorum,yanımdan 3 ally gecıyor göremıyorlar.birde allylerde nedense hep cabuk ölen kişiler tasıyor bayragı,neden ısrarla mage de bekletıyorlar bayragı anlamıyorum.[signature][hline]mart ayı süresince yoğun işlerimizden dolayı kapalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe olay1 anlatiim. Iste daha horde toparlanamad1 bizim grup saha kalkti ve ilk sayimizi yaptik ardindan horde geldi bayragi adi biz de onlarinkini ama bizim bayrak dü_tüü halde bi türlü sayi yapmadilar anladik bizde saora hk kasalim dedik.gGittik baselerine adamlardan bazilari ally olmus trinketle oturmsular kamp atesiinin etrafinda. Gittik oturduk bizde sora bizim mageler kalkti hepsini kesti bunlatr bidaha geldi dans mans bidaah kestik sora ç1kmaya baslad1lar yeni gireni kestik bizde muhaha sorada ortaya akip savaslar yaptik ben tam ortalarina inferno çaktim sora bizde ç1kt1k:D[signature][hline]We are not seen because we are not there. Place your mind where you would be. Leave no trace, no scent, no hint of your passing. What the senses perceive means nothing if the mind does not perceive it. Remove self from yourself and you can walk outside of your opponent's perception. You will not be seen.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkada$lar Al'Akir serverinda oynuyorum ama hic turk yok , Turkish ve Turk kanallarinda muntazam olarak turk var mi sorusunu yoneltiyorum ama yoneltmemle kaliyorum.

karakterimi ta$imak istiyorum en azindan turk bulup anla$abilecegim , pop'u medium olan pvp server ariyorum.
Al'Akir hizli bir server ve bekleme olayi yok tabiki bunlari da goz onunde bulundurmak gerekli.

Karakter ta$imak nasil oluyor birde , mail atmak yeterli mi ? yoksa sitede gordugum move character olayini mi beklemek mecburiyetindeyiz ?[signature][hline]"Better to reign in Hell, than serve in Heaven" John Milton Paradise Lost
Msn : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Karakter tasima olayi her zaman olan bi olay diil olsa bile her serverdan her servera olan bi olay diil.Senin serverinda bekleme sorunun yoksa büyük ihtimalle de öle bisey olacagini sanmiorum. Yeni server acilinca bile bl den gecise izin vermediklerine göre sen bence yeni char ac.[signature][hline]We are not seen because we are not there. Place your mind where you would be. Leave no trace, no scent, no hint of your passing. What the senses perceive means nothing if the mind does not perceive it. Remove self from yourself and you can walk outside of your opponent's perception. You will not be seen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar yabanci mi türk mü?

Uyari için saol bu arada :D[signature][hline]We are not seen because we are not there. Place your mind where you would be. Leave no trace, no scent, no hint of your passing. What the senses perceive means nothing if the mind does not perceive it. Remove self from yourself and you can walk outside of your opponent's perception. You will not be seen.
Sosyal ağlarda paylaş

Turk degiller abi ama aklinizda bulunsun nereye gitsem soyluyorum adamlari kimse almasin diye... Zoltan denilen sahis 2 tane rogue olmasina karsin n cekti dagger a sadece epic diye adamin 3 4 kere partisini bozdum guilden cikarildi felen :) Mage im bu arada dagger a ihtiyacim yok :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Dün tranquality olarak Darnassus faction boss'u Archdruid Staghelm'e çok güzel bir saldırıda bulunduk.Enerjisini % 30'a kadar indirdik fakat bir kaç ally zamanında yetişip fearları basınca denememiz başarısızlık ile sonuçlandı.Yalnız bir daha ki sefere böyle olmuycak.40 kişi gitmiştik şimdi ayriyetten 15 kişilik bir savunma grubu alıp gitcez.Doğal olarak gizli bir saldırı olcağından vakit söylemiyoruz; ama şu kadarını bilin.Çok değerli druidiniz bu hafta içinde ölücek...

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 31 Ağustos 2005 11:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende geldim frost a lvl 8 human meyc walla bi el atın aliiianceler.. bak uber mage kazanacaksınız..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda (Sattım)

Guild - Pain Train

Sileru - lvl 59 Druid (yeni Aldım :D)

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün arathide dolaşıyorum.Etrafta dolu horde var hiç ellemiyoruz birbirimizi.O bana el sallıyor ben ona el sallıyorum vs vs.Sonra biz bikaç arkadaş (arkadaşlar 50+)alterac civarında yolda bekliyoruz aramızdan hordelar geçiyor zıplaya zıplaya biz hiç tınmıyoruz bile.Yani öyle bir gündüki horde playerlar için çok güzel şeyler düşünücektim.Fakat tranquality adlı bir guilddeli playerlar lvl ?? olmasına rağmen hemde stealth moda girip arkdan paso üstüme bindi.Hayır merak ettiğim sanki stealth moda girmese beni kesemiycek mi?Kendi kendine bir fantezi mi yapıyor.Bir tane de kendinden 2-3 lvl yüksek ally görince de kaçmasın o zaman.Bütün gankerlar acaba beni mi buluyor merak ediyorum.Tamam pvp serverda oynuyoruz tamam contested zone ama insan lvl'ına göre gank yapar di mi.Mesela benden 1-2 lvl yüksek,eşit veya 1-2 lvl düşükleri gank yapsın.Ölürsemde suçu kendimde ararım.
Sonra geçen yanımdan bir lvl 22 shamn geçti yine.(Beni 30'um)ben hiç tınmadım devam ettim.Fakat shamncık sanki ben aptalmışımda onu görmemişim gibi direk yell filan çekti abilerini çağırdı vs. vs.
Alliencelara hatta elflere noob derler.Hordelara da prof.Demekki profluğun yolu buymuş.
Sosyal ağlarda paylaş

gecen gün 2 lvl 60 horde gelip lvl 10-20 takilan lowbielerin oraua gelmis tek vurusta lvl 10 u inidirnce gülüyorlardı sonradan yanlarina 2 tane 60 lvl da alliance geldi kactilar sonrasini bilmiyorum yani bunlar her serverda var yazık bunlara insanin acıyası geliyor bide kacarken küfür ediyolar bosluk birakinca hordenin dedikleri anlasiliyor tek kelimeyle yazık..[signature][hline]60 human rogue
lowbie warlock
Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...