Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

Bu serverdaki alliance oyuncularının bg de yapabilcği pek fazla bişey yok açıkçası, Jmpl ,Tsunade gibi adamlar fix takımlarla bg ye giriolar ve genelde her oyunu kazanıolar. Zaten Hawk ve Catbone gibi adamlar bg de görünce direk çıkıorum. ( Biri girilemicek her yere girio, diğeri fd ile teleport fln oluo mount üstünde bayrak fln taşıo.) AH durumuna gelince bende katılıorum fiyatlar genelde çok overpriced oluo, zaten ah ya bitek Large ve Small Brilliant- Radiant Shardlar ne kadar die bakıorum. Açıkçası ben ve bikaç arkadaşım yeni bi server açıldıında direk o servera geçip uyumlu classlarla horde açıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak Realm'den Guild olarak çok memnunuz. Öncelikle Realm Halen Ham.Dengeleri oturmamış olduğu için daha güzel geliyor guild arkadaşlarımla.

Öncelikle Realm 15 Nisan'da açıldığı için 60'lar halen çoğunluk değil.Bu da İtemlerin AH'a düşmesini zorlaştırıyor.Bunlar zamanla olacak şeyler, tabi ki hepimizin beklemesi gerekmiyor.

Yeni bir Realm Frostwhisper'den daha ham olacaktır.Bu da gene burada yaşayacağınız sorunları baştan yaşatacaktır.Bence çıkmak gerine sabır göstermelisiniz.

Bundan sonra Türk bulmak çok da kolay olmayacak çünkü...[signature][hline]WOWTURK - Türkiye'nin İlk ve Tek Official World of Warcraft Portalı
Sosyal ağlarda paylaş

Bence serverdaki alliancedeki en üyük problem 2 guildin birbiri rakip görmeye çalışıp sürekli o ne yapıosa bi başka bi şeyi yapmaya çalışıp sürekli ortamda bi grginlik yaratmaya çalışmaları. biri diğerinin partysine girmio dieri onlarla oynamıo oynarsa guilddeki kişilerle sorunlar yaşıo filan. bence daha fazla yüksk lvl lı kişiler geldikçe yeni guildler türedikçe onların önemi azalıp server normal hale gelicek. gerçekten oynayan sayısı giderek artıyo serverda 1-2aya MC yapan guildlerins sayısında giderek bi artış olucağına inanıyorum.[signature][hline]Sorath --> lvl60 Human Rogue
Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Bg yaptım ben. 5 dakkada 3-0 yendik. Dışarıda dengeli bir takım oluşturup gidince gerçekten tadından yenmez oluyor. Bg de hiç bug a rastlamadım. Benim oynadıklarım dürüst oyunculardı hep. Ya da ben öyle zannediyodum :) Holy priestim zaten uğraşamam bayrak kapmacayla.

Bu arada ben nickleri pek farketmiyorum guildleride. Horde görünce dikkat edecem bi bakacam sizin guilddenmidir diye:)

Allannon Türkmüş yeni öğrendim. İngilizce kasmıştım zamanında onunla sanırım:)
Sosyal ağlarda paylaş

Bana Jmpl'den bahsetmeyin arkadaşlar.Vanish bugı abuse edip bayrak taşıyan çok süper bir şahıstır kendisi.O yüzden nefret ederim kendisinden ama tsunade ona göre iyi biri gibi gözüküyor.Güzel de oynuyor yani.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi daha önce dediğim gibi exploit yapan herkesden nefret ederim.Catbone da aynen.Hepsini varya ilk önce katranlıycan sonra tüylüyceksin.Redkit deki gibi dolancaklar :)[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Sosyal ağlarda paylaş

said:
samaella, 10 Ağustos 2005 15:45 tarihinde demiş ki:
O nerden çıktı bakayımmmm. Gelmeyim oraya:)
Ben memnunum. az 60 olması aranan adam olmak daha güzel. Tabi insan sıkılmıyor değil.

e tabi sen bütün gün teklif alıosuna aralarından birini seçip gidiosun bizde bütün gün if de çanak çömlek oynuyoruz =)
veya UBRS için düzgün bi grup kurmaya çalışıoruz =) (Ahh drakkisath ahh vermedin bi sc tunic /cry )[signature][hline]Sorath --> lvl60 Human Rogue
Frostwhisper

[Bu mesaj SoRaTh tarafından 13 Ağustos 2005 09:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@Samaella hoşgeldin.

@BG muhabbetlerinden bi kaç izlenim:

Hawk eğer 2-0 olursa AFK olup çıkıor.
Hawk dışında pek bug vs. kullanana rastlamadım. Kimle BG yaptıysam muhabbet konusu hawk oluor.

Jpml ve dier Eclipse tayfası biras daha kendi halinde bi oyun sürüyolar. Genelde guild içi takılıolar. çok nadir başka raidlerde görüorum. özellikle tek tük tsunade ile beraber oynamışımdır.
Ama ii priest.

Jpml düzgün oynuosa iyidir. Genelde Drones ile takılır. Bizim raidlerde hiç abuse yapmamıştı. ki en az 4 defa beraber oynadığımız oldu. Acıkcası ilk defa duydum.

BG ye raid yapıp girin. Çok şey farkedior. ve pls priestleri koruyun :D

@Oyun hakkında bi kaç izlenim:

Bilmiorum ama bana artık BG mahkumu olmuşum gibi gelior. (Ahh o grand marshall staff ne güsel şeymiş öle.) Tek tük instance yapar olduk. Yani o kadar sıkıldım ki epic mount almak için para kasmak bile gelmior içimden. Ne zaman para kasmak için uraşsam arkadan iki rogue çıkıo :D . (Asıl anlam veremediğim neden iki kişi takılıolar maksat para kasmaksa ehe.)
Yeni bişiler arayışı içindeyim :S

@AH fiyatları:
Bende fiyatlarda bi anormallik olduğunu düşünenlerdenim.
Genele güsel bi örnek:
Dün gece adamın biri 2 (yazı ile iki) Wildvine'ı 1g30s a satmaya çalışıodu.

Ehehe bu biras kişisel ama priestler için ya düzgün item yok AHde yada über priced.

@Herkese ii eğlenceler...[signature][hline]

Frostwhisper --> Rre L60 NESP / soulbounds
Sosyal ağlarda paylaş

said:
samaella, 15 Ağustos 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
Eh aldın artık tanımazsın bizi.

aa ne demek gödüüm yerde /lick
bua rada seninde set olayları halloldu hade gözün aydın. ama açıkçası devout sux. mana regen bi set yapsan daha ii olur =)[signature][hline]Sorath --> lvl60 Human Rogue
Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 60 Human Paladin.

Server hakkında pek iyi şeyler söyleyemem, her ne kadar yeni bir server olsada allienca lar aşırı kalitesiz, Eclipse dışında kaydadeğer şeyler yapabilen pek bir topluluk yok, turklere değinecek olursak hiçbir guild burnundan kıl aldırmıyor. Bg meselesi ise içler acısı, oynadığınız oyunun 3 te 1 ni kazanırsanız şanslısız, paladin konseptini bilmeyen insanlarmı desem, shadow formda oynayıp heal atmayan priestlarmı desem, HK farming peşinde koşan insanlarmı desem, neyse yazdıkca sinirim bozuluyor.[signature][hline] Are you threatening me master jedi ?
Sosyal ağlarda paylaş

shadow forma bende gıcıgım,priestın yanındayken dot yüzünden ölüyoruz adama niye heal atmadın dıyorum ben shadow priyim diyor.horde tarafında aslında baya iyi guildler varmış,ben henüz giremedimde o guildlere:)enazından az gangle lvl ve quest yapılabılıyor bu serverda sımdılı.4 kısılık grup olduktan sonra hiçkimse ganglemeye vs calısmıyor,gören direk topukluyor.baska serverlardaki 4-5 li gang ceteleri oluşmamıs henuz[signature][hline]mart ayı süresince yoğun işlerimizden dolayı kapalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

Ya keşke ally arkadaşlar horde açsaymış.O yüzden hem sayıca çok olurduk hemde cidden dandik allylar ile uğraşmazdınız.Açıkcası ben horde da çok memnunum.Random raid group ile rahatça Kazzak'ı indirdiğimiz zamanlar oluyor.Ayrıca horde guildlarıda güzel.ama tek sorun aşırı derecede çok shaman olması :([signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Sosyal ağlarda paylaş

AMAN TANRIIIM. marshal set yalan mı, valla marshal sete kalkan elleri, uzana dilleri... tapıyorum ben o sete. haa ordan pvpci geçinen pve ci magisterli dreadmistli felan FROST mageler beni yalanlıyacak ama neyse, amaan şimdi frost vs fire mage mevzusunu sallayalım da harbiden frosthwispher serverına bi daha para verseler char açmam çünkü serverda daha oyundan çakan adam elle tutulcak kadar az, ah ye item koyuyorlar 2katı 3 katı fiyatına. şimdi bütün sazanlar spirit kasıyor ya (akıllıları saymıyorum kulaktan dolmalara lafım) bu nedenle bi giittim ah ye magister ellik, devoit bellik (klasik itemler, üsüt satılmaz bizim ah'de) 50 altın o artık kabullendik onun fiyatını da 8 int 8 spirit lvl30 item sırf mavi diye 30 altına koymuşlar valla bilgisayarı kırcaktım :)

bg de aynen o joelthebit, imoen, jpml, drones falan kendi aralarında giriyorlar, kaç saat uraştım düşemedim aynı bg ye çünkü raidleri var zaten kurulu. haa bala gelip girersem sabaha kadar çıkmam bi daha, çünkü bütün hafta bi daha en fazla 100-200k hk kasabilirim o da bayraksız her hk 25-35 honor veriyor. :([signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi
Sosyal ağlarda paylaş

Devout Set :

Armor : 491
Stamina:65
Sprit:134
Intellect:115

Field Marshal Set

Armor:476
Stamina:104
Intellect: 103
Sprit: 19

Şimdi sen Marshal setmi diyiyon :) Bu priest seti. Intellect olsun sprit olsun gayet üstün bir set. Stamina yalanıyla sakın gelmeyin bana.

Mage setini araştırmadım. Kendi classım da şu an devout üstün bir set. Tabi bu iki seti alıp ortaya en iyisini çıkarmakta ayrı bir düşünce olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Marshal set pvpci için çok süper.Neden dersen o kadar spiriti kullanıcak kadar yaşamıyorsun.Ama devout alterac valley de iş yapar çünkü casterlar arkada iyi durduğundan çabuk ölmüyorlar.Böylece spirit de boşuna gitmiyor.Ama yinede devout da çok fazla spirit var bence.Şöyle 30-40 tane spirit den çalıp stamina ya verseler daha iyi olurdu gibi geliyor.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ssj4songoku, 16 Ağustos 2005 14:46 tarihinde demiş ki:
...ama tek sorun aşırı derecede çok shaman olması :(

ehehe tanıdığım çoğu kişi sırf bu shamanlar yüzünden başka serverlarda shaman açtılar :D

Shadow priest olayı:
Bende shadowum ama kesinlikle s.form kullanmıorum ancak shadow talentların getirdiği bi kaç özellik pvp de gerçekten işe yarıor. mesela silence ve/veya fear ın cooldown süresinin azalması. Shadow olupta heal basmıyan adamı direkt blackliste alın. S.formu genelde kendi başıma grind yaparken kullanıorum.

said:
samaella, 16 Ağustos 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
Bu arada Marshal set yalan olm. Devout bir holy priestin alabileceği en iyi set( MC den önce ).

ssj4songoku ve muzcu ya katılıorum. pvp / daha dorusu WSG için sta ve int çok daha işe yarıor. zaten iki seti de tamamlayabilsem ne mutlu :D EEE ne zaman gidioruz instance a :P[signature][hline]

Frostwhisper --> Rre L60 NESP / soulbounds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...