Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

said:
ssj4songoku, 26 Temmuz 2005 00:16 tarihinde demiş ki:
Vallahi ben ally kısmı nasıldır çok bilemem çünkü horde'um ama yptığım pvplere ve duyumlara göre cidden
kötü gözüküyor.Hatta allyların en kötü olduğu serverların
başında geliyor diyebilirim.Tabi aldığım duyumların abartı olma ihtimalide var.Fakat açıkcası bende buranın allylarını pek beyenmedim.Özelliklede WSG'da Jmpl diye biri var vanish bugı kullanıyo bayrağı taşırken çok gıcık oldum şahsen arkadaşa.Neyse bunlar benim gözlemlerim birde ally tarafından dinlemek lazım.

Gerçekten pvp lerde ve WSG de dökülen bi alliance fakat sabit bi kaç takım var hep birlikte giriyolar onlar baya ii. Jplm de gördüğüm en ii pvp cilerdendir bi paladinle yapmış olduğu 8dk lık dueli izledikten sonra resmen ona taptım kendisi rank 11 olmakla birlikte hala thrash blade kullanmakta, eline dalrend setini alırsa kim bilir ne olur düşünmek istemiorum =)

ps: bu arada paladin ezikmiş demiyesiniz oda full set sahibi rank 10 ve serverdaki en ii paladindir =)[signature][hline]Sorath --> lvl60 Human Rogue
Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok yani ne kadar iyi pvp ci olursa olsun vanish abilitysini böyle abuse etmesi hiç hoşuma gitmiyor.Tabi
bide biz hordelarda haritada dağlarak açan herifler var onlarada biraz gıcığım.Abicim şu oyunu düzgünce oynayın abuse yapmanın ne anlamı var.

Tabi bu arada Jmpl'in WSG'ye genellikle çıkan kurma takımı güzel bunun da altını çizmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adam çok çirkef oynuyo Odinn in ss inde görüldüğü gibi...

yoksa kaç kere dövüyorum ben onu... general diil atatürk olsa ne yazar adam felaket lame...

bide bizim serverdaki alliancelara hawktan daha uyuzum...

Dimtim diye priest var WG de ben heallamam ona göre dedi ben orda tamam dedim artık.... O an charı silip horde açasım geldi...
Sosyal ağlarda paylaş

kaç aydır takip ediyorum burayı da yazmak şimdiye denk geldi.

Muzcu - lvl60 human mage

Kızıl Elma guildini kurmuştuk arklarla 2,5 - 3 ay devam ettik ama yakında üni başlıyor ben de ingilizce çalışıyorum hazırlığı atlamak için. 1 ay sonra üni başlıyacak bölümüm de Fizik olduğu için oyuna da pek giremiyeceğim için guildle uraşamayacaktım o nedenle sevdiğim biri olduğu ve güvendiğim için Elmatador'un başlattığı 55+ türk guildi olan soulbounds'a arkadaşlarla beraber girdik. 55- arklarımızı bekliyoruz 55+ olsunlar diye ve de 55+ olup da offline takılanların online olmasını bekliyoruz :) artık herkes baygınlık geçiriyor bu oyunda, bari beraber takılalımda oyun zevkimizi kurtaralım dedik.

Harbiden bu server baydı ya. 52-60 lar paso yeniliyor bg de. 1-2 tane grup varmış, raid kurup giriyorlarmış işte onların biraz şansı var hordlara karşı ama bg de de hile yapıyorlar felan filan. Ayrıca bu serverda ah olsun, item piyasası, ench piyasası rezalet. bi staff (malum) var kimi 600 altına satıyor kimi 1200 altına satıyor. ah de item yok. dandik dandik itemleri sırf mavi diye 30-60 altından aşaa satmıyorlar aslında benim de işime geliyori daha iyi yeşil itemleri 5-10 altına alıyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...