Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Field Marshal set 6 parça.Devout ise 8 parça.Arada 2 parça farkı ile düşük kalan spirit de iyi bir orana kadar giderebilir bence.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

Rare set le, rank set in karşılaştırmasını da ilk defa görüyorum. Biri 8 parça ve diğeri 6 parça bunları karşılaştırmak safdilik olur. Ayrıca set lerde mevcut olan özelliklere bakılmaz, seti i bir araya getirince ne veriyor ona bakılır, ayrıca karışık çok iyi rare itemlar toplarsanız set ten aldığınızından daha iyi verim alabilirsiniz.[signature][hline] Are you threatening me master jedi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Farkında mısın bilmiyorum ama rank setide rare bir set...
Yeşil itemlardan oluşmuyor yani.
[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 16 Ağustos 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O üst taraftaki örnek bizim karşılaştırdığımız champion setleri.yoksa epic ile rare set karşılaştırılmaz.Saçma olur.Field marshal diye bahsediyoruz çünkü pvp set olduğu belli olsun.

Edik: Ama sende haklısın başından beri champion diye bahsetmemiz lazımdı.
[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 16 Ağustos 2005 18:40 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 16 Ağustos 2005 18:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tartışma yersiz , Devout Set holy priest için güzel bit PvE setidir , healer seti. Rankingle gelen itemlar ise stamina bazlı yani PvP için. Alabilirsen her iki setide al , bizim guidlin bence en iyi priesti olan Travelda hem rank 9 seti hem full devout hemde costum set(mindsurge robe tarzı +mana per tick vesaire) var , heryerde iş yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim yok ben bugün delirdim azure yi kesmeye gittik horde gelio bizim prileri kesmeye başladı % 50ye yaklaşınca 3tanesini öle ketiler doğal olarak MT ler gitti ve agroyu kaybettik % 100 oldu. all hala horde u kemeyin onlara dokunmayın dio bide yetmiomuş gibi 3 kişi beni 10ally nin arasında 2 kere öldürdü tek yaptıkları ress oldu ne heal ne onları engellemeye çalışmaları filan. Outside raid yapmak için horde a yapmadığımız şey kalmadı lanet olsun böle servera umarım o lamerların hepsi yeni server a geçerde biraz olsun kalite gelir servera. Kazzak a gideriz hemen % 30 a geldimi ganklemeye çalışırlar azure ye gidersin ya marklarlar yada combat içinde giderler healerları öldürürler..

iseedarkness-backstab-sharza(lvl55rogue adını tyam bilmiorum)-Dash tamamen KOS moddalar. bütün gün onların izini bulcam die dolaşıorum resmen.[signature][hline]Sorath --> lvl60 Human Rogue
Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zaman önce
Kazzak
Horde gurubu gider girişme hazırlıklarındadir
Pala gelir
/lol
Palaremzi attacking Lord Kazzak
balon
Kazzak palaya shadow bolt salar tabi butun hordenin üstünede
Pala invul poti
/lol
*topuk*
Horde hep bir agizdan "%&!$@"[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Sosyal ağlarda paylaş

Yukardaki olayı bizzat bende yaşadım ve sorathın öldürülmesine tanık oldum. Işin komik tarafı dışarda ki allylar sadece bakmakla yetindiler. Zaten üstümüzde mark var.
Dash / Blixa vs.. Bu tipleri yalnız daha önce hiç görmedim.
Hani Wassup - Insanebull ile BG de karşılaşıoruz ama bunlar biras daha yeni sanki.
Adamlar sopa ile öldürdüler herkesi...
http://tinypic.com/amxeae.jpg

Bence blizz bu konuya bişiler yapmalı.[signature][hline]

Frostwhisper --> Rre L60 NESP / soulbounds
Sosyal ağlarda paylaş

@ Regalya : O dediini daha önceki Kazzak denememizde horde yapmıştı ölmüşlerdi ama shadow boltu yemiştik bi güzel.

Umarım şu n00b playerlar yeni servera geçerler. Loveless da saolsun 2dk lık stunda Dash beni sopalarken 2 kere heal etti. iki priest yanyana biri heal edio biri swp-mind blast adıyo. Ama o dash i 3 kere bulup öldürdüm içim rahatladı biraz.[signature][hline]Sorath --> lvl60 Human Rogue
Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
samaella, 18 Ağustos 2005 09:32 tarihinde demiş ki:
Sorath o Azuregos olayında ben uyuyakalmışım. Sabah uyandım ölmüştüm:) Sizde kesememişsiniz.

ahaha helal =) ne diim sana eğlenceyi kaçırmışsın =)
zaten pickup bi raidle kesilcek olay deil ama işte ısrarcı oldular bizimkiler deniyelim die gittik bi tarttık neymiş azu abi =) ben ilk denemede lag sorunu yaşadım teleportları filan hep kaçırdım soora curse u yiyince zaten bi şansın olmuyo. tam normale dönüncede hordelar karıştı yalan oldu azu. bende seni 3 kere yerde yaatrken gördüm kaderimiz birmiş diip geçtim =)[signature][hline]Sorath --> lvl60 Human Rogue
Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

Ya geldik 35 e artık tek başına questler de yapılmıyor her şey elite.
Lvl 50 üstü hayır sever bir insan yardımcı olabilirse şöyle hızlı 2-3 level atlamak için, çok sevinirim. Ben beleşe günahımı vermem diyorsanız, uygun meblağ karşılığında (ingame), power level konusunda anlaşabiliriz, öms den ulaşabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Horde kısmında olanlar dünkü dev guild kurulumunu duymuştur belki.Artık allyların korkması gereken yeni bir guild var.Adıda Tranquality.70+ lvl60 ve 70 tane de 40-59 arası playerımız var.Herhalde bir ay sonra aynı anda 2 tane mc yaparız :). Korkun bizden!!![signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Sosyal ağlarda paylaş

Gerçketen güzel bi başlangıç senin adına sevindim =)
Ama öle kalbalık guildlerde pek hoş olmuyo bence, ama umarım sorunsuz MC-Onyxia-BWL yaparsınız=)
Ha bide umarım bu guild instance dışı raid bosslarda emeğe saygı göstermesini bilirler. Eğer bu bu şekilde devam ederse iki taraf içinde Azure , Blizz bu konuda bi kural koyana kadar yalan olucak. Dün gece yapılan raid dede yine swp atan priestlerin olduğunu sölediler.[signature][hline]Sorath --> lvl60 Human Rogue
Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dün biz Azure'yi kesmeye gitcektik bizden önce Inquisition gitmiş.Fakat birkaç ally grief yapmışlar.Bundan önceki Azure'de de bizim birkaç horde yapmış sanırım.
Cidden 2 tarafta da bu sorun var.Bence blizz Azuregus için Kazzak daki gibi bir kural çıkartmalı.40 kişinin emeğini 2 kişi mahvediyor.Cidden yazık yani.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...