Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

yaw corpsecamp olayı kadar saçma bi olay yok sonuçta bile bile kimse canlanmaz saçmalıktan öte bi olay değil.gerçektende saçma türk nickli kişiler var. bugün en saçma olanını gördüm nicki "daltarrak" tı. ne zevk alıyolar böle nickleri kullanmaktan ben onu anlamadım ...[signature][hline]Sorath --> lvl60 Human Rogue
Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

bende geldim her türlü item ve bilgi yardıma açığım
hersterum orc hunter[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

34 NE druid(owumyr) in yanına bitanede rogue kasıyorum şuan lvl 30 oldu(karpuz).server gayet güzelleşmeye başladı gerek horde ally ratio olsn gerekse actionları olsn. baya sayıda türkde geldi.bıkmıştım artık isveçli görmekten :) herkesi bekleriz efenim

[Bu mesaj Pasha tarafından 18 Temmuz 2005 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sadece bende mi deli latency sorunu var şu an server da ??[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
Sosyal ağlarda paylaş

Odinn - 60 Human Warrior
Fates Embrace guildinden ayrıldım dün birçok abuk subuk insan var. Dün FE guild chatte londra bombalaması tartışmasında 4-5 kişi ileri geri müslümanlar hakkında konuştu bende muhattap olmadan ayrıldım , mutluyum. Sanırım bloodscalptan geldiğim arkadaşlarla sadece 60 kabul eden ventrilo , DKP sistemi kullanan ve high-end 40 man instance hedefleyen 18+ düzgün bir guild kurucaz. Cidden 15 yaş altı çocuklarla muhattap olmak sinirimi bozuyor bu olaydan sonra..

[Bu mesaj Dalamar tarafından 20 Temmuz 2005 15:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende geliyorum bugun akşam oyunu almaya gideceğim ondan sora bende sizin aranızdayım. Arkadaşım lvl 22 oldu bile , bende arkadasından geliyorum yardımcı olcak arkadaşları sekreterimin numarasını werebilirim. maddi yardımlar içinse banka hesap numaramı sekreterimden alabilirsiniz o_O[signature][hline][b]Liv Tyler
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu serverda horde guild vamı türklerin olduğu tek başıma takılmaktan sıkıldım yemin ediyorum[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
Sosyal ağlarda paylaş

Dun basimdan gecen ve cok eglendigim bir olayi sizinle paylasayim dedim, hunterin bana gore olmadigini anlayip sildim ve paladin (Tehya nick) ile oyuna yeniden basladim. Dun ıronforge civarindayim birden local defansdan orc hunter var cagrisi yapildi. Yaklasik 2 dk sonra karsilasdik levelini goremiyorum kurukafa isareti var level olmasi gereken yerde. neyse ben buna bir saldirayim dedim ve hemen daldim yaninda birde adini bilmiyorum su dinazor peti var :), neyse savasmaya basladik 3 kere holy light attim kendime, olumlerden donuyorum :) en son artik manam bitmek uzere son bir lay on hands attim kendime ve tekrar tekrar vurmaya basladim, sonunda orc un heal bitmek uzereyken kacmaya basladi ki son vurusum ile indirdim assagi, adamin leveli ise 34 mus daha sonra yanima gelen ust level bir dwarf hunter soyledi. İsin garibi benim levelim 23 huahah. Artik 23 palanin, 34 hunteri almasi normalmi degilmi yada karsidaki oyuncu oynamasini bilmiyormu veya hunter melee bir sinif degilmidir bilmem ama sahsen cok keyifliydi, 11 level ustumu almam. Kaldiki petide yaninda.
Sosyal ağlarda paylaş

adam öküzmüş ne diyeyim senden 11 lv altı bir paladini almamak şaka gibi ...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying

[Bu mesaj Vicious tarafından 24 Temmuz 2005 18:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kolpaci, 25 Temmuz 2005 11:22 tarihinde demiş ki:
haha çok garip 11 lvl altına yenilmesi, ben lvl 57 deyken(hunter) 60 palaları kasarak yeniyordumki şu anda çok rahat alıorum duel lerde:)..ayrıca hunter kesinlikle ezik ve dierlerinden eksileri olan bir class değildir, akıllı bir hunter oyuncusu her class ı rahat alabilir..

Shaman dışında
Adamların daha fazla buff ihtiyaçları var (shamans need more buff) şaka şaka :-p
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler cidden iyice baydım silecem bu oyunu.
Level 17 yim adamlar LFG lere cevap vermiyor DM ye alır mısınız diyorum, too low level diyor, e mal mal ben de geziniyorum sağda solda level falan tıkandım yani.

Sonuç olarak Ally de Level 17 Mage olarak yardımcı olacak (Item falan değil sadece Instance konusunda) guild arıyorum[signature][hline]Why are you so weak ? Because your hate is weak! / Uchiha Itachi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi ben ally kısmı nasıldır çok bilemem çünkü horde'um ama yptığım pvplere ve duyumlara göre cidden
kötü gözüküyor.Hatta allyların en kötü olduğu serverların
başında geliyor diyebilirim.Tabi aldığım duyumların abartı olma ihtimalide var.Fakat açıkcası bende buranın allylarını pek beyenmedim.Özelliklede WSG'da Jmpl diye biri var vanish bugı kullanıyo bayrağı taşırken çok gıcık oldum şahsen arkadaşa.Neyse bunlar benim gözlemlerim birde ally tarafından dinlemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Elf hunter ile oynarken banada kimse cevap vermiyor party bulucam diye akla karayi seciyordum. Ama human paladin actikdan sonra party sorunu hic yasamadim surekli questlerden questlere kosuyorum :), birde oyunla ilgili ilginc bir saptama yapayim ( tabi bunlar benim tecrubelerim ) oyundaki en yardim eden playerler genelde elfleri secen oyuncular oluyor, adam isi gucu birakip bana yardima geliyor, ayrica oyundaki en mal oyuncularda (maldan kasit: cevap vermeyen, party e almayan,ukala ukala cevap veren) human paladin classlar oluyor, hepsi degil tabi ama bana hep oyle denk geldi, isin garibi bende human paladinim :P ama emin olun oyle bir oyun tarzim yokdur.

Bu arada WISPY oyundaki nickim Tehya (human paladin) beni frend liste al, genelde aksam 8, 12 arasi oyundayim beraber deadmines yapar seni levelden levele kostururuz. Ciddiyim yardim ederim herturlu cunku single oynamak benide bayiyor.

[Bu mesaj cursed_knight tarafından 26 Temmuz 2005 01:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ssj4songoku, 16 Temmuz 2005 14:17 tarihinde demiş ki:
Bugün server çok güzeldi hatta 5dk önceye kadar The Pant bla bla guild'ındaki sihirbaz adlı arkadaşımız corpse camp yapana kadar.Görünüşe göre bu servera da turk kroları dadanmış...

O arkadaşı ve guild masterını alkışlıyorum /applaud !

PS: nickini sihirbaz koyan birinden de bunu beklerdim zaten....

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 16 Temmuz 2005 14:18 tarihinde değiştirilmiştir]

Teknik olarak böyle bir bilgi sahibi değilim, olsaydım da zaten gerekeni yapılırdı.Araştırılacaktır.

The Pantheon Guild'i Oyun Krolarından da nefret eder.Bu yüzden bünyesinden 5 kişiyi zaman içinde guild'den atmıştır atacaktır.

Duyurun için teşekkürler.Gereken Yapılacaktır.

The Pantheon Guild'i şu an Frostwhisper'de 50 Kişiye ulaşan bir populasyondaki bir %100 Türk Guildidir.

Bunun Dışında 40 Civarı Jannisaries, 30 Civarı da Kızıl Elma adlı guild'ler bununmaktadır.

Yani Baya bir Türk Alliance Tarafında.Horde Türk Guild'i Guildce çok istediğimiz birşeydi.The Janissaries'e teşekkürlerimizi sunarız.:)

[Bu mesaj Eeroverian tarafından 26 Temmuz 2005 11:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...