Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

Evet sıkıcı olacak gibi, ama girdik bir kere, yeniden baska bir serverde yeni bir chara baslamakda bence iskence. Ama chari baska bir servere aktarma durumlari varmis, eger oyle birsey varsa hemen burning legiona gecerim. Ama o serverde dolu dolayisi ile aktarmaya izin verilecegini sanmiyorum.

[Bu mesaj cursed_knight tarafından 10 Temmuz 2005 16:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız şöyle düşün frostwhisper yeni bir server ve dolması biraz vakit alıcaktır.Ayrıca şuan ki durumuda o kadar kötü değil aslında.Ben Razor Fen Chasm için grup bulamadığım zamanlar hatırlıyom :([signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl55 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

valla Auberdine için durum bu şekilde olabilir çünkü server yeni olduundan genelde insanlar halen ilk karakterlerini kasıolar ama sende biraz şansız bi zamana denk gelmiş olmalısın ben o tarafa ne zasman uğrasam genelde 10-15 kişi görüorum orda, gerçi geçen akşam sabaha karşı 4 te bile Western Plaguelands te horde ile birlikte yaklaşık 25-30 kişi vardı. (Quest için party olarak 61 elite bişey kesmemiz gerekiodu sürekli gank yemekten vede quest itemı 1 kişi lootlayamadığı için 4 defa kesmek zorunda kaldık :) )
Sosyal ağlarda paylaş

yok arkadaşım benim kesinlikle daqlga geçme gibi bi durumum söz konusus bile olmaz ben sadece insanların halen ilk karakterlerini kastıklarını desteklemek için söylemiştim onu yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın, yani darkshore da 5-6 kişi varken gecenin 4 ünde bile olsa lvl 55+ olan bi yerde toplam 20-30 kişi var demek istedim. Server a ben ilk girdiimde server paso low populationdı şimdi ne zaman girsem hep medium, mayısta 6000 kişi fln varken şimdi oyuncu sayısı 9000 i geçti yavaş yavaş dahada artıcak, zaten birden burning legion yada bloodscalp gibi olmasını bekleyemeyiz. Tabi emin olamadığım tek bişey burning legion daki kadar türk nufüsuna ulaşırmıyız bilemiorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bir şey anlamadım bu olaydan, 9000 + player var gözüküyor ama bir ekran içinde max 5 kişi gördüm şu anda ilginç. Adama hello diyorum, adam vınıyor, ya adam da türk diye şüpheleniyorum ya da adamlardan daha insancılız bilmiyorum. Adamların party e alerjisi var bir de, LFG diyorum, adam iğlemiyor vak yu dese daha iyi yani.

Yol yakınken server değiştirmeyi düşünmeye başladım. PVE hatta RP bile olabilir yoksa tatmin edemeyecek bu oyun beni[signature][hline]Why are you so weak ? Because your hate is weak! / Uchiha Itachi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Frostwhisper'de Türk var yok değil.Alliance Tarafında 3 Tane Guild var The Pantheon(39-40 kişi),Janissaries(45 civarı) ve Kızıl Elma(Yabancı+Türk karışık tam olarak bilmiyorum) toplasak 100-120 adam çıkarırız.
Bu arada Çok Janissaries ismini kullanıyoruz Guild İsimlerinde....(Bkz. www.warcraftrealms.com) Başka isim yokmudur? :)[signature][hline]WOWTURK - Türkiye'nin İlk ve Tek Official World of Warcraft Portalı
Sosyal ağlarda paylaş

Burda ki olayı ben biras yeni başlayanların şanssızlığı olrak görüyorum çünkü ben başladığımda nerdeyse serverda herkes yeni başlamıştı ve LFG olayları gayette güsel çalışıordu. Şimdilerde ise düşük lvllarda ya alternatif karakterler olduğu için umursanmıyor yada başka bişiler var.
Bu arada kızıl elmada toplasan türk 20 yi geçmez. populasyon enson 104 tü.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün server çok güzeldi hatta 5dk önceye kadar The Pant bla bla guild'ındaki sihirbaz adlı arkadaşımız corpse camp yapana kadar.Görünüşe göre bu servera da turk kroları dadanmış...

O arkadaşı ve guild masterını alkışlıyorum /applaud !

PS: nickini sihirbaz koyan birinden de bunu beklerdim zaten....

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 16 Temmuz 2005 14:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...