Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

vay be bi süredir uğramıyordum myko,clan vs...

gelişmeleriniz için tebrik ederim noobz sevdiğim insanlar var clanda...

bşarılarınızın devamını dilerim

(çok resmi konuşma oldu be!)

neyse hadi bakalım gösterin kendinizi
ps:yürü be rune:D[signature][hline]name :Misanthrope
race :Night Elf
class :Hunter
server :BF
Sosyal ağlarda paylaş

said:
misanthropehus, 23 Temmuz 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
vay be bi süredir uğramıyordum myko,clan vs...

gelişmeleriniz için tebrik ederim noobz sevdiğim insanlar var clanda...

bşarılarınızın devamını dilerim

(çok resmi konuşma oldu be!)

neyse hadi bakalım gösterin kendinizi
ps:yürü be rune:D

hehe cok pis yürürüm misan'im biracim :D hadi bi ara bira ismarla da icelim :D :D[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

benim harbi sinirlerimi oynatmaya başladı bu myko dc , lag , cheat fln tahammül edemiyorum artık. uskoya dönesim var orda da insan kalabalıgı, yılışık insanlar vs.ler vıcık vıcık bi server, sinir bozuyo sadece. şöyle tertemiz ,zevk için oynanılabilir bi server yok allahın belası oyun için. uskoda da dupe,edit vs. var. yukarı tükürsen bıyık aşşagı tükürsen sakal napıcagımı şaşırdım cidden. wow cdsi var orjinal ama wowda çok bayık bi oyun. bi akıl verin.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 23 Temmuz 2005 01:05 tarihinde demiş ki:
hehe cok pis yürürüm misan'im biracim :D hadi bi ara bira ismarla da icelim :D :D

sana allah ısmarlasın,oyunda nıckını goren cennetlık lol.

p.s:ne zmn aoe party sı yapılsa 4.kesi$ten sonra server gıdıyor nedır bu ya 3 kere aynısı mı olur rofl.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

mecburen beklicez açılmasını ama neden bu kadar kapatılıyor server onu anlamadım günde 10 kere dc oluyoruz hala bakımmı yapıyorlar acaba deimos 2 açılsa belki lag biraz düzelir[signature][hline]Nick : JoNyBLaCk
Server : Deimos
Irk : Karus
Class : Paper Mage Flame Rulazz :D
Level : 4X
Np : 5XX
Sosyal ağlarda paylaş

5 tane abyss'im vardi saticaktim seytan dürttü gittim kirdirdim .. ve 5 tanesinden 3 tanesine kuru bir tesekkur aldim. Bir pt bile vermedi . Vendorlarda bile bug var :s 5 abyssten bir cystal helmet bir crystal glove aldim hepsi o :S ....[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

aman diyorum beyler sadece amaaaaaaaaaaan. galiba şuan orc tarafında en büyük ilk 3 clandan biriyiz. eclipse patladıktan sonra gelen bikaç kişi var gelmek isteyende birçok kişi var. durum bayaa iyi bir gidişhatta. yalnız clandaki arkadaşlardan (ki bu konuda çok güveniyorum) yabancıları dışlamamanızı, aşşagılamamanızı ve clan chatte bilimum geyikten kaçınmanızı rica ediyorum. muhabbetin içindeyse bu elemanlar fazla türkçe konuşmamaya çalışın. hiç konuşmayın diye kısıtlamak yanlış olur çünkü şuan için 3 tane yabancı var ve akıbetleri şimdilik belirsiz. bakalım ilerleyen günlerde neler olucak.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar sonunda bende aranıza katıldım dün akşam...hepinize birde buradan hoşbulduk demek istedim...Lider asist ve arkadaslarıma gösterdikleri ilgi ve yakınlıktan dolayı (özellikle Tyrael, Unholy, Necrozan, Murtaza, Pyro, Militanizm, Khan, Jonyblack ve adını hatırlayamadığım yabancı arkadaslardan biri...Ve tabi halen adını bilmediğim diğer arkadaslar) cok teşekkür ederim...Clanın başarısı için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.Gece Kadrosuna bir paper daha eklendi:D

[Bu mesaj Baelithilie tarafından 24 Temmuz 2005 13:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben ss cekmedim haliyle de bilmiyorum bana soruyosan :)[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...