Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

yok canım estağfurullah, benim bu konuda bilgim yoktu da klandan çıkınca acaba böyle bişi mi yapmaya yeltendi hani lan banktan alıp diye meraklandım.

ben gayet te devam ediyom walla deimosa herkesi de inat ve azimle beklerim buraya...bu kadar lag usko da da var...hatta oranın hackcisi dupcusu angut gm i de var... deimos o konuda daha şanslı :D:D[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

necro khan ı görürsen pm at o zaman ama shard +2 daha pek işine yaramayabilir o haliyle :)[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
TyraeL benim char orda hala duruyor sanirim 46 lvl :D vay be o zamanlar serverda 45 acan adama saskin saskin bakiorlardi. Lunar War olmustu . ilk Lunar kimse warder falan kesememisti. Direk sokak kavgasi seklinde gecmisti. Ama yine de n00bz cidden ekol bir clandi muhabbette extra güzeldi. Cok keyifli zamanlar gecti orada iyi hatiralar[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Tyroş bakmamış siteye ühüü.
Kapanmış gitmiş. Girip geyik yapalım diyecektim.
Neyse ben üni'deyken n'aptınız n'ettiniz bakim?
Eskilerden kimesne kalmamış gerçi heralde :P[signature][hline]Kısaca Drac veya Dracula diyebilirsiniz
Destroycartoon reloaded/Nasıl imza seviyoruz?-Paticik/Siz hala okumadınız mı?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...