Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

korn abicim oyunla yada özel yaşantınla ilgili problemler bahane olarak geçiyordur bana göre. yani giremiyorsa birisi yada iş/okul saatleriyle tezat oluşturuyorsa bunlar göz önünde bulundurulur (ben öyle yaparım murtazayı bilemicem). şu foruma zaten ayrı ayrı lvl olaylarını yazıcam listeyi oluşturabilirsem çünkü 45 ve 45+ olanlar var herkesten aynı şeyleri beklemek yanlış olur.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada dün dehşet pk yaptık haberiniz olsun. jony ve tyrael lvl 45+ büyülerini açtılar bu kadar şık bi görüntü olamaz. tipleri görseniz ölürsünüz , büyüleri daha ilk kullanışlarında öyle kombine hareketler yaptılar ki anlatamam. tyrael blizz atıyor ardından jony inferno atıyor zaten adamlar hem yaşalayıp hem canları azalıp hemde görüntüden dolayı şoke olmuş biçimde kaçmaya çalışıyorlar. sonra roguelarla beraber jony ve tyrael bladelerle giriyorlar melee olarak. muazzam bir görüntüydü yani anlatamam ben diezde böyle hiç böyle bi zevk almadım. düşünün bide noobuz daha ona ragmen felaket zevkli görüntüler çıkıyor ortaya. kutlarım bu 2 arkadaşı hayırlara vesile olsun. aoelerde başlayabilir artık çünkü en az 1 tane blizzardımız oldu.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reflective, 20 Temmuz 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
acaba tekrarmı indirsem setupı

dostum yeniden kurmakla sorun cözülmüyor merak etme ben kac defa kaldirdim hemde tam temizlik yaptim sistem kayitlarinda tek bisi kalmadi hatta oyunun e-game diye bir plugini var onu da hijackthis ile kaldirip yeniden kurdum ama degismedi .. beyler tekrarliyorum sorun sizin ile ilgili degil tamami ile baglanti ile ilgili[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsini okuyamadım ama format bbasmayı denedin mi?[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Saygıdeğer noobz arkadaşlar (özellikle Unholy ve Tyrael)

Ya benim yaz okulu tüm hızıyla başladı iki gündür giremiyorum daha bissürü sorun var bilmemne falan filan...

Yani aklınızda olsun nerde bu herif bizi ektimi yoksa filan demeyin sonra ;)[signature][hline]Server: Deimos
Nick : Izual
Race : Karus
Class : Mage
Sosyal ağlarda paylaş

ne gusel kendınıze sayfa acmısınız www.n00bz.tk fln amacım kovma yada baska turlu elstrı deıl kı haddıme deıl ama rıcam su kı patıcıkin database ını fazla kasmamak için clan ıel ılgılı konusmaları baska tyerde yapsanız olur mu

kesınlıkle sıze bı elestrıo deıl sadece patıcık database ını dusunduğumden dır. yanlıs anlayana sımdiden: Özür Dilerim[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: The Others
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRibula, 21 Temmuz 2005 13:03 tarihinde demiş ki:
yanlıs anlamadınız dımı ?
valal yanlıs anlasılcam dıe korktum ama olabıldığınce usulune uygun yazdım uzmek yada kırmak ıstemedım

kıramazsın çünkü ipleyen yok. birçok kişi paticige bu server için üye oldu , birçok oyuncuda şuan bu serverda onun için bu kadarlık bir tartışma yapabilecegimize inanıyorum.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

hasmez ciğim deimos için bişi demedim ki ben sadece clan içi aksam su saatte gelıorum ya iş yerındeyım bu aksam oynayamıcam fln tarzı yazılar için dedım kımse alınmasın sahıa deıl benı ıplememene de sevindim en cok senın tepkınden korkuodum : )[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: The Others
Sosyal ağlarda paylaş

alınıcak bişey yok fikrini söylüyosun. genel olarak bakınca böyle konuşmalar geçmesi normal clandaki herkes paticikten. konuşmak içinde burayı tercih ettik site fln daha çok duyuru uyarı vs.için burdan daha aktif bilgilenebiliyoruz.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...