Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights Kapandi.Vatana Millete Hayirli Olsun.

CotigoLovely

Öne çıkan mesajlar

Bende humanken soulslayeri kesmistim defalarca. Ama hicbirzaman cikip ben soulslayeri hep keserim dememistim.

Simdi burda cikip sen kendini soulslayer ile bir mi tutuyorsun diyenler olacaktir. Hayir.

Burda demek istedigim şudur ; Ben soulslayeri karambol icinde kestim. Jamax in ve diger patriot üyelerininde beni kesmeleri bu şekildedir. Yok hayir patriottan bir assassin gelip ben seni 1vs1 de kestim diyorsa , hemen gelsin bi daha kessin derim ben.[signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 14:23 tarihinde demiş ki:
Bende humanken soulslayeri kesmistim defalarca. Ama hicbirzaman cikip ben soulslayeri hep keserim dememistim.

Simdi burda cikip sen kendini soulslayer ile bir mi tutuyorsun diyenler olacaktir. Hayir.

Burda demek istedigim şudur ; Ben soulslayeri karambol icinde kestim. Jamax in ve diger patriot üyelerininde beni kesmeleri bu şekildedir. Yok hayir patriottan bir assassin gelip ben seni 1vs1 de kestim diyorsa , hemen gelsin bi daha kessin derim ben.

Bak hala neler soyluyor. Bir diyorki parti pkniz yok bir diyorki karambol. Ben de cikip seni kestim demedim. Buraya cikip seni kesenleri banlatmakla tehdit edende bunu her sefer soyleyende sensin. SoulSlayer kim sen kim biraz ayakklarin yere bassin. Biz mecbur degiliz seni tatmin edelim diye clanca her cagardiginda gelip arenada senle kapisip zaman kaybetmeye. Bu oyunda ferdi takilacaksiniz diye birsey yok parti ile takiliyoruz cz de onumuze cikarsan da kesiyoruz. Kesildin diye aglayacagina kendine bir parti bul. YAda trabanlari yaglayip kacarken kirmizilarin cikmis bagar clanina tp edin die !! Dus insanlarin yakasindan as komplekslerini artik Gorende NYChris yada 0000 sanacak seni. Yolun acik olsun...
Onlarda senin kadar konusmuyorlar buralarda.. Allahmisin be.

[Bu mesaj JadeReal tarafından 26 Aralık 2005 14:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Magelere dalmim mi jade ? Assassinim yahu ben , en sevdigim charlar mage ve bplerdir :D

Ama seni de seviyorum , inan mageler bu kadar rahat ölmüyorlar :D spike , thurst yetio sana :)

Bundan sonra kestiklerim icin ss alicam valla. Biriktiricem hepsini :D

Pislik sen bi de simdiki halimle bi vur bana .. flame resist 10 :D Yarilarsin benim hp yi valla :)[signature][hline]Aresde Satilik
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 14:35 tarihinde demiş ki:
Magelere dalmim mi jade ? Assassinim yahu ben , en sevdigim charlar mage ve bplerdir :D

Ama seni de seviyorum , inan mageler bu kadar rahat ölmüyorlar :D spike , thurst yetio sana :)

Pislik sen bi de simdiki halimle bi vur bana .. flame resist 10 :D Yarilarsin benim hp yi valla :)

KAfayi bozmus bu.. KO da yasiyor. Ah birde benim gibi tanisalar seni.... Yazdigin hersey deki amaci bilseler. yalanlarini gorseler ama dicek bisey yok. Snal bir oyun baskada ovunecegin birseyin yok burada rahat et bari...

Hoscakalin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 26 Aralık 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
yok town Cekmedim picoyu Aldim lol:

1vs1 yapmadik sanirim. Bende seni cok aldim diye hatirliyorum :D

Aman aman KIMBUPISLIK ole buralarda PiCo yu aldim falan yazma sapkalari ters giyersiniz sonra:D :D :D kankalik falan biter.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 26 Aralık 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 14:35 tarihinde demiş ki:

Pislik sen bi de simdiki halimle bi vur bana .. flame resist 10 :D Yarilarsin benim hp yi valla :)

KAfayi bozmus bu.. KO da yasiyor. Ah birde benim gibi tanisalar seni.... Yazdigin hersey deki amaci bilseler. yalanlarini gorseler ama dicek bisey yok. Snal bir oyun baskada ovunecegin birseyin yok burada rahat et bari...

Hoscakalin.

Sorunlu musun sen ? Burasi KO forumu .. Sabahlari ucan kuşlari harpy zanneden ben degilim ! Ne yalanimi gördun ?
Burada bile rahat birakmiyorsun ki , rahat edim !!!!!![signature][hline]Aresde Satilik
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 26 Aralık 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
Evet sende Beni aldin

Benim bi Takintim yok ya bu beni Almis şu bunu almis diye Ancak pico Nun Jade yi 2 Sefer Aldigini Gördüm Ve Pico ya pm Atmistim o zamn lar Bi isaret Anlaminda .. Bende Hakem olim SS alirim 10 Da biter :horace:

valla saymiyorum ama bende cok sefer aldim KIMBUPISLIK ... bayan warrier olmama ragmen aldim.

Simdi charim yok rastlasmiyorum cunku oyuna girmiyorum dahami gucluymus bilmiyorum ama en son oynadigim Rouge ilede aldimki itemelri iyi olmayan bir rouge ve acemiydim. Bu kadarini soyleyim.. Bu konuyu kapatayim. Benim de bir takintim yok. Arenalara cagarmiyorum her kesildigimin arkasindan o sahislari :S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CotigoLovely, 25 Aralık 2005 10:22 tarihinde demiş ki:
O kadar küfür, O kadar kişiligine hakaret,ne kadar duymamzlıktan gelsende bir yere kadar gidiyormuş.Sanki o kişi bu küfredenlere bişey yapmıştı. Hakaretleriniz altinda bir bayanin sizden daha iyi işler yapması ve bunun altında ezilmeniz mi var bilmiyorum. Diyeceksiniz ki charinin hakkini vermiyordu, eziqti felan bu bir oyundu ve oda kendi yetenekleri çerçevesinde oynuyodu. Evet artık siz üzülün hakaret edebileceginiz bir KIzIn1i yok. En yakin dostlari kaybediyordum bu da son halkası oldu.Bugun aksam itibariyle benden bile gizledigi bir arkadaşa charını veriyor. Umarım hayrını görürr yeni alan kimse. Dun gecede clan disband edildi. Bunuda 11 aydır bu clanda asistlik yapan benim yazmam en doğrusu galiba. Teşekkürler Ares en iyi dostumu da kaçırdınız. Bundan sonra çok daha rahat bir oyun onarsınız çünkü o size cok sey yapti!!!

Gerçekten Üzüldüm !!!!![signature][hline]Nick:SOLDIER_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Rogue
Level:5x
Clan: Yokk
NP:100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 26 Aralık 2005 14:52 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 26 Aralık 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
Evet sende Beni aldin

Benim bi Takintim yok ya bu beni Almis şu bunu almis diye Ancak pico Nun Jade yi 2 Sefer Aldigini Gördüm Ve Pico ya pm Atmistim o zamn lar Bi isaret Anlaminda .. Bende Hakem olim SS alirim 10 Da biter :horace:

valla saymiyorum ama bende cok sefer aldim KIMBUPISLIK ... bayan warrier olmama ragmen aldim.

Simdi charim yok rastlasmiyorum cunku oyuna girmiyorum dahami gucluymus bilmiyorum ama en son oynadigim Rouge ilede aldimki itemelri iyi olmayan bir rouge ve acemiydim. Bu kadarini soyleyim.. Bu konuyu kapatayim. Benim de bir takintim yok. Arenalara cagarmiyorum her kesildigimin arkasindan o sahislari :S

Tamam sen beni aldin aferin sana.. Ama sen bana 400 küsür vurarak aldin bunu unutma ! Sadece 2 vurus geldi , tek degildin yani beni aldiginda. Ben seni aldigimda macrocu dedigini de unutmuyorum hala. 3 vurus yapiyorum o assassine nasil alicak beni o ??? Cildiricam laf anlatamiyorum. !!! zzzzzzzz

Yazi yazanda hata sana ..
Ne yazarsan yaz benim hakkimda simdi. Bundan sonra beni jade ile tartisirken göremeyeceksiniz , burdan herkeze söyluyorum. Benim icin ne yazarsan yaz , bana ne laf atarsan at , cevap vermicem.

NOKTA ![signature][hline]Aresde Satilik
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kIzIn1i_, 26 Aralık 2005 13:44 tarihinde demiş ki:
said:
Synergenx, 26 Aralık 2005 12:30 tarihinde demiş ki:
said:
kIzIn1i_, 25 Aralık 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
Bu oyunla 3 yıl hastahanelerde bogusmalardan sonra hastahane donusu bir gun tanısmısdım.

Cok severek cok baglanarak oynadım rahatsızdım kendimi oyuna verdim.bu herkesi kastı nedense benim oyun oynamam hep sorun oldu kimsede demediki bu kız acaba neden surekli pc basında?
sadece rencide edici kelimeler kufurler saygısızlıklar dizboyu gitti ama ben aldırmadım konusmadım hep gulup gecdim sonucda 1 oyundu.. Fakat oylesine cok sevsemde bu oyunu ailem benim bu oyuna fazla baglanmam dan ve yeniden rahatsız olmamdan endişelenmelerinden dolayı artık klzln1i yok sevenlere ve sevmeyenlere herkese teşekkurler..

Char suan hala bende herhangi bişi yoktur ortada herkes bişi uretmezse cok mutlu olurum tesekkurler..

Dedik ya hayatında başarılar işte... Neden gelip hala topic patlatmaya çalışıyosun anlamış deilim Arzu..Bu saf ayaklarını bırak senin ve clanın ne oldunu biliyorum! Ama şu anda bunu burda açıklamıcam..Yeri geldiğinde tokat gibi yüzüne vurcam merak etme!

ersin benle ugrasmayı bıraksan diyorum onu ben gelip oraya yazmadım iyice bakarmısın lütfen alıntı yapılmıs benimde topic patlatma gibi bi amacım yok suraya yazdıklarım sayılıdır asıl topici benim ustumden patlatmaya calısanlar bellidir zaten o yazı alıntı iyice bak derim ben gelipde ozellikle arada o yazıyı yazmadım.. msn geliyorsun baska konusuyorsun buraya geliyorsun baska konusuyorsun anlamadım ben seni sen cift karakterlimisin?

Sen işte bu sun Arzu .. ben seni msn den sileli 2 hafta oldu ne konuşuyorum ne diyosun.Benim canımı sıkma toz ol !Millet senin ne oldunu bilmiyo doru dürüst.. Senin ne oldunu ben ve birkaç kişi biliyo zamanı geldiğinde tokat gibi indircem sana o açıklamayı merak etme![signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 8xxxx
Clan : GODz
70'e kasıyoz dur bakalım .....
--------------------------------------------
I miss you

[Bu mesaj Synergenx tarafından 26 Aralık 2005 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...