Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights Kapandi.Vatana Millete Hayirli Olsun.

CotigoLovely

Öne çıkan mesajlar

O zaman siz kizn1inin bilginize adli basligini okuyun. Madem biricik liderinizdir o zamans anirim yazdigina da sayginiz vardir. BUrada yapilan declerasyonlar dogrultusunda degil dedikodu mahiyetinde yazdigin hersey sizi birgun pisman edebilir. Kimsenin charini satin alip hava atmaya ihtiyacim yok. Kizin1ine laf atan benmi oldum onuda anlamis degilim .) Bence siz liderinizle bir gorusun lol.
------
Cok üzgünüm tek isim knights olmadigı icin universiteki finallerim nedeniyle gec olsada cevap verme hakiimi kullanayim. Chari satmamasi icin arzuya yakarislarimdan sonra sizinde ozelinize gelip almaminiz i rica ettim bu bir ve bununla beraber bunu arzuya solemeyin diye (yalvardim)
Geri kalan yere gelince bu topicte amacim, onu rencide eden nice kisiligine ve oyundaki charlarina saygi duymadigim insanlarin salak salak konusmalari degildir. ben arzuya yapilan sacma sapan hareketlerinizden ve kisisel sebeplerden kacisini yazdim. Ondan sonra uc kisi bu topice gelip sacma sapan konusunun sebebi belli olmayan ben seni kestim sen lolsun ve nice konusmalariniz icin acilmadi bu topic birbirinize olan bir kinizi varsa gecin msnye birbirinizi yiyin. Buradan kisilerin aciklarini yuzunuze vurcam coming soon diyip kimseyi tehdit edemezsiniz. İnsanlar kotu yanlarini ve yanlislarini kamuya acik alanlarda ortaya vurarak adilik yapmak nedir takdirinize birakiyorum. İnsanlarin haysiyetleri ile oynamak bu kadar ucuz degil..[signature][hline]Nick : LovelyGirl&Cotigo_Ergo_Sum
LvL : 65&63
Job : Paladin&Arch Mage
Nation : ElMorad
Np : 82xxx & 81xxx
Clan : Insomania/(FOREVER) Knights(Artik Yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CotigoLovely, 26 Aralık 2005 17:32 tarihinde demiş ki:
O zaman siz kizn1inin bilginize adli basligini okuyun. Madem biricik liderinizdir o zamans anirim yazdigina da sayginiz vardir. BUrada yapilan declerasyonlar dogrultusunda degil dedikodu mahiyetinde yazdigin hersey sizi birgun pisman edebilir. Kimsenin charini satin alip hava atmaya ihtiyacim yok. Kizin1ine laf atan benmi oldum onuda anlamis degilim .) Bence siz liderinizle bir gorusun lol.
------
Cok üzgünüm tek isim knights olmadigı icin universiteki finallerim nedeniyle gec olsada cevap verme hakiimi kullanayim. Chari satmamasi icin arzuya yakarislarimdan sonra sizinde ozelinize gelip almaminiz i rica ettim bu bir ve bununla beraber bunu arzuya solemeyin diye (yalvardim)
Geri kalan yere gelince bu topicte amacim, onu rencide eden nice kisiligine ve oyundaki charlarina saygi duymadigim insanlarin salak salak konusmalari degildir. ben arzuya yapilan sacma sapan hareketlerinizden ve kisisel sebeplerden kacisini yazdim. Ondan sonra uc kisi bu topice gelip sacma sapan konusunun sebebi belli olmayan ben seni kestim sen lolsun ve nice konusmalariniz icin acilmadi bu topic birbirinize olan bir kinizi varsa gecin msnye birbirinizi yiyin. Buradan kisilerin aciklarini yuzunuze vurcam coming soon diyip kimseyi tehdit edemezsiniz. İnsanlar kotu yanlarini ve yanlislarini kamuya acik alanlarda ortaya vurarak adilik yapmak nedir takdirinize birakiyorum. İnsanlarin haysiyetleri ile oynamak bu kadar ucuz degil..

Valla simdi senin giblerin psikolojisini anlamak mumkun degil. Birincisi Arzunun chari benim aldigimi ne biliyorsun? Ikincisi burada birbirini yiyenler varsa eger sen de bunlardan bir tanesisin..Ne dedigin bile belli degil. Arzu charini devretmek istemis ve etmis. Bununla ilgili bir aciklamada yapmis yaparkende bir arkadasa devrettim demis.degilmi? ???

BUnu devralanmi erteleyecek yada engelleyecek? O olmasa baskasi olacak. Asil siz bu duygularinizi buraya sacma sapan yazacaginiza Arzuyla madem yakinsiniz once onla bir konusun tam ogrenin sonra gelin genel forumlarda atip tutun.Bana pmler atip sorada pm cevaplarini buraya yapistirmaniza da anlam veremdim bende bana attiginiz pmi mi yapistirmaliyim?

[Bu mesaj JadeReal tarafından 26 Aralık 2005 17:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pmnize cevabi yolladim Konuyla ilgili baska gorusunuz varsada ordan bana iletirsiniz. bir bayanla tartisma ve rencide edici soz asla kullanmam. eskilerden de yenilerden beni bilen bilir. egere daha fazla bilgi isitiyorsaniz claninizin en iyi adamlarindan /pm the_jackalius barboross constantine ::Wanted:: sorun .Konusurkende cocuk oldugumu unutmayin :( (23 yasinda)[signature][hline]Nick : LovelyGirl&Cotigo_Ergo_Sum
LvL : 65&63
Job : Paladin&Arch Mage
Nation : ElMorad
Np : 82xxx & 81xxx
Clan : Insomania/(FOREVER) Knights(Artik Yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CotigoLovely, 26 Aralık 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
Pmnize cevabi yolladim Konuyla ilgili baska gorusunuz varsada ordan bana iletirsiniz. bir bayanla tartisma ve rencide edici soz asla kullanmam. eskilerden de yenilerden beni bilen bilir. egere daha fazla bilgi isitiyorsaniz claninizin en iyi adamlarindan /pm the_jackalius barboross constantine ::Wanted:: sorun .Konusurkende cocuk oldugumu unutmayin :( (23 yasinda)

peki cocuk olduna gore uzatmayalim. O zaman Arzu ablana soyle seni clana alsin cunku o kurdu clanini bildigim kadariyla.

bye bye
Sosyal ağlarda paylaş

önceLikLe Herkeze SeLAm Beni Taniyan tanir Areste Eskilerin adamiydim.. Arzuylada Muhabbetımız Oldu JadeyLede Benım Areste Tanıdıgım En sesiz kizLardan Bırı fatos tu gene eskiler bilirler Arzunun ustune cok yuklenılıyordu ama bıde su var hep yuklenenler kufur edenlermı suclu? Arzuda Hıc suc yokmu? Ama bi kiza NasıL davranacamızı BıLmıyorum Bızim Turk miLLeti Görmemis Gecirmemis Arzuya yazık oLmus Oyunu Bırakmıssa Selamımı Iletırsınız.. Jade Sende Baya bı deisiklikLer OLmus gıordugum duydugum kadariyla bu kadar salma bence kendını kadın dedıgın nerde konusacagını bılır Bos konusmaz!! Bıraz agır Olun.. SaygıLarımLa Tum Ares HaLkına SevgıLerımLe.. ' 2pac_shakur'
Sosyal ağlarda paylaş

Ya coti sen knightsın alt clanında iken az serefsızlık yapmıyordun ınsanlara bırak sımdı masum ayaklarını..Çogu kisi bılıyordur senın ne oldugunu deru/apos partlilerınde bı havalara girmeler fln artislik yapmalar adam ol ondan sonra gel bize deki arkadaslar knights dahıldı kzin1i oyunu bırakıyormus yada herne ise car ı satıyormus de gerekenı yaparız konusuruz yani hallederız ama senın yazdıgın sözler Çok hırslı cok kızgın sın...Kimse clan kurdum yada alt clan liderı oldum assıst ı oldum diye havalara girmesın lütfen kendinizi kayıp etmeyin bu konularda kendinize hakim olun havalara girmeyin ha simdi giresem ne olur dersiniz basta Jade_real . Picallo_tr vs. bu kisiler artık pm leri okumuyorlar insanlarla alay etme söz konusu olabiliyo..Ona bakılırsa Latzy de banlandı geldımı mı geri ?Ben cok üzüldüm onun banlanmasına coti de aynen üzülmüs olabilir sonucda ikiside aynı kapıya cıkıyo göremiyeceksın bır daha yada konusamayacaksın coti sen zamanında en büyük hatayı knights ın alt clan liderı olarak yaptın kımseyı şeyi ne takmazken millet senı sevıyo sevıyodu sımdı tam tersıne dönüyor kimse sana ınanmamaya baslıyor bence çok güzel oluyor ( özellik le cotiye) sölüyorum...Geçmis olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mertuil, 26 Aralık 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
Ya coti sen knightsın alt clanında iken az serefsızlık yapmıyordun ınsanlara bırak sımdı masum ayaklarını..Çogu kisi bılıyordur senın ne oldugunu deru/apos partlilerınde bı havalara girmeler fln artislik yapmalar adam ol ondan sonra gel bize deki arkadaslar knights dahıldı kzin1i oyunu bırakıyormus yada herne ise car ı satıyormus de gerekenı yaparız konusuruz yani hallederız ama senın yazdıgın sözler Çok hırslı cok kızgın sın...Kimse clan kurdum yada alt clan liderı oldum assıst ı oldum diye havalara girmesın lütfen kendinizi kayıp etmeyin bu konularda kendinize hakim olun havalara girmeyin ha simdi giresem ne olur dersiniz basta Jade_real . Picallo_tr vs. bu kisiler artık pm leri okumuyorlar insanlarla alay etme söz konusu olabiliyo..Ona bakılırsa Latzy de banlandı geldımı mı geri ?Ben cok üzüldüm onun banlanmasına coti de aynen üzülmüs olabilir sonucda ikiside aynı kapıya cıkıyo göremiyeceksın bır daha yada konusamayacaksın coti sen zamanında en büyük hatayı knights ın alt clan liderı olarak yaptın kımseyı şeyi ne takmazken millet senı sevıyo sevıyodu sımdı tam tersıne dönüyor kimse sana ınanmamaya baslıyor bence çok güzel oluyor ( özellik le cotiye) sölüyorum...Geçmis olsun

Sen kimsin bu bir? Ben alt clan lideri filan olmadim bu iki.Cotigo bu clana girdiginden beri ust clanda hic degismedi.magem hic bir zaman light mage ozelliginde olmadi dolasyisiyla 63 levele kadar kastigim charim hic apos yada deru partisinde level kasmadi. bana serefsiz diyebilecek adam kim bunu merak ettim.adamliginmi nerden biliyosun?isin dahada ayrintisina girersek beni kim tinlamiyomus kim tinliyomus senin haddini kalmadi. Ama bole bir yerine bisey batmis bigi bagiridigina gore alt clanda cikmis, sonrada bize hakaret yagdiran bir tipsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen kimsin bu bir? Ben alt clan lideri filan olmadim bu iki.Cotigo bu clana girdiginden beri ust clanda hic degismedi.magem hic bir zaman light mage ozelliginde olmadi dolasyisiyla 63 levele kadar kastigim charim hic apos yada deru partisinde level kasmadi. bana serefsiz diyebilecek adam kim bunu merak ettim.adamliginmi nerden biliyosun?isin dahada ayrintisina girersek beni kim tinlamiyomus kim tinliyomus senin haddini kalmadi. Ama bole bir yerine bisey batmis bigi bagiridigina gore alt clanda cikmis, sonrada bize hakaret yagdiran bir tipsin.

hadi coti yeme beni.. az leech etmedin benim aposlarımda :D
"az ortamı yumuşatam dedim"
ağzı olan konuşuor... herkese cevap werme olm.. boşwer salla gitsin...
kedidir o kedi :D lol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 26 Aralık 2005 19:52 tarihinde demiş ki:
said:
CotigoLovely, 26 Aralık 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
O zaman Arzu ablana soyle seni clana alsin cunku o kurdu clanini bildigim kadariyla.

bye bye

Arzu ablam bu arada bu lafi cok sevdim. o benim birtanecik priestim ona heves edip mageyi birakip 65 priest kastim:)Cok kisi acikta kaldi diye arzudan rica ettik alt clan chariyla clan kurdu. zaten girdim bile tesekkur ederim amacimiz birlik ve muhabettimizin devamı. Arzunun arada aramiza gelip bizle iki konusmasini saglamak.36 levelli ve hep ole kalcak bir liderimiz var.gunde 1-2 saat bizi ziyarat etcek bunada sukur.

[Bu mesaj CotigoLovely tarafından 27 Aralık 2005 01:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axicocuk, 27 Aralık 2005 00:57 tarihinde demiş ki:

duyanda gercek sancak leech etmisim bide :)agzı olan konusuyomus sence agzi ile mi konusuyor? kediler cogaldi mart mi geliyor ne:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CotigoLovely, 27 Aralık 2005 01:05 tarihinde demiş ki:
said:
axicocuk, 27 Aralık 2005 00:57 tarihinde demiş ki:

duyanda gercek sancak leech etmisim bide :)agzı olan konusuyomus sence agzi ile mi konusuyor? kediler cogaldi mart mi geliyor ne:)

[spo1=lol]kedidir o kedi :D[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

KİMSENİN EMEĞE İNSANA HATTA BAYANA SAYGISI KALMAMAMIŞ BAZI İNSANLARIN BU OYUNU GERÇEK HAYATLARININ ÖNÜNDE TUTUTUNU DÜŞÜNÜR OLURSAK KİMSEDEN DE SAYGI BEKLEMEK YANLIŞ OLUR
ARZU VE KNİGHT A LAF EDENLER ÖNCE BİRAZ DÜŞÜNSÜNLER SONRA KONUŞSUNLAR

BU BİR OYUN OYUNDA OLSA SAYGI LÜTFEN
SAYGILARIMLA[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmem ne kadar dogru olur hala saygıda kusur islemedigim aplamın karakterını satıp knights ı dısband etmesı hakkında gorus belırtmem ama gercekten cok üzüldüm bende hack lendıgımden bu yana fazla gırmıyorum oyuna ve uzagım herkeze kımse hıcbırseyden ders almazcasına atıp tutarken okı bu oyunda hedefi olan klzln1i oyunu brakıyor kimine gore rakıp kimine gore sanal dusmanda olsa kabul ettıgı kısının gıtmesıne sevinir olmus pekı o gıderse kim sizin rakıbınız olucak jade_real yada soruyorum ısmını vermekte zorluk cektıgın dıger oyuncular arasıra satastıgınız kısısel olanlar harıc sımdı kıme takılıcaksınız lvl 70 iş bitmiş misali hic siz sabahları konustunusmu arzu abla ıle hıc sordunuzmu neden cvp vermedıgını sanmıyorum eger bırkere sorsaydınız bır cogunuz burda sevinecegi yerde onu oyunda tutabılmek adına ustuıne dusenı yapardı.... Bu arada apla neye ınandıgın umrumda bıle degıl benım hakkımda ama ben gercegım bır ıspat sorunda degılım hıc olmadım bırkere ıstedınız ettım ıkıncıyı ıstedınız yıne ıspat ettım kendımı bır tesaduf eserı ben yokken gelmıssın yasadıgım yere ve knights ın k sınden anlamayan bırını ben yapmıssın neyse bazı ufak yalanlarım oldu bbuda sutten agsım yandıgı ıcın online olsada sanal bır alem real degıl yinede ben seni seviyor ve sayıyorum bir buyugum bir aplam olarak umarım tam anlamı ıle cotıgo abijim inde dedıgı gıbı brakmazsın bu oyunu...Birde cotigo abijim ben seni neden hıc alt clan asıst yada leader gormedım clanın eskılerınden briyim sanırım bilmem lasımdı mresserp ve moradian vardı asıst olarak bıldıgım kadarıyla alt clanda saten onlar varken sen ust clandaydın asılsız bir laf ıste neyse ben sımdılık U.O oynuyorum hacklenmek kotu duygu oyunun bu gıdıshattınıda ustune eklersen daha kotu....

bu arada jade_ sadece sana ınat kasıodum karakterı takı hacklenene kadar bu arada hıtapta bır hatam olursa lutfen kısma tanısmadıgımısdandır[signature][hline]nick ::PoSuM_GiRL::
lvl 61
hedef 70
sebep sadece inat :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bu bana inatlari bir anlasam haberim yokken bile benle inatlasanlari :) :)

ben bugune kadar Knights clani yada Arzu icin kotu hicbirsey soylemedigim gibi bazen de burada savundugum icin esdeger muamele gordum.

KOmutan satirindan map degismesini istedigimde Arzunun degismesin demesiyle yaptigimiz ufak ustu kapali atisma disinda ki bayanlarin atismasi bile sizinkilerden karizmatik oluyor :D... Arzuya command satirindan kufur edildi diye kendimi kaybedip shouttan bagardigim icin ayni kufurlere maruz kaldim. BU oyunda her clan birbirine rakip cunku yarisiyoruz. Ama insani vasiflarim konusunda beni elestiremezsiniz :D :D

Simdi herkeze sevgileeer mutluluklar Knights clani tekrar kuruldu charlar onemli degil hepiniz yine berabersiniz 36 lvl veya 70 lvl..

BU forumdaki bircok kisinin oyundaki charlarini bile bilmiyorum

[Bu mesaj JadeReal tarafından 27 Aralık 2005 14:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac-shakur, 26 Aralık 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
önceLikLe Herkeze SeLAm Beni Taniyan tanir Areste Eskilerin adamiydim.. Arzuylada Muhabbetımız Oldu JadeyLede Benım Areste Tanıdıgım En sesiz kizLardan Bırı fatos tu gene eskiler bilirler Arzunun ustune cok yuklenılıyordu ama bıde su var hep yuklenenler kufur edenlermı suclu? Arzuda Hıc suc yokmu? Ama bi kiza NasıL davranacamızı BıLmıyorum Bızim Turk miLLeti Görmemis Gecirmemis Arzuya yazık oLmus Oyunu Bırakmıssa Selamımı Iletırsınız.. Jade Sende Baya bı deisiklikLer OLmus gıordugum duydugum kadariyla bu kadar salma bence kendını kadın dedıgın nerde konusacagını bılır Bos konusmaz!! Bıraz agır Olun.. SaygıLarımLa Tum Ares HaLkına SevgıLerımLe.. ' 2pac_shakur'

hacker shakur :) shutlandigin icin her clandan senin boyle konusman dogal.
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe jade_real bir inat bu kıskanclıkta olabılır dusmanlıkta ii niyette bir hedef olması gerekır hedef olmassa basarıda olmas benim karakterıme gore hedefım ılk once seni gecmek... bundan ote bır dusuncem yok art nıyetlı yada kucuk dusurucu tabıkı bunada laf soluosan pes artık msla karakterım prıest olsaydı arsu aplaya ınat kasardım o karakterımı yanı dogrudan senle alakalı degıl benle alakalı bırsey birde sıfre hatalarının sızın gıbı oyuna renk veren ınsanların basına gelmesı bisleri de oyundan sogutuyor en azından benı honoured e katılmamak ıcten bıle degıl ama gercekte olan bırseyde var her caba ne kadar sonuc getırse bıle bazen bu sonuc ıstenılen gıbı olmuyor bence turkler bıraz premıum u kesse onlar dahada akıllanırlar emınım buna o zaman arastırırlar neden bu dusus dıye ınsanlar para ıcın yasar para kaynagı kesılırse care uretmek ıcın kolları sıvamak dıolar heralde ole yaparlar premıum almayın bence sorunlar hallolana kadar...[signature][hline]nick ::PoSuM_GiRL::
lvl 61
hedef 70
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ArWeN, 27 Aralık 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
ehehe jade_real bir inat bu kıskanclıkta olabılır dusmanlıkta ii niyette bir hedef olması gerekır hedef olmassa basarıda olmas benim karakterıme gore hedefım ılk once seni gecmek... bundan ote bır dusuncem yok art nıyetlı yada kucuk dusurucu tabıkı bunada laf soluosan pes artık msla karakterım prıest olsaydı arsu aplaya ınat kasardım o karakterımı yanı dogrudan senle alakalı degıl benle alakalı bırsey birde sıfre hatalarının sızın gıbı oyuna renk veren ınsanların basına gelmesı bisleri de oyundan sogutuyor en azından benı honoured e katılmamak ıcten bıle degıl ama gercekte olan bırseyde var her caba ne kadar sonuc getırse bıle bazen bu sonuc ıstenılen gıbı olmuyor bence turkler bıraz premıum u kesse onlar dahada akıllanırlar emınım buna o zaman arastırırlar neden bu dusus dıye ınsanlar para ıcın yasar para kaynagı kesılırse care uretmek ıcın kolları sıvamak dıolar heralde ole yaparlar premıum almayın bence sorunlar hallolana kadar...

Dogru soyluyorsun aslinda kimse Gold ve silver almasin herkez sadece bronz pre alsa turklerden :) o bile gelirlerini cok buyuk oranda dusurur.. COk sıkıldım diyorum ya resmen hackledi KO sifremi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 27 Aralık 2005 15:03 tarihinde demiş ki:
said:
2pac-shakur, 26 Aralık 2005 20:48 tarihinde demiş ki:

hacker shakur :) shutlandigin icin her clandan senin boyle konusman dogal.

Bak Jade Ben AsLa Hic Bi clanda hackLik yapmadim Benim Koskoca 2 dag gıbı wariorum gıttı hacklediler ! tmm mi Bana Birdaha asLA hackci Deme! Ne cabuk Unuttun cz de bana YaLvardıgın GunLerri Shelleri İstedigin GunLeri Yazık Sana Hic Yakistiramadim BiLip BiLMeden Konusuyorsun aNca Benım hakkimda Bzı Seyleri arastirda OyLe yorum yap!! önce Beni hackliyenlere Laf at tmm mi Ben KimSenin adamini ne hackledim nede baska bisey yaptım!!! Anlayan anlar..
Sosyal ağlarda paylaş

belki brilerininde oyunu bırakma sebebının basında knight taki sifre ve diger sorunlardır kımse emegıni verdıgı karakterın sonunu bılmıyor onceden hack vardı sımdı sennınde belırttıgın gıbı kohack ama sana birisini tavsıye edebilirim hackerposum yada cotigo_ergo_sum bunlar bıraz daha bılgılı en azından ben oyle goruyorum bana bırkackes abilerimin yardımı oldu belk ısanada olur[signature][hline]nick ::PoSuM_GiRL::
lvl 61
hedef 70
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...