Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights Kapandi.Vatana Millete Hayirli Olsun.

CotigoLovely

Öne çıkan mesajlar

Knights benim için gelebileceğim son noktaydı.Ama üstündeki bu baskıların sonucu aramızda oluşan anlaşmazlık yüzünden ayrılmak zorunda kaldım.Hoşçakal klzln1i,hoşçakal Knights,hoşçakalın dostlarım...:([signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:ConquerorS
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CotigoLovely, 25 Aralık 2005 13:00 tarihinde demiş ki:
Bu arada onlarca arkadasim gitmis. Bende aradan ciksam iyi olacak galiba. Bu oyunu dostlar icin oynuyoduk. Galiba bizden baskasi kalmamis.

http://forum.paticik.com/view.php?id=143476&page=6

Arzu oyunu bıraktı mı ?
Gerçi ii olmuş bir kızın bu oyunu oynaması sakıncalı zaten..Kendini kurtarmış.. Hayatında başarılar kIzIn1i...[signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 8xxxx
Clan : GODz
70'e kasıyoz dur bakalım .....
--------------------------------------------
I miss you
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunla 3 yıl hastahanelerde bogusmalardan sonra hastahane donusu bir gun tanısmısdım.

Cok severek cok baglanarak oynadım rahatsızdım kendimi oyuna verdim.bu herkesi kastı nedense benim oyun oynamam hep sorun oldu kimsede demediki bu kız acaba neden surekli pc basında?
sadece rencide edici kelimeler kufurler saygısızlıklar dizboyu gitti ama ben aldırmadım konusmadım hep gulup gecdim sonucda 1 oyundu.. Fakat oylesine cok sevsemde bu oyunu ailem benim bu oyuna fazla baglanmam dan ve yeniden rahatsız olmamdan endişelenmelerinden dolayı artık klzln1i yok sevenlere ve sevmeyenlere herkese teşekkurler..

Char suan hala bende herhangi bişi yoktur ortada herkes bişi uretmezse cok mutlu olurum tesekkurler..
Sosyal ağlarda paylaş

Arzucum (bak arzucum diyorum kıymetini bil) Oyunu bırakmakla bence tüm oyunculara çook büyük bir iyilik yaptın. Çünkü kIzIn1i ne ulaşılamaz, O'na ulaşmak sonsuzluğa ulaşmaktır vs. (imzandan alıntı) Her neyse şunu söylemek istiyorum. Biz sana gerçekten ulaşamazdık hergün sana ulaşmak için o kadar çaba sarfediyorduk fakat ulaşamadık. Sen bizi bu dertten kurtardın artık birşeyler için çaba sarfetmemize gerek yok, Sana ulaşmaya çalışmamız gerekmiyor artık! Ares insanları adına sana teşekkürü bir borç biliyorum. İYİ Kİ OYUNU BIRAKTIN kIzIn1i!!!!! Teşekkürler....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...