Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights Kapandi.Vatana Millete Hayirli Olsun.

CotigoLovely

Öne çıkan mesajlar

said:
pencere, 26 Aralık 2005 11:37 tarihinde demiş ki:
kızıntı iyi s*** cekiormus

Sen şimdi bunu yazarken o ufak beyninle monitor arkasinda cok eğleniyorsun di mi kendi kendine ?[signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.

[Bu mesaj PiCaLLo_TR tarafından 26 Aralık 2005 11:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl kapandı aslında doru kapandı gibi paralı olmaz inşallah
wow a özenit paralı yapmasınlar????[signature][hline]there's only one song left in my mind tales of a brave man who lift far from here now the bard's songs are over and it's time to leave no one should ask you for the name of the one who tells the story...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
borric, 26 Aralık 2005 11:46 tarihinde demiş ki:
nasıl kapandı aslında doru kapandı gibi paralı olmaz inşallah
wow a özenit paralı yapmasınlar????

LoL

Kapanan Knight Online degil , Knight Online içinde ki Knights Clani :D[signature][hline]Aresde Satilik
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

Knights:((((( her ne kadar son zamanlar ayrı olsamda knights benım dogdugum buyudugum yerdır :((( bu olaya cok uzuldum clan dısband :(((( bende cok emek vermıstım clan ıcın Cok uzuldumM.(((((((((([signature][hline]------------
Name : ::PoSuM::
Clan : ORg olmak ısıtyorum
lvl : 63 yolda
server : Ares
nps :25kx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kIzIn1i_, 25 Aralık 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
Bu oyunla 3 yıl hastahanelerde bogusmalardan sonra hastahane donusu bir gun tanısmısdım.

Cok severek cok baglanarak oynadım rahatsızdım kendimi oyuna verdim.bu herkesi kastı nedense benim oyun oynamam hep sorun oldu kimsede demediki bu kız acaba neden surekli pc basında?
sadece rencide edici kelimeler kufurler saygısızlıklar dizboyu gitti ama ben aldırmadım konusmadım hep gulup gecdim sonucda 1 oyundu.. Fakat oylesine cok sevsemde bu oyunu ailem benim bu oyuna fazla baglanmam dan ve yeniden rahatsız olmamdan endişelenmelerinden dolayı artık klzln1i yok sevenlere ve sevmeyenlere herkese teşekkurler..

Char suan hala bende herhangi bişi yoktur ortada herkes bişi uretmezse cok mutlu olurum tesekkurler..

:((((((((((((((((((((((
PoSuM Oldüü bilmen ıcın soyluyorum..
seni cok severdım hala severım...[signature][hline]------------
Name : ::PoSuM::
Clan : -------
lvl : 63 yolda
server : Ares
nps :25kx
Posum oldüüü :((
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thunder_bird, 26 Aralık 2005 06:57 tarihinde demiş ki:
VE İLK BAYAN 70 LVL TURK KIZIN DEGIL
DOSTLAR

BU YALANDIRR
ISMINI ACIKLAMAK ISTEMIYORUM AMA
ILKI O DEGIL
ben açıklim o zman iamsosorry :D ilk 70level bayan türk :D[signature][hline]nick:stratavorious(paladin)
nation:dönme :)
clan:justice
level:68
np:up up up :P
server:ares
durum:go go go 70 :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_stratavorious_, 26 Aralık 2005 12:15 tarihinde demiş ki:
said:
Thunder_bird, 26 Aralık 2005 06:57 tarihinde demiş ki:
VE İLK BAYAN 70 LVL TURK KIZIN DEGIL
DOSTLAR

BU YALANDIRR
ISMINI ACIKLAMAK ISTEMIYORUM AMA
ILKI O DEGIL
ben açıklim o zman iamsosorry :D ilk 70level bayan türk :D

ben sankio daha yeni 70 oldu diye hatırlıom ama belki yine saçmalıom:D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu oyunla 3 yıl hastahanelerde bogusmalardan sonra hastahane donusu bir gun tanısmısdım.

Cok severek cok baglanarak oynadım rahatsızdım kendimi oyuna verdim.bu herkesi kastı nedense benim oyun oynamam hep sorun oldu kimsede demediki bu kız acaba neden surekli pc basında?
sadece rencide edici kelimeler kufurler saygısızlıklar dizboyu gitti ama ben aldırmadım konusmadım hep gulup gecdim sonucda 1 oyundu.. Fakat oylesine cok sevsemde bu oyunu ailem benim bu oyuna fazla baglanmam dan ve yeniden rahatsız olmamdan endişelenmelerinden dolayı artık klzln1i yok sevenlere ve sevmeyenlere herkese teşekkurler..

Char suan hala bende herhangi bişi yoktur ortada herkes bişi uretmezse cok mutlu olurum tesekkurler..

Dedik ya hayatında başarılar işte... Neden gelip hala topic patlatmaya çalışıyosun anlamış deilim Arzu..Bu saf ayaklarını bırak senin ve clanın ne oldunu biliyorum! Ama şu anda bunu burda açıklamıcam..Yeri geldiğinde tokat gibi yüzüne vurcam merak etme![signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 8xxxx
Clan : GODz
70'e kasıyoz dur bakalım .....
--------------------------------------------
I miss you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 26 Aralık 2005 12:30 tarihinde demiş ki:
said:

Dedik ya hayatında başarılar işte... Neden gelip hala topic patlatmaya çalışıyosun anlamış deilim Arzu..Bu saf ayaklarını bırak senin ve clanın ne oldunu biliyorum! Ama şu anda bunu burda açıklamıcam..Yeri geldiğinde tokat gibi yüzüne vurcam merak etme!

Bence cok samimi ve icten ve dogru birseyler yazmis hala neden ugrasiyorsunuz ki Ersin?

[Bu mesaj JadeReal tarafından 26 Aralık 2005 12:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 26 Aralık 2005 12:33 tarihinde demiş ki:
said:
_stratavorious_, 26 Aralık 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
walla bende bilmiyorum ama herhalde başka 70 level bayan türk yoktur aklıma iamsosorry geldi.bende yazdım :D

Arzudan sonra oldu o.. Ama dikkatinizi cekerim o da bayan :)
ben ne diorum?[signature][hline]nick:stratavorious(paladin)
nation:dönme :)
clan:justice
level:68
np:up up up :P
server:ares
durum:go go go 70 :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_stratavorious_, 26 Aralık 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
said:
JadeReal, 26 Aralık 2005 12:33 tarihinde demiş ki:
said:
_stratavorious_, 26 Aralık 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
walla bende bilmiyorum ama herhalde başka 70 level bayan türk yoktur aklıma iamsosorry geldi.bende yazdım :D

Arzudan sonra oldu o.. Ama dikkatinizi cekerim o da bayan :)
ben ne diorum?

valla bende bilmiyorum ama herhalde....

Diyorsun ... Bende ama ve herhalde ve bilmiyorum dedigin icin soyluyorum... :D :D

BU galiba sanirsam herhalde der gibi olmus seninki eheheheh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PoSuMm, 26 Aralık 2005 12:06 tarihinde demiş ki:
Knights:((((( her ne kadar son zamanlar ayrı olsamda knights benım dogdugum buyudugum yerdır :((( bu olaya cok uzuldum clan dısband :(((( bende cok emek vermıstım clan ıcın Cok uzuldumM.((((((((((

Fatih sana soyledigim 1 kelime vardırya hani canımsın biricik kardesim ve herzamn oyle kalacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
Isteyen char alir , isteyen char satar bunu bu kadar kurcalamanin bi anlami yok. Jade in de cikip lvl 70 kastim diyecek hali yok zaten.

Bildigim kadari ile itemlari iyi, degildi kizin1inin , item yaparsa iyi bi char olur. Ama oynayabilmek daha önemli tabi.

itemlerimi gozunle gordunmuki konusuyorsun? gorenlere bi sor bakalım iyimiymiş kötumuymus..
Sosyal ağlarda paylaş

NİLÜFER --- AŞK KİTABI
Neolur Söyleyin Knight Oynayanlar Bana
Ayrılmak Kanunmu Knightdan
El ele tutusup Np kasmadan daha
Terketmek Kanunmu Knightda

Neolur Söyleyin Knight Oynayanlar Bana
Ayrılmak Kanunmu Knightdan
El ele tutusup Np kasmadan daha
Terketmek Kanunmu Knightda

Xplerim Silindi Gittti
Hayallerim Yıkıldı Gitti
Bu Knight Beni Benden Etti
Sevdim Sevdim Bak ne Hale geldim...

Edited ßy CeeK...[signature][hline]CeeK is ßack...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 26 Aralık 2005 12:30 tarihinde demiş ki:
said:

Dedik ya hayatında başarılar işte... Neden gelip hala topic patlatmaya çalışıyosun anlamış deilim Arzu..Bu saf ayaklarını bırak senin ve clanın ne oldunu biliyorum! Ama şu anda bunu burda açıklamıcam..Yeri geldiğinde tokat gibi yüzüne vurcam merak etme!

ersin benle ugrasmayı bıraksan diyorum onu ben gelip oraya yazmadım iyice bakarmısın lütfen alıntı yapılmıs benimde topic patlatma gibi bi amacım yok suraya yazdıklarım sayılıdır asıl topici benim ustumden patlatmaya calısanlar bellidir zaten o yazı alıntı iyice bak derim ben gelipde ozellikle arada o yazıyı yazmadım.. msn geliyorsun baska konusuyorsun buraya geliyorsun baska konusuyorsun anlamadım ben seni sen cift karakterlimisin?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kIzIn1i_, 26 Aralık 2005 13:34 tarihinde demiş ki:
said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
Isteyen char alir , isteyen char satar bunu bu kadar kurcalamanin bi anlami yok. Jade in de cikip lvl 70 kastim diyecek hali yok zaten.

Bildigim kadari ile itemlari iyi, degildi kizin1inin , item yaparsa iyi bi char olur. Ama oynayabilmek daha önemli tabi.

itemlerimi gozunle gordunmuki konusuyorsun? gorenlere bi sor bakalım iyimiymiş kötumuymus..

Alan kisi cok iyi itemlari diye uyardi simdi :D[signature][hline]Aresde Satilik
Oyunda /pm picallo_tr.

[Bu mesaj PiCaLLo_TR tarafından 26 Aralık 2005 13:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...