Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights Kapandi.Vatana Millete Hayirli Olsun.

CotigoLovely

Öne çıkan mesajlar

said:
kIzIn1i_, 26 Aralık 2005 13:34 tarihinde demiş ki:
said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
Isteyen char alir , isteyen char satar bunu bu kadar kurcalamanin bi anlami yok. Jade in de cikip lvl 70 kastim diyecek hali yok zaten.

Bildigim kadari ile itemlari iyi, degildi kizin1inin , item yaparsa iyi bi char olur. Ama oynayabilmek daha önemli tabi.

itemlerimi gozunle gordunmuki konusuyorsun? gorenlere bi sor bakalım iyimiymiş kötumuymus..

Ben gordum cok cok iyi itemleri....
Sosyal ağlarda paylaş

Neolur Söyleyin Sevenler Bana
Ayrılmak Kanunmu Aşk Kitabında
El Ele tutusup gülmeden Daha
Terketmek Kanunmu Aşk Kitabında

Neolur Söyleyin Sevenler Bana
Ayrılmak Kanunmu Aşk Kitabında
El Ele tutusup gülmeden Daha
Terketmek Kanunmu Aşk Kitabında

Ümitlerim Kırıldı Bitti
Hayallerim Yıkıldı Bitti
Bu Dert ßeni Benden Etti
Sevdim Sevdim Sevdim Bak Nehale geldimmm
Sevdim Sevdim Sevdim Bak Nehale geldimmm

Kusura bakmayın BU şarkıyı 6 saattir dinliyorum daha bıkmadım[signature][hline]CeeK is ßack...
Sosyal ağlarda paylaş

HAni
rlarmisin ilk Herkezin girdiginde __KARiZMA__ Clanina Ben Sana Bisey DEmistim Sende olmaz iste Kizanlar Falan olur diye iste onun icin Ölürüm Ben :horace: Hepsi Anı oldu Hepsi... Birde El morad Caslede o Tepede Beklemeler Falan lol Düsündükce Gülesim Geliyo[signature][hline]S: Ares
C: UknighteĞ
L: 65
J: Arc Mage /Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ersin benle ugrasmayı bıraksan diyorum onu ben gelip oraya yazmadım iyice bakarmısın lütfen alıntı yapılmıs benimde topic patlatma gibi bi amacım yok suraya yazdıklarım sayılıdır asıl topici benim ustumden patlatmaya calısanlar bellidir zaten o yazı alıntı iyice bak derim ben gelipde ozellikle arada o yazıyı yazmadım.. msn geliyorsun baska konusuyorsun buraya geliyorsun baska konusuyorsun anlamadım ben seni sen cift karakterlimisin?

Genelde yapilan bu zaten Arzu.. Buradan yazarlar sonra webden pm atarlar...baska sey yazarlar.

Sallaaa.. ben artik gulup geciyorum bu isere oyle tuhafki insanlar. Senin KO yu birakman iclerini burksada burada soyleyemezler soyleyenleri de kiskanirlar :)

Buyuk insanlar oldukten sonra cok konusulanlarmis. Allah gecinden versin de birakiyorum diyince daha cok konusulursun :) ve HZ. Isayi bile sadece 9 havarisi sevmis :) :) 1 isi ihanet etmis :D

bence cvp verme bile... Biliyorum insanin ici sisiyor ama degmez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 26 Aralık 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
HAni
rlarmisin ilk Herkezin girdiginde __KARiZMA__ Clanina Ben Sana Bisey DEmistim Sende olmaz iste Kizanlar Falan olur diye iste onun icin Ölürüm Ben :horace: Hepsi Anı oldu Hepsi... Birde El morad Caslede o Tepede Beklemeler Falan lol Düsündükce Gülesim Geliyo

Senin orc olma işi ne oldu ? Ben sana cikma clandan demistin. Pişmansin di mi simdi. Sen dur daha dur , biz pk ya indigimiz zaman daha cok uzuleceksin sen :D[signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

e yuh bu oyunu da hz isa nın havarileriyle olan ilişkisi ile anlattınız ya. helal olsun valla. bir zekeriya beyaz nuansı görüyorum çok mutlu oluyorum.[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
thief lvl2 (şimdilik trader olmaya karar verdim)
guild: Paticik
aege
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HAni
rlarmisin ilk Herkezin girdiginde __KARiZMA__ Clanina Ben Sana Bisey DEmistim Sende olmaz iste Kizanlar Falan olur diye iste onun icin Ölürüm Ben :horace: Hepsi Anı oldu Hepsi... Birde El morad Caslede o Tepede Beklemeler Falan lol Düsündükce Gülesim Geliyo

heh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
said:
HAni

Senin orc olma işi ne oldu ? Ben sana cikma clandan demistin. Pişmansin di mi simdi. Sen dur daha dur , biz pk ya indigimiz zaman daha cok uzuleceksin sen :D

Heryerin PK olsa nolur :D :D karizma clanindan cikip bize gelmek icin son gun clandaki herkeze pm atiyordun :D Humanlarda istenmeyen PiCaLLo huzuru bocuq olmaktami buldun :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 26 Aralık 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
e yuh bu oyunu da hz isa nın havarileriyle olan ilişkisi ile anlattınız ya. helal olsun valla. bir zekeriya beyaz nuansı görüyorum çok mutlu oluyorum.

Sen ordaki anlami anlamamis olabilirsin benimle alay edecegine asagidaki muhabbete bak tam kirathaneye cevirdiniz forumlari

said:
ofs
Pati - ? 26 Aralık 2005 13:56
--------------------------------------------------------------------------------
Şeymi
Sabah erken Kalkar pijamadan sarkar Kimbupislik ondan korkar bambilibimbombom D
omu :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...