Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights Kapandi.Vatana Millete Hayirli Olsun.

CotigoLovely

Öne çıkan mesajlar

said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
said:
JadeReal, 26 Aralık 2005 14:52 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 26 Aralık 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
Evet sende Beni aldin

Benim bi Takintim yok ya bu beni Almis şu bunu almis diye Ancak pico Nun Jade yi 2 Sefer Aldigini Gördüm Ve Pico ya pm Atmistim o zamn lar Bi isaret Anlaminda .. Bende Hakem olim SS alirim 10 Da biter :horace:

valla saymiyorum ama bende cok sefer aldim KIMBUPISLIK ... bayan warrier olmama ragmen aldim.

Simdi charim yok rastlasmiyorum cunku oyuna girmiyorum dahami gucluymus bilmiyorum ama en son oynadigim Rouge ilede aldimki itemelri iyi olmayan bir rouge ve acemiydim. Bu kadarini soyleyim.. Bu konuyu kapatayim. Benim de bir takintim yok. Arenalara cagarmiyorum her kesildigimin arkasindan o sahislari :S

Tamam sen beni aldin aferin sana.. Ama sen bana 400 küsür vurarak aldin bunu unutma ! Sadece 2 vurus geldi , tek degildin yani beni aldiginda. Ben seni aldigimda macrocu dedigini de unutmuyorum hala. 3 vurus yapiyorum o assassine nasil alicak beni o ??? Cildiricam laf anlatamiyorum. !!! zzzzzzzz

Yazi yazanda hata sana ..
Ne yazarsan yaz benim hakkimda simdi. Bundan sonra beni jade ile tartisirken göremeyeceksiniz , burdan herkeze söyluyorum. Benim icin ne yazarsan yaz , bana ne laf atarsan at , cevap vermicem.

NOKTA !

ahahaaha Arkandayım JadeReal Pis karus ezdirme bizi :D[signature][hline]Nick:SOLDIER_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Rogue
Level:5x
Clan: Yokk
NP:100
Sosyal ağlarda paylaş

hoca bence adres verin birbirinize girin..... len alakam yok merak ettim neah K.O bittimi die 1. sayfadan beri okudum sıkılmadım etmedim bu ne rezıllık yaw :D bayan bi arkadaş bi online oyunda aşmış gitmiş bazı sorunlardan dolayı oyunu bırakmış bi arkadaşta üzüntüsünü belirtmiş siz burda ben senı kestim sen beni kesemedin acımadı kiii acımadııı kiiii yapıosunuz nasıl bişeydir bu bundan 6 ay önce bi cafe de Anarchy Online oynuyodum yanıma bi arkadaş geldi böyle genç 14-15 yaşlarında K.O açtı oynuyo arada döndü sordu abi bu oyun ne die flan estek dedim köstek dedim tarif ettim heeeeee dedi sonra o da dondu bana 30 dakıka K.O anlattı boyle ben gayet ilgisiz bi şekilde tower war da savaşmaya çalışırken arada bi laf etti tarumar oldum benim 3 milyon K param var dedi böylr abzürd bi şekilde baktım
(3 milyon K nın sanırım 3 milyar demek oldugunu bilmiyodu yada K.O da K para birimi O_o? yada 3 milyar ı varsa neden 3 milyar a 3 milyon K dedi blablabla)

adam sıkılmadan devam etti kalktım gittim bu tip insanlar K.O yu soguttu potansiyel online gamer lardan sizde böyle yapmayın nerden nereye geldiniz dışarıdan bakan ne bu ya coluk cocuk diyecek eminim heiniz aklı başında insanlarsınız yapmayın etmeyın :D[signature][hline]onurdolar, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
Karpuz sen frostwhisper da oynayan karpuzsan seni defalarca gankledigim için özür dilerim ama guildce gezerken görünce illa birisi durun ya daha karpuz keseceydik esprisini yapıyor bizde dalıyorduk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
said:
JadeReal, 26 Aralık 2005 14:52 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 26 Aralık 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
Evet sende Beni aldin

Benim bi Takintim yok ya bu beni Almis şu bunu almis diye Ancak pico Nun Jade yi 2 Sefer Aldigini Gördüm Ve Pico ya pm Atmistim o zamn lar Bi isaret Anlaminda .. Bende Hakem olim SS alirim 10 Da biter :horace:

valla saymiyorum ama bende cok sefer aldim KIMBUPISLIK ... bayan warrier olmama ragmen aldim.

Simdi charim yok rastlasmiyorum cunku oyuna girmiyorum dahami gucluymus bilmiyorum ama en son oynadigim Rouge ilede aldimki itemelri iyi olmayan bir rouge ve acemiydim. Bu kadarini soyleyim.. Bu konuyu kapatayim. Benim de bir takintim yok. Arenalara cagarmiyorum her kesildigimin arkasindan o sahislari :S

Tamam sen beni aldin aferin sana.. Ama sen bana 400 küsür vurarak aldin bunu unutma ! Sadece 2 vurus geldi , tek degildin yani beni aldiginda. Ben seni aldigimda macrocu dedigini de unutmuyorum hala. 3 vurus yapiyorum o assassine nasil alicak beni o ??? Cildiricam laf anlatamiyorum. !!! zzzzzzzz

Yazi yazanda hata sana ..
Ne yazarsan yaz benim hakkimda simdi. Bundan sonra beni jade ile tartisirken göremeyeceksiniz , burdan herkeze söyluyorum. Benim icin ne yazarsan yaz , bana ne laf atarsan at , cevap vermicem.

NOKTA !

Hala tek aldi cift aldi 400 vurdu diyo :D :D :D :D :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 26 Aralık 2005 15:06 tarihinde demiş ki:
:D ujio olmaz :D

Olcak poli bir laf 40 defa söylenirse olurmüş diyolardı ben saydım toplam 34 oldu yani 6 kaldı 6 kere dana söyleyinde olsun :)
ujio el morad olsun : 5 kaldı :))[signature][hline]Nick:SOLDIER_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Rogue
Level:5x
Clan: Yokk
NP:100
Sosyal ağlarda paylaş

iyi yapmıssın silerek cunku arkamdan atıp tutup sonrada slm veriyorsun..
2 hafta once hatırlarsan bana maradonda slm vermisdin bende cvp olrak sana sende nasıl 1 yuz var o kadar seyden sonra bana slm yazıyorsun dedim sizdeki kişilik bu kadarmı slm verirken 2 dakka dusun demiştim. cunku: bana dost arkadas gibi davranıpda arkadan kuyumu kazıyorsunuz sonrada arzu ben seni yanlış tanımısım arzu ozur dilerim v.s sen bende ozur dilediginde sana gercekdende inanmısdım olabilir insanlar farklı tanıyabilir die dusunmusdum ama bana sakın inanma diyenlere inanmam gerekiyomus demekki ersin. neyse her sey icin saol yolun acık olsyun ben kimseyede dusman deilim eden bulur bu 1 oyun.

neyse buna bişey demiyorum ama nova towna geldik diye msn den silen//şerefsiz hedöhödö bisürü laf söyleyende bana sendin sanırm ?[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten çok düzgün konuştuğun söylenemez Ersin.Düzgün ağzın böyle ise bozma derim.Eğer bu kadar problemin vardı msn den silmeseydin keşke burda boşuna paralanmamış olurdun.Ya da private message var die biliyom...Kızın1ini tanımam ama zaten gidiyorum dior.Niye gider ayak tartışma çıksın...Artı o bir bayan her ne kadar beğenmeseniz de haksızmıyım!!!!

Thalia El Fayed

[Bu mesaj gozupek tarafından 26 Aralık 2005 15:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 26 Aralık 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
said:
Buyse, 26 Aralık 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
e yuh bu oyunu da hz isa nın havarileriyle olan ilişkisi ile anlattınız ya. helal olsun valla. bir zekeriya beyaz nuansı görüyorum çok mutlu oluyorum.

Sen ordaki anlami anlamamis olabilirsin benimle alay edecegine asagidaki muhabbete bak tam kirathaneye cevirdiniz forumlari

said:
ofs
Pati - ? 26 Aralık 2005 13:56
--------------------------------------------------------------------------------
Şeymi
Sabah erken Kalkar pijamadan sarkar Kimbupislik ondan korkar bambilibimbombom D
omu :p

alttaki muhabbetten banane. ben mi yapmışım onu? anlama sorunun mu var yoksa?[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
thief lvl2 (şimdilik trader olmaya karar verdim)
guild: Paticik
aege
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 26 Aralık 2005 15:29 tarihinde demiş ki:
said:
JadeReal, 26 Aralık 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
said:
Buyse, 26 Aralık 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
e yuh bu oyunu da hz isa nın havarileriyle olan ilişkisi ile anlattınız ya. helal olsun valla. bir zekeriya beyaz nuansı görüyorum çok mutlu oluyorum.

Sen ordaki anlami anlamamis olabilirsin benimle alay edecegine asagidaki muhabbete bak tam kirathaneye cevirdiniz forumlari

said:
ofs
Pati - ? 26 Aralık 2005 13:56
--------------------------------------------------------------------------------
Şeymi
Sabah erken Kalkar pijamadan sarkar Kimbupislik ondan korkar bambilibimbombom D
omu :p

alttaki muhabbetten banane. ben mi yapmışım onu? anlama sorunun mu var yoksa?

Sen yazmamissinda duzeltecegin adami bil anlaminda soyledim.. Is olsun die saldirma taktiklarina
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...