Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Alliance Irkı-Ogre Rumor

Lancelion

Öne çıkan mesajlar

patinin kapalı olduğu sürece,wowwikiyi dolaşıyordum,Ogrelerin yeni alliance ırkı olmasıyla ilgili birşey gördüm,herşey çok inandırıcı geldi açıkça.hatta şu cümle bile yeterdi belki inanmama.

The horde gets a very non-hordelike race. Why wouldn't the alliance get the same?

Ogres for the alliance.

Elves for the horde.

linkte burda işte.[signature][hline]Önce bi acıdı,geçti sonra..

Lancelion-Human Paladin-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
I think it's a tribe of ogres who want to make an appeal to the alliance, and I think they could do this by rescuing the king of Stormwind from his prison on Alcaz Isle.
böyle bir şey yaparsa ogrelar kabulederiz alliancea :)[signature][hline]I live to serve all belivers..
Sosyal ağlarda paylaş

bozulmayan horde dedigin zaten horde daki orclar.blood orc lar da var burning blade onlar bozma.
ogre ler alliance gelmez.nedeni ogrelerin horde a yakin olmasi.bakiniz dustwollow daki ogre kasabasi.[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Magtheridon
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

ogre gelmez cunkı geleneksel horde race dır ogre ler

dryad fılanda gelmez cunkı dryad lar dırek cenarıus un soyundan gelıyor cenarian circle ise bılındıgı uzere tarafsız kalıyor ally vs horde meselesınde

ben en cok aerıe peak tekı wildhammer clan ının playable olamsını ısterdım avhsı cuceler dırek gorunuslerıde farklı usta gryphon bınıcılerı fılan super olurdu

yada hıgh elflerıde verebılırler dırek hazır hıgh elfler bloodlardan enfret ederken super olurdu[signature][hline]Bizim apartmanın en geniş anime ve görüntü kalitesi en düşük arşivi...
31 CD ve 4-5 DVD tutan arşivi...
Görmek için mail filan atmayın,ben sizi ararım bir ara...

"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...