Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Alliance Irkı-Ogre Rumor

Lancelion

Öne çıkan mesajlar

said:
Viktor, 23 Aralık 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
yada hıgh elflerıde verebılırler dırek hazır hıgh elfler bloodlardan enfret ederken super olurdu

benim bildigim warcraft dunyasında suan 2 cesit elf var. night elf ve blood elf. bunlar eskiden tek idi. sonra kralicenin arcane e baglılıgı ve tutkusu yuzunden bazıları tehlikenin farkına varıp ayrıldılar ormana gittiler. bunlara night elf dendi. bazıları buyuk patlamada suya gomulup naga oldular bazıları ise yani suanki bloodelfler hala yuksek arcane tutkusu ile dewam ediyorlar. tabi bu cok basit bir anlatım oldu. ama detayı simdi onemli deil:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dryad fılanda gelmez cunkı dryad lar dırek cenarıus un soyundan gelıyor cenarian circle ise bılındıgı uzere tarafsız kalıyor ally vs horde meselesınde

nası tarafsız kalıyorlar? grom un cenarius u kesmesina rağmen tarafsız mı kalıyorlar?! sanmam
dryad gelse süper olur ama itemler sorun olur. mount falan da ayrı sorun (gerçi mount yerine bi spell eklerler)
ogreler artık o kadar aptal değil, hatta öğrenime önem veren klanlar bile var-mış. ogre gelse de güzel olur, ilginç olur.
ama furblorgların geleceğini hiç sanmam..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dryad fılanda gelmez cunkı dryad lar dırek cenarıus un soyundan gelıyor cenarian circle ise bılındıgı uzere tarafsız kalıyor ally vs horde meselesınde

Cenarion Circle'de Taurenlerde var,NElerde.O nedenle Netural onlar iki tarafada.Zaten NE'ler ile Taurenler arasında Horde vs. Ally'den daha öte birşey var ama,oyuna direk olarak yansımıyor tabii ki..Ayrıca Horde vs. Ally ayrı,Grom ayrı bir olaydı.O arada Demonlar bulaşıyor işe tekrar falan...[signature][hline]Önce bi acıdı,geçti sonra..

Lancelion-Human Paladin-
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen ben horde de troll ve undead dan başka şerfz ırk gormuyorum...

hatta medivh sayesince horde & alliance birleşip burning e karşı savaşmadımı ?

yine insanların mallıkları yüzünden küs mediler mi ^^

ama şu aklıma takılıyor.. lich king i kim durduracak.. ? wtf diorum..[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MaelStrom

- ExEcute -

Altug
Sosyal ağlarda paylaş

elfler ıkı cesıttı hıgh lar ve nıght elfler

3. savastan sonra quel thalas yıkılınca hıgh elflerın bır cogu kendıne blood elf dedı ve buyuye tamahkarca saldırdılar ozellıkle en son allıance ı terk edıp ıllıdan ın pesınden gıden gurup hıgh elflerın yuzde 60 ı gıbı bısey hepsı blood olmuyor yanı
su anda bıle allıance ın pek cok yerınde hıgh elfler mevcut ve hızmet edıyorlar sadıkca ve hıgh elfler bloodlardan ruhalrını burnıng legıon a bır nevı sattıkları ıcın nefret edıyorlar

gelelım cenarıon cırcle olayına

grom cenarıus u oldurdu cenarıan alr nıght elflerın en eskı muttefıkı ama druıdıc guclerı bır tek onalr ellerıdne tutuyor ve onlar ogretıyor

sımdı bu durumda lore a gorede bır tek NE male lar druıd oluyor--du

balans acısından 2 alliance only class olamıycagından ya loladin i yada druid i horde a acmaları gerekıyordu halıyle druid icin taurenden ıyı aday yoktu 2-3 sey uydurup hop taurenlerı cenarıon cırcle a aldılar ıste o zaman cenarıon cırcle neutral oldu
eger cenarıon cırcle alliance a katılırsa bu demekkı moonglade allaince zone olucak taurenelr druid guclerını calısamıycakalr

oda olmaz ıste alliance vs horde olayı bıraz bastan savma o olayı mahvedıo

mısal orcların theramore a gırebılmelerı lazım taurenelrın NE lerle arasının ıyı olması lazım NE lerın allıance dan apayrı bır ırk olmaları lazım forsaken ında horde dan WSG de warsong outrıders a karsı gelenın sılverwıngler dııl dırek cenarıon cırcle olması lazım

ehh bastan savma bu kadar kısıtlanırsa bu ıs boyle oluyor[signature][hline]Bizim apartmanın en geniş anime ve görüntü kalitesi en düşük arşivi...
31 CD ve 4-5 DVD tutan arşivi...
Görmek için mail filan atmayın,ben sizi ararım bir ara...

"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre en b+üyük ihtimal dranei.nedeni hordan özellikle orc lardan insanlardand aha cok nefret etmeleri.kökünü kazimis cünki orclar nerdeyse hepsinin.o yüzden bence dranei geleck[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Magtheridon
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

böylece benim dryad hayallerim suya düşmüş oluyor

orcların theramore a girememesini anlamıyorum?! çok aptalca

bu arada horde de tek düzgün ırk taurendir bence. orclar kendi hataları yüzünden bu hale geldiler. neyseki thrall onları daha onurlu bir ırk haline getirdi, burning legion un kölesi olmadılar. ama en başta burning legion a teslim olmasalardı belki öleceklerdi, ama köle olmuyacaklardı. tıpkı elflerin ve yandaşlarının direndiği gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

blasted lands de dolasan bı kac dranei varda dranei gelmez yanı kesınlıkle cunkı bu adamalrın bır start locatıon ı yok bır sehırlerı uygarlıkalrı yok

onu gectım dranei ler 7/24 shadowmeld gezebılen bır ırk buda NE lerın balansını bozar kesınlıkle o yuzden cok ucuk bı ıhtımal dranei[signature][hline]Bizim apartmanın en geniş anime ve görüntü kalitesi en düşük arşivi...

Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman dranei flan gelmicek yaw cunku 7/24 stealth olursa rogue olmanin anlami ne ??? geriye az secenek kaldi o zaman . Ki bunlardan en yuksek ihtimali olan tigron heralde . Bu arada tigron kafasi kaplan elleri pence gerisi humana benzer . ama boyu daha uzundur .onlarin start area Hyjal olabilir . Hyjal instance diye dusunmeyin Hyjal instancei furbolglarla dolu dagin en tepesindeki . onun disinda Hyjal bolgesinin derinlikleri Tigronlarn olablr ...[signature][hline]HEIL TO THE MOONLIGHT !

WoW | Magtheridon EU
60 Night Elf Rogue
60 Human Paladin
52 Human Mage >> soon 60
40 Night Elf Druid
38 Dwarf Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

ve onun disinda hyjal tamamen instance ve 60+ bolgesi olursa swamp of sorrows ve blasted landse siniri olan acilmamis kucuk bi bolge var orasi da olablr. bunlar benim teoriler tabi :D[signature][hline]HEIL TO THE MOONLIGHT !

WoW | Magtheridon EU
60 Night Elf Rogue
60 Human Paladin
52 Human Mage >> soon 60
40 Night Elf Druid
38 Dwarf Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

o draenai kasabası önemli değil,sonuçta swamp of sorrows starting zone olabilecek bir yer değil.birde o açından bakmak lazım.aslında ogre olabileceğini düşünüyordum önce ama,şimdi furbolg ihtimalinide göz önünde bulunduruyorum...hyjalın hepsi instance olmayabilir,hatta tam da eşitlik olur çünkü BE lerin bölgelerinin dibindede bir high level instance var..[signature][hline]Önce bi acıdı,geçti sonra..

Lancelion-Human Paladin-
Sosyal ağlarda paylaş

azeroth harıtası bellı 2 kıta avr yerden denızden cıktı dıe yenı zone yapamazlar quel thalas zaten vardı bılıyorduk ole sallamasyon startıng zone konulamaz

buda panderan olasılıgını desteklıyor az cok cunkı panderanalr bır adadan gelıyorlar ama panderanalrın etlıye sutluye karısmama gıbı bır olaylarıda var
hyjal kesın 60+ bolge olucak startıng zone olması ıslerı coook karıstırır

bıde tıgron mudur togonmudur ne yok ole bısı o tamamen atmasyon bısı sole dıım o kaplansı sey cın bazlı bısıdır cogu RPG de fılan oysa wow da ona benzer panderan var dırek ayrıca tigron mu nedır ona gerek yok yanı[signature][hline]Bizim apartmanın en geniş anime ve görüntü kalitesi en düşük arşivi...

Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...