Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

king kong...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Önce Lord Of War'da ilk fragmanı ile heyecan duymuş,Harry Potter 4 'un öncesindeki fragman ile ağzımın suyunu akıtmış olan ve Yüzüklerin Efendisi'nden sonra Peter Jackson'dan gerçekten doyasına izleyebileğimiz bir yapım geliyor.( en uzun cümle yarışmasına katıldım :) )

İlk duyurulduğundan beri bekliyorum.Hiç kısmet olmadı orjinalini seyretmeye hep merak etmişimdir orjinal King Kong'u.Siyah beyaz gördüm ama tamamını :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yeter :P Şuna açıklık getirelim King Kong un içinde ilk ypaıldığı günden beri dinazorlar mevcuttu ! Ever öle Şimdi açıklıyorum nedenini ve bir kaç bilgiyi :P

King Kong ilk olarak 1933 te yayınlandı. Vizyona girdiği gün zamanın parasıyla $90,000 dolar kazandı. Ama o zamanlar biletler 15 centti. Bugünün parasıyla açılışta (9 dolardan) açılışta $5.4 Million kazanmış bir yapıttır.

King Kong zamanında yaşadığı yerdeki adamları pop corn niyetine yiyormuş (pauhauh bu açıklama çok hoşuma gitti ya :))

Ve önemli nokta : Kong dünyasında tek canavar değildi. Daha Jurassic Park çıkmadan :P Kong un dünyasında dinazorlar ve dev yaratıklar mevcuttu !!!

Bla Bla. internetten yaptığınız küçük araştırmalarda bile Kong un dünyasında var olduğundan beri dinazorların olduğunu bulabilirsiniz. Öf :P[signature][hline]naaK !!! öLDü !!!

Sosyal ağlarda paylaş

filmi az once izledim,gayet hos bir filmdi giris kismi biraz uzun tutlmus ama sonlardan calinarak yapilmamis zaten 3 saate yayilmis bir film,king kong un rexlerle kapisma sahneleri gercekten tatmin ediciydi,uzun lafin kisasi filmi begendim,gidilip izlenesi bir film(romantizm dozu titanicle ayni nerdeyse az kalsin goril icin aglayacaktim) :)[signature][hline]Bak milletin aşk falan dediği şey kaybetmenin kılıfıdır eger bana aşık oldum dersen sana kaybetmek uzeresin deriM(dostun tavsiyesi)
Sosyal ağlarda paylaş

T-Rex benim çocukluk kahramanımdır o yüzden king konga gitmeyi düşünmüyorum hatta arkadaşlarımı ve kız arkadaşımı bu konuda ikna etmek için türlü komplolar planlıyorum (: dangalak bir goril geliyor tyrannosaurus rex'i yeniyor peh.Tam bir rezillik gitmeyin =P[signature][hline]"Abidin,bana mutluluğun resmini çizebilirmisin?"
Mutluluk
Sosyal ağlarda paylaş

Film çok güzeldi ama şu var 2. yarısı çok sıkıcı.Yanı King Kong'un Ann Darrow'u yaratıklardan kaçırması vs.

İlk yarı ve son yarı yani başı ve sonu bence izlenmesi gerekir.Harikaydı tek kelime ile

Ama dediğiniz gibi bende orta bölümlerde acaip sıkıldım :) Abartmış peter Jackson

ve diğer tarafa gelince 205 milyon dolarlık bir film ve ben eminim bu parayı çıkaramayacak Peter Jackson.Çok para harcanmış ve harika bir film yapmış ama ne bilim çıkaramaz bu parayı.Acaip zarar edecek firma :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...