Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

king kong...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Para çoksa ve LOTRdeki gibi bir çalışma ve ekip söz konusu ise tabii ki de kaliteli hoş şeyler çıkacaktır.
Hobbit' e gelince de King Kong başarsın ya da başarmasın Hobbit yine hoş olacaktır. Sonuçta set hazır geride çalışacak kadro da belli ki kalitesini hepimiz gördük. LOTR için hazırlanmış -ki bu 5 seneye yakın bir süre- her şey Hobbitte de kullanılacağından çok daha kolay ve ucuz olacaktır. Hobbit direk kar olarak yazacaktır. Hobbiti çekmemeleri salaklık olurdu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Actress Naomi Watts, who shined brightly in "The Ring", is set to star in the Peter Jackson ("Lord of the Rings") remake of "King Kong".
Director Peter Jackson is eyeing Naomi Watts to follow in the footsteps of Donkey Kong and become the giant ape in "King Kong."
[signature][hline]Sam, 01 Nisan 2004 01:14 tarihinde demiş ki:
cinsiyet ameliyatı gerek..
aslında fena fikir değil, bedavaya anime, oyun cd'leri felan da yollatırım kendime. bir araştırayım bakalım kaça patlıyormuş, kara bile geçilebilir..
Sosyal ağlarda paylaş

pek anlamadım doğrusu neye gerek bu remake, king kong 30'ların jurassic park'ı gibi bir filmdir sonuçta. iyidir hoştur da yenisi yapılıp da yeni efektler dışında ne sunacak ki bize? zaten daha 30 yıl önce çekilmiş remake'ler de var..[signature][hline]StarLight, 01 Nisan 2004 03:22 tarihinde demiş ki:
Ya niye üziyim ki Arcane'yi. Aksine çok seker , çok minnoş. Mülis bi tipi var. Akıllı uslu birine benziyo.
Sosyal ağlarda paylaş

jurassic park ı tekrar çeksinler

hatta ben de tekrardan 10 yaşımda oliim
sonra dinazor oyuncakalrı tekrar piyasa olsun
dinozorlar dergisi tekrar yayılansın

ama ne önemlisi
jurassic park cipsleri tekrar piyasaya çıksın :(
hatta ve hatta doritos cool original cipsleride piyasaya çıksın

ben ilkokul 4 e başliim
önlük almaya pazara gidiim, silgi kalem kitap aliiim, kırmızı kaplı "iş bilgisi defteri"m olsun

küçüliiim ceplere giriim, bahçede top oyniim, ağaçtna düşiim kafam yarılsın
annem beni azarlasın[signature][hline]I do not love you as if you were salt-rose, or topaz,
or the arrow of carnations the fire shoots off.
I love you as certain dark things are to be loved,
in secret, between the shadow and the soul.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Oriflame temsilcisi
Sosyal ağlarda paylaş

Sana tamamen katılıyorum. Bize bir şey katmıyacak. Sadece daha gerçekçi efektler sunacak. Ama yapımcı abilerimizin cebine para katıcak. Zamanında seyrettiğim siyah beyaz king kong bana halen yeterli. Ama onu seyretmemiş olan, eski filmleri sıkıcı bulan, örümcek adam filmini sanat sanan, seyrettiği filmleri özel efektleriyle değerlendiren gençlik filme saldırıp King Kongla tanışacak yapımcı abilerimiz ve Peter amcamızın parasına para katacaktır.
Tek ümidim de tekrar ceviricem diye katletmemeleri. Planet of the Apes filminde yeniden ceviricez diye katletmişlerdi, umarım bu da öyle olmaz. Tim Burton' u çok sevmeme ragmen o film yuzunden o adamdan iğrenmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 01 Nisan 2004 03:48 tarihinde demiş ki:
jurassic park cipsleri tekrar piyasaya çıksın :(

Aman hocam naaaaaaptin seeeeeennn!!!!!!!?

ulan... tuuuuuuu[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada erkek başrolü jack black kaptı
hani school of rock'taki geyik eleman eauhea gorile de benziyo valla oynayabilirdi king kong u
neyse efenim ehem.

pilot rolünü de büyük ihtimal piyanist abimiz adrien brody oynayacakmış
bunlar bana ulaşan haberler[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
eheh ilginç bi gelişme var filmle ilgili. okuyunuz efem

King Kong : Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde bilgisayarla yaratılan Gollum'un hareketlerini ve sesini sağlayan kişi olan Andy Serkis, Peter Jackson'ın yeni King Kong uyarlamasında bu kez King Kong'un hareketlerini ve sesini sağlayacak.

Gollum'da olduğu gibi Serkis'in vücut hareketleri motion capture tekniği ile bilgisayara aktarılacak ve böylece King Kong'un hareketlerinin gerçeğe uygun olması sağlanacak.

Serkis'in bunun dışında bir de geminin aşçısı rolünde küçük bir rolü canlandırması bekleniyor.

Konu hakkında açıklama yapan Jackson, King Kong'un hareketlerini Serkis'in sağlamasının dev gorili yumuşak göstermeye yönelik olmadığını, hikayenin özünde King Kong'un son derece vahşi bir hayvan olmasının yattığını söyledi. Naomi Watts, Jack Black ve Adrien Brody filmin kadrosundaki diğer isimler[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...