Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime: One Piece (Mangadan spoiler vermek yasaktır) #1

Odune

Öne çıkan mesajlar

sanji

sanji direkt ivankov muhabbeti olmuş ya. spectrum saldırısı gördüğümüz ilk kişi invankovdu yani böle suratını falan çoğaltıyodu şimdi sanji ayakları çoğaltıyor. bi yüz tane bacak falan gördük hepsinden ateş attı (ya da ufak meteor). güzel olmuş bence. luffynin gattlingle karıştırmamak lazım. onda luffy direkt hızlıca vuruyor. sanji direkt spectrum kasmış. geppousu henüz cp9 kadar iyi değil. onlar resmen ışınlanıyodu ama bu da fena değil gelişir heralde ilerde. soru, tekkai falan kasarsa iyi olabilir

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

baydım lan

fullmetal alchemist brotherhood'dan sonra izledim hiç tat vermedi ya, boş boş muhabbet. ne olacağı da belli bir şekilde gemiye yandan vuracaklar işte balonu patlatmaya yakın adayı teğet geçecek.

23 dakikalık bölümün 5 dakikası tekrar 10 dakikası laf kalabalığı, gerisi de 7 dakikalık bayık dövüş

Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

baydım lan

fullmetal alchemist brotherhood'dan sonra izledim hiç tat vermedi ya, boş boş muhabbet. ne olacağı da belli bir şekilde gemiye yandan vuracaklar işte balonu patlatmaya yakın adayı teğet geçecek.

23 dakikalık bölümün 5 dakikası tekrar 10 dakikası laf kalabalığı, gerisi de 7 dakikalık bayık dövüş

Biriktir biriktir izlede su andaki ark bayık biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...