Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hordeların hepsi boyle diyesim gelmiyor..

Yve

Öne çıkan mesajlar

said:
ad3m, 14 Aralık 2005 02:21 tarihinde demiş ki:
Cross Road innkeeper için seçtiğim yerdir ve kısaca bir kaç örnek vereceğim.(Horde olduğum için ally ler örnek verilecektir ki böyle horde oyuncularının da olmama gibi bir durumu olamaz.Server : BL)
Yine bir para kasma gününden sonra yoruldum ve hs bastım.Evime döndüm ve chat menüsünde local defence dan sürekli Cross Road is under attack tarzı mesajlar yağıyordu.Hemen silahlarımı zehirledim ve stealth modda olaya aktım.2 player (45 NE Rogue ve 45 NE Druid) guardlara atak veriyor ve guardlara güvenip onlara atak veren 11 ~ 20 lvl arası horde playerlarını öldürüyolar.Bu arkadaşları yaklaşık 10 kere kestikten sonra mezarın dibine gittim ikiside mezarda reslendi.Rog olan stealth olup hs bastı druid ise direk hs bastı.5 6 sn bekledikten sonra rogue a sap diğerinede ambush attım ve oradan uzaklaştım.(Sanırım bir daha uğramamışlardır CR a)

Şimdi ben bu olayı neden anlattım?Maddeler halinde özetliyeyim.
-Bir pvp server'ında oynuyorsanız ölmeye / öldürmeye kısaca yaşamak için öldürmek için oynarsınız.
-Pvp realm lerinde asla rp ruhu olmaz / olamaz yani Druid bile bir assasin yada Paladin de cani bir katil olabilir.
-Bir mobla dalaşırken arkanızdan bi anda çıkan Rogue bir ezik değil de karakterinin doğası gereği bu şekilde yaklaşır.(Asla onu eleştiremezsiniz bu bir druid içinde geçerlidir yada SM olmuş bir NE hunter içinde vs vs)
Örneğin düşük lvl karşı faction dan bir player a yardım ediyorsunuz abisi size dalınca oda dalıyor.Bu haksızlıkmıdır?Reel de etik açıdan evet ama bu oyunda PVP realm lerinde kesinlikle yerinde bir davranıştır çünkü kendini tatmin etme honor alma vs vs işlemler bu sayede yapılmaktadır.Ayrıca şehirine gittiği zaman anlatacağı güzel bir hikayeside olur :)

Kısaca ölümü her nasıl olursa olsun onur kazandırıyorsa bir oyunun bu tür şeylerden şikayet etmek yersizdir.

Saygılar...

Gerçekten TEŞEKKURLER...diğerleri gibi gereksiz bir yorum yapmadığın için...ve vakit ayırıp bunları yazdığın için..../respect[signature][hline]-------------------------------
LVL 56 Paladin | BL | Janisarries
-------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım hişç kusura bakma ama burada bukadar adam ve bu kadar yoruma hatta aluyına "beni nalamadın" diyorsan.. yani bilemiyorum o zaman bizde bi,r şey var demektir öyle değil mi sende bir sorun yok evet..[signature][hline]Akıl defterim (blog)
HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Hanım, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Bir filminde Şahin K. buyurmuş ki;
Yalayın lan beni allahsızlar!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 14 Aralık 2005 02:29 tarihinde demiş ki:
arkadaşım hişç kusura bakma ama burada bukadar adam ve bu kadar yoruma hatta aluyına "beni nalamadın" diyorsan.. yani bilemiyorum o zaman bizde bi,r şey var demektir öyle değil mi sende bir sorun yok evet..

cevabımı ad3m den aldım ben...ona cok tesekkur tekrardan...[signature][hline]-------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

ha tabi şöylece acı nane bir tad var ki elirli bir sayıda kullanıcı aynı şeyi yazıp çizmesze bzı şeyler anlaşılmıyormuş. bir nevi lavabo aç etkisi[signature][hline]Akıl defterim (blog)
HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Hanım, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Bir filminde Şahin K. buyurmuş ki;
Yalayın lan beni allahsızlar!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 14 Aralık 2005 02:39 tarihinde demiş ki:
ha tabi şöylece acı nane bir tad var ki elirli bir sayıda kullanıcı aynı şeyi yazıp çizmesze bzı şeyler anlaşılmıyormuş. bir nevi lavabo aç etkisi

aynı şeyi yazmak....???kapatalım bu konuyu artık istersen...aynışeyin yazıldığı falan yok..adam anlatmış guzelce akıl vermeden git pve oyna demeden yazmış..neden boyle olduğunu anlatarak yazmış..sonucta post atmıs olmak icin, 1000msj ı doldurup avatarının altına bi bayrak almak icin değil.adam gibi yazanın yazısının sonuna /respect eklenir.haketmistir cunku onu..[signature][hline]-------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu ıktan kaynaklanmıyor. O charın sahibinin insafından kaynaklamıyor. 3 arkadaş 2 si level 50+ ben 40 dolanıyoruz. Level 60 UD rouge geldi aldı ikisini ama bana dokunmadı bile. Adam küçük şeylerle uğraşmayı sevmiyo belli Ha bazılarıda mezarda bekler kesmeye çalışır. Bunlar ezik tipler. Oynatan kişiyide incemek lazım ne gibi ruh halinde. Bazıları oyu demiş keser tabi die. Farketmez insan oyundada gerçekte ne ise onu sergiler. Eğer beni duyuyorsa O UD rouge arkadasa takdirlerimi sunuyorum büyük hedeflerinden dolayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla pvp sunucusundayken her türlü saldırıyoduk biz allylar olarak hordelara hemde her türlü yani corpse camp graveyard camp falan . Hemde 3 5 kişi de değil baya cidd i100 150 kişi arathi mountainsın orda ha tabi aynı şekilde kesiliyordukda ondan bence son derece normal pvp sunucularında oyuncular hakkaten rakip taraftan nefret ederler .
Gerçi şimdi pve sunucusu açtım canım isterse açıyorum pvp tagimi istemezse açmıyorum süper bi olay bence , lux bu olsa gerek gerçi ilk dönemler 4 5 tane adamı karşıdan geliyor görünce haydi moduna giriyordum önce sonradan yavaş yavaş alıştım pve olayına .[signature][hline]WOW( again ;) Kobaren Shadow Song Undead Mage
NEDAIN 24 Duelist (Recursion) Matrix online (Retired)
GUNZ LVL 1x Gunslinger
WOW - EU retail (BL) Kerbela Night elven Warrior 60 (SOLD)
RO Saratan 88 backstab master (retired)

Sosyal ağlarda paylaş

Bu CC olayı mezarda olsun başka yerde olsun. Horde'a ait birşey değil. Ben 25 30 level arası birşeyken 40+ 2 ne SM olmuş halde 1k needles ta mezarlıkta bekliyorlardı sickness olan adamları kesiyordu. 2 kere kesildikten sonra zaten mezardan uzakta onların geleceği yönün tersinde res olup kaçtım. CC yiyorsanız sizde bir sorun vardır. Ne yani 10 dakika reslenmesen ne olur uygun vakti kollayıp kaçabilirsin.

Çoğu kişi sadece ally oynadığı için horde un kendisine yaptıklarını sadece horde yapıyormuş gibi düşünüyor. Oysaki Ally nin ally öldürebilme imkanı olsaydı iddia ediyorum bir ally karakteri hordedan fazla ally keserdi.[signature][hline]TABU Kelime: Kırbaç
Anlatan: Adam dövmekte kullanılır. Ayrıca Sextede kullanılır.
Anlayan: MALA.... MUŞTA...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 14 Aralık 2005 10:35 tarihinde demiş ki:
Oysaki Ally nin ally öldürebilme imkanı olsaydı iddia ediyorum bir ally karakteri hordedan fazla ally keserdi.

kesinlikle katılıyorum buna :)[signature][hline]yet another PvPGN site: warcraft3r.mine.nu
Da Blog
BoneSoul - LVL60 Undead Mage - Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yve, 14 Aralık 2005 01:49 tarihinde demiş ki:

doğru sole ing mi okudun tahmin mi ettin....İng okudum de de sasırt beni...iq nun en azından 90 civarında olduğunu bileyim

senin kadar super olmasada 3-5 kelime kapmısız bea iste, ama cidden senin sonsuz iq ve ingilizcenin kıskanmamak elde degil. bırak forumlarda aglamayıda git oyununu oyna, oynayamıorsan, reroll[signature][hline]yet another PvPGN site: warcraft3r.mine.nu
Da Blog
BoneSoul - LVL60 Undead Mage - Burning Legion

[Bu mesaj raistlinthewiz tarafından 14 Aralık 2005 10:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunu sadece horde yapmıyorkı ıkı ırk da bırbırıne sureklı yapıyor yadırgamamak lazım aslında

dunde benım basıma geldı yenı acmısım lvl 36 shaman ımla quest yapıyorum lvl 41 (dırekt kırmızı gorunuyor lavuk bana ) yanındada bı prıest geldı kestı ... olur dedım gıtmelerını bekledım res yerı uzak kosmım dıye Ankh la kaltım oturdum hp yı dolduruyorum geldı gene kestı ...

kufur edıp sogermısın sabahamı bırakırsın ( anlamıssınızdır herhalde :P )

gecen gunde lvl 57 rogue ıle bı warıor arkadasın questı ıcın ıtem topluyorum ally lerın sehrı yakınlarında 4 5 tanede ally var hepsı lvl 35 40 arası dokunmadan ıtemı toplamaya calısıyoruz onlarda bende dance felan seklı yapıyoruz. hop bı 60 warıor geldı adam dırekt daldı dalasırken bı baktım kı o 35 40 da kımısı buyu sallıyor kımısı ok atıyor arada kaydırıyolar ıste

yanı oluyor be bunlar herkesın basına gelıyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yve, 13 Aralık 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
bunu allyler yapıyo mu bilmiyorum ama ben simdiye kadar hic bir horde u kesip mezarı bırakın cesedinin yanında bile beklemedim.

arkadaşım sen ally olduğuna emin misin ?? :)[signature][hline]msn : [email protected] / Rogues Do It from Behind..
[PS]Lightning Vortex Tutorialı
[PS]Twirling Vortex Tutoriali
Sosyal ağlarda paylaş

bu isi allyler yapar ashenvalde 60 roguelerin sehir içinde champlaması ustelik 1 tanesininde deilk bi duzinesinin quest yaptırmaması xr de quest moblarını kesmeleri bunları allyler yapar ve horde delirir hırs yapar manyak deli gibi kasar sonra gider allylerin eline verip champlamaya baslar olan budur[signature][hline]Twisted Und Pri - EU Burning Legion
Calia Und WarLock - EU Chromaggus
Sosyal ağlarda paylaş

komik bir konu olmus :) senin tepki verme şeklin, hordelara laf atman..heh. yapilan şey yasak değil, rahatsiz oluyorsan seceneklerin mevcut, ki zaten biliyorsundur. Ayrıca isimlerini aldım demişsin, lol lvl 60 olunca gider intikam alirsin artık;) Adamların yaptıklarına gelirsek sacma salak bişey, karsı tarafla rahatca savasıp hem de honor alabilecegin bglar varken "acaba biri reslenir mi" diye beklemek. Ben yapmazdım, sıkılır insan :/[signature][hline]you have no chance to survive make your time!
ha ha ha!
Sosyal ağlarda paylaş

ne pvp ne pve en iyisi pvprp zira adam oldurmeninde bir mantigi olmali kendi icersinde di mi ? rp serverlarinda var bu durduk yerde horde ya da ally diye karsisindakine dalan cok az adam var .

un'goro daki lvl 54 elite t-rex e ne druid in teki daldi yanimda ben druide degil t-rex e daldim . olduremedik ikimizi de harcadi hain t-rex vakit kaybindan baska birsey gecmedi elime ama elinde terlik hamambocegi oldurmeye calisan bir yunanli gorsem yunanliya vurmam gercek hayatta bunun gibi alakasiz bir durum .
Sosyal ağlarda paylaş

corpse camp i yuttuysan hata sende, gy da horde gorup hala resleniosan, reroll pve demeli. (not: mezarda kamp kurmuşlar demişsin ilk mesajda onu görüp söledim soradan aradaki mesajları okudum, bu arada reroll pve pls)

[Bu mesaj pandaalf tarafından 14 Aralık 2005 18:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...