Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okumadan Ölürsek Boş Gideriz Diyeceğiniz Kitaplar ve Yazarlar

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

devlet - platon (bir devletin nasil yonetilmesi gerektigine dair hersey)
russell - felsefe tarihi
gaarder - sorhie'nin dunyasi
feynman - fizik dersleri
kant - salt aklin elestirisi[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazmak istediğim kitaplar çıkmış ama benim ek olarak söyleyebileceğim bir kitap: Büyü Dükkanı. Yazarını inanın bilmiyorum ama sistem yayıncılığın bünyesinde bir kitap. Göremedim bu arada Simyacı çıkmış mı diye. -Dudu-[signature][hline]bölücülükten yanayım ve paticik forumlarını bölmeye geldim izmirsiz paticik üyeleri ve izmirli paticik üyeleri olarak. yetkili olarak beni gönderdiler zorluk çıkarmayalım lütfen.
NoT: ksk izmirden sayılmıyor (bölücülük diz boyu..) -Ben kendim-
Sosyal ağlarda paylaş

Post ların hepsini okumadım ama yazıldıysa onceden kusura bakmayın;

Charles Bukowski nin kayıtsız şartsız her kitabı.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
h.p.lovecraft-the call of cthulhu...
gotik severseniz okuyun..

bi de dikkat yazılı var serisi:P[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 24 Nisan 2004 16:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Prf. Dr. Oktay Sinanoğlunun:
-Türk Aynştayn'ı
-Bye Bye Türkçe
-Hedef Türkiye
-Büyük Uyanış
-Ne Yapmalı

Bunları okuyun , ülkemizi kimler nasıl bitirmeye çalışıyo onu öğrenin ve en azından ölmeden önce bunu bilerek ve belki de küçk de olsa birşeyler yaparak rahatca dünyaya gözlerinizi kapatın...[signature][hline]Design is not a life! I'm not a designer. So, am i mydonose? .::. mydonose® :hrr:
Ben:Büyücü abartma bu güzel patikada başımıza ne gelebilirki?..
DM: Dragonmax üstünde bir geçit açıldı
Ben:Höyk!?
DM: Dragonmax kafana ejderha zıçtı öldün...
Sosyal ağlarda paylaş

yani benki etrafimdaki en kitap okumayan insanim burdaki kitaplarin cogunu okudum ve hic o kadar abartilacak abi efsane kitap dedigim, boyle okurken tuylerimi urperten veya abi hey anlatima bak denen kitap gormedim

yani 1984 okursan iyi olur, ama brave new world her insanin okumasi farz olan bir kitap degil, brave new world revisited hicde okunmasi gerekli degil, ama macbethve hamleti kesinlikle okumalisiniz ama r&j degil, karl marx in manifestosunu okusan ne olur, ama pal sokagi cocklarini okuman lazim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Isaac Asimov
İmparatorluk
Evrenin Çanları
Çelik Mağaralar
Dünya dışı uygarlıklar

bir üstteki postu tamamlama girişimidir. boş gitmezsiniz okumasanız da sıkmayın canınızı.[signature][hline] WARNING! In the considerations of safety, you should NEVER let a male dolphin attempt anal sex with you!
Sosyal ağlarda paylaş

Büyücünün ilk kuralı
Terry Goodkind
Adı duyulmamış olsada çok etkileyici bir edebiyat eseri , Yüzüklerin Efendisinden sonra ciddi fantezi kitabı yazılmadı diyenlere verdiğim cevap .
Ayrıca gerilim,western ve fantezi sevenler mutlaka Stephen King kara kule serisine göz atsınlar , bu serinin yanında Kara ev , Uykusuzluk ve nerdeyse diğer tüm kitapları tek bir evrende geçiyor ....
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle
chalote brown SOL AYAĞIM(ilk ismin yazımından emin değilim)
M.Kemal Atatürk - NUTUK
Tom Holland - Çölde Uyuyan Sır
Glenn Meade - Sakkara'nın Kumları
Danilee Steel - Yüzük
V.C: Andrews - Çatı
Emre Kongar - Babam,Oğlum,Torunum
Can Dündar Ahmet Ümit ve bilumum üstadlar...

nedense kıtap onerısınde bırden fazla yazanlar genellikle aynı tarz kıtaplar yazmışlar[signature][hline]always on The Claymore
always next to Othranks
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...