Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okumadan Ölürsek Boş Gideriz Diyeceğiniz Kitaplar ve Yazarlar

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Kuran-ı Kerim-Allah(cc)
Şaka değil arapçasından çokça türkçe mealinin okunmasını dilerim.İçinde bir çok hikmet ve sırrı taşıyan bir kitap.Ayrıca incil vb de okunmalıdır[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe Sven Hessel kadar sallama yazan ve bunu insanların gerçek sandığı başka yazar daha yok herhalde :-) Ama bende yazdıklarını büyük bir zevkle okumuştum o ayrıda bence okumasamda olurdu yane, gözüm açık kalmaz.

Ancak Ursula K. Le Guin'in Mülksüzler'ini okumak yüksek oranda bir şiddetle tavsiye edilir.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 05 February 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
Ancak Ursula K. Le Guin'in Mülksüzler'ini okumak yüksek oranda bir şiddetle tavsiye edilir.

benden de +1 Anarraxlı olmamak lazım ama bi orta yol olabilir belki :)
Benim okuduğum dönemde beni über etkilemişti Sven Hassel romanları. Ki tarihi filan boşver, roman olarak okunsa bile gayet süper..[signature][hline]nobody said it would be easy...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...