Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Charlarinizin Hayat Hikayesi...

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

ben ilk malezyada başladım bir süre sonra arese ordanda dieze geçtim diezdekinden bahsedeyim biraz ama kısa tutayım uzun yazıları okurken kramp giriyo:)

biz başladık cafedeki arkadaşlarla hep birlikte diezde o zamanlar new_order,wellknown vardı bildiğimiz clanlar bide biz white_lycans daha biz baya eziktik aslında yeni keşfedyorduk o zamanlarda şimdiki gibi warrior hastasıydım warrior açmıştım atilla kesmeye gitmiştik arkadaşlarla 32-33 civarındaki arkadaş(natural_born_killers) devamlı ölüyordu cafede isyan ediyordy ben nasıl kasıcam sonra diye en sonunda kesmiştik assasinler ve 4-5 ks party sayesinde:) ilk bossumuz buydu sadece geyik yapıyorduk aslında çok eğlenceliydi kimsenin umurunda deildi exp. sadece geyik dönüyordu clanda clan çıkar nedenleri ile dağıldı bende tek takılıyordum fizbanı tanıyanlar vardır diezdeydi eskiden onunla takılmaya başladık ikimiz clandaydık clanın adı fizban_alone_again di:D sonra deiştirdik fizbanda sadece clana noob alıyordu onlara kasıyorduk fizbanda bıraktı gitti oyunu belli süre sonra bende clanı açtım tekrar sadece ayrılmayalım diye her zamnki gibi oda dağıldı çünkü temeli sadece geyiğe dayalıydı (no item only chat)belli süre sonra beramusa geçtim charıda bıraktım bir arkadaşa ama şunu diyebilirim diezde ilk charımdı eziktik ama herkes tanırdı herkesle sohbetimiz vardı şimdiki gibi kamplaşmalar o zaman yoktu bende oyunun bu yönünden zevk alıyordum diezdeki arkadaşlarımı da bu char sayesinde tanıdım benim için özel bir yeri var
diezdeki en eskileri sayayım tanıdıklarım -nicklerini bildiklerim:
fizban,deli_türk,mater,quartt_cy,morol_türk,tuğrul_tr,uronia,zoldan,playboy_tete,hayrettin_paşa,bozkurt,swordfish,yeek,progressive,corpsegrinder,azizz,quenya,priest_tr,dark_blue,viper,mask,taurus, tanıdıklarım(diğer char ile agamemnon,fast,shadowfax,keal_teduva,homeros,serwantes,forsete)

tasker,411,air_wolf,pvt_snowball,devil_may_cry,buzkirpisi:) valla bu kadar hatırlıyorum bu isimler diezin en eskilerindendir

daha sonra xde 60 kasarhood ,61assasin char 61 arcmage charım oldu
diezde 61 blademaster

şu anda oyun oynamıyorum eskiden k.o çok güzeldi bence...[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum

[Bu mesaj lucifertr tarafından 28 Kasım 2005 20:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mmm marlon demistim sana bi gün yazacam diye o gün bugünmüs :)
üniversite arasi tatile geldiimde kardesim bir oyuna baslamisti gel sende basla felan dedi ei dedim oyunun ne zarari olabilir ki felan basladik chari actik ne olacaksin dedi tabi ki warrior dedim ( daha önceki rpg türü oyunlarda hep warrior idim ) bu acti chari elime sürmeden 30lu lvllere gelmisti alt komsumuz mvi_sakal'in 61 lvl magesi vardi abysste farelerde kastirmisti saolsun...neyse ben chari elime alip yavash yavash kesfetmeye baslarken skillerimin defansa kaydigini gördüm ne ish dedim ( attacker ruhumda var ) lvl icin defans ol provoke ol raat lvl kasarsin dedi eyw dedik 45e kadar o dts senin bu dts benim kastik bu arada chitin setimi 38 lvlde tamalamistim (+1) xD
neyse ben kasarken bu lvlleri tabikide üniversite icin sakarya'ya dönmüstüm burada evimde pc'im yoktu kafelerde de KO yoktu tanidik bir kafeye tek makinaya yüklemistim sürekli takiliodum kisa sürede burdaki evime pcyi aldim kasmaya basladim 45 lvlde eternal knights'in süper magesi prisonerle tanistim o zamanlar 62ye kasiodu abysste ben vokelerdim o keserdi ( auto lootumda vardi o zamanlar deli gibi gem geliodu xD ) neyse 50 olunca kardesiminde yardimiyla 51 questini yaptik bu arada kardesim MoradSlayers diye bi clan kurmustu bizim ordaki veletleride taniyinca herkes bu clanda toplandik harpy partileri yapmaya basladik felaket bi noobtum paso harpyde yatar atmasinlar die press ok yapardim ( gün geldi a1 a2 spot kapattigimizda oldu ya neyse xD ) akrep_kral diye cok ii 1st ice bi mage vardi saolsun bana vokeyi ögretmisti gece gündüz harpy kastik o aralar perulu arkadaslarim vardi sarumanpupe felan paso kasardik onlarla... hic party pls demedim efendi gibi sirami beklerdim asla pelerin sevdamiz olmadi ingilizcem ii oldugu icin sürekli allylik icin konus derlerdi ama gerek duymazdim...neyse gece gündüz kasa kasa lvl 60 oldum master questini yaptik felan kardesim diodu reskill atma 63te atacker skilinde acilacak felan ( malum noobuz para yok reskill parasi büyük para hatta pfil intli mageden paper olunca oha kim bilir lvl 70te ne kadar istiodur diodum :D ) neyse bu arada kardesim commander'i emaneten oynayan su an ki bi tanecik ajgum puppetle tanismis clan kuracas pelerin alacas boz clani bize gelin felan demis haberim olmadanda beni oraya sokmus neyse ben güc bela 61 lvlimi aldiktan sonra lagdan ksden bikmis olarak reskill atip gercek bir warrior ( erkek) olmaya karar verdim :D reskill attik ya czye cikacaz bowlda dolanirken bir roguenunda kssi ile barkirra kesmistim impact cikmisti ufak bi arastirmadan sonra 40 milyon oldugunu ögrendim ve sattim reskill param cikmisti bile fazlasiyla sevmeye baslamistim bu isi :) commanderla birlikte lvl kasip boss kesmeye basladik bana warrioru oynamayi o ögretti diyebilirim ( gerci hala pkda kizinca hala daha ögretemedim sana diyo ama neyse xD ) bana wp nin warrior icin faydali bir sey oldugunu söyledi ve attila kesmemi söyledi attila farmlarim sonucunda wp düsürmüstüm tabi yaninda pp felan geliodu param giderek cogaliodu wpden sonra dier unique mi bir boss eventte commander respawn scroll basa basa dfden düsürdügü diamond ringi bana hediye etmisti :) ( bu arada prisonerle kastiim gemlerin sonucunda kendime +6 giga almistim xD ) neyse gel zaman git zaman commanderi 62ye kasarken bende yaninda inceden 62ye dogru gittim bir sabah uyandiimda kendimi clansiz buldum commanderi gördüm OKS'de idi dedim kanka ne ish pelerin sürekli düsüo giang birlesme teklif etti felan dedi ei dedim bizim clanida bozdurdun kaldik ortada aldirabilirsen aldir OKS'ye dedim full mull dedi ama aldirdi genede clana xD ortama yavas yavas alisiodum ama clanda gicik bir bp vardi sürekli beni öldürecegini söylüodu commander arenaya davet etmemi söyledi ve bana +7 raptoruyla birlikte sword def talia verdi gidip bi güzel patakladiktan sonra czye gectim raptoru geri verecektim raptoru verdikten sonra ben merchanta gidicem satilacak itemin varsa ver dedigimde bana 2 tane ib +6 taze düsürdügümüz belt of life'i impact+1'i ve bir kac ivir ziviri daha verdi ben bunlarla moradona gecerken kapida bir hata oldu ve dc oldum girdiimde roll back olmustu ve onun bana verdii tüm itemler gitmisti raptor+7 ise duruodu :S utana sikila durumu anlattim raptoru geri verdim daha sonra madem 2 raptorun var 1ini sat dedim xD 350den satiliyomus bana süre ver sakla alacam dedim yine boss eventten barkirradan warrior shell gaunglets düsürmüstüm 200den satmistim parasini commaya verip raptoru aldim xD daha sonra gigami satip borcumu ödedim...sonra commanderin gercek sahibi oyuna dönünce yuvasina TOWN clanina geri döndü ve clan icin boss kesmek bana kaldi unique clani saolsun cok xped ettirdiler ama durmadan boss kesmeye devam ettim wohentulan gibi süper bi priest wardi xped ettirmek isteyenler olmadii sürece hic yatirmazdi bosslarda kisa sürede 2 we almistim clandan 3 ay ugrastiktan sonrada iron belt xD...kardesimin chari hacklenmisti onunda charini tekrardan yapmak icin cok ugrastik gmler saolsun premiumsu
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Yazayım Bari :D zaten yapacak başka birşeyim yok :D

BU YAZIYI OKUMAYA GÜCÜNÜZ YETERSE STRO'UN HİKAYESİ İŞTE BURDA. BELKİ SİZEDE YARDIMCI OLUR :)

2005 başlarında bu oyun bizim cafeye geldi. tüm arkadaşlarım oynamaya başladı. ben her oyun gibi ( cunter-strike ve NFS hariç :D ) bunuda saçma birşey buldum ve başlamadım. herzamanki gibi kızlarla chat cuç olaylarındaydım. bir gün geldi kızla tartıştık. konuşmamaya başladık. chat olayından sovudum :D ve yan masada oturan arkadaşımdan bana acc açmasını söyledim.

acc açıldı ve ben oyuna girdim. arkadaşlar 40-45 lvl civarı olmuştular :=) ben daha civciv " Dissulve " idim :D 2- 3 günde 40+ oldum. Eşyalarım arkadaşlardan geldi :) saolsunlar var olsunlar. Hacknight die bir mage arkadaş bana bir sürü goblin set vermişti. o zamanlar büyük paraydılar 25-30 parça goblini ben tutup attım :).

40 dan 46 ya kadar eslant DTS lerde Lupin, Hackgnigt ve diger arkadaşlarla geçirdim geçirdim. 46 lvl olmuştum bilizardım vardı çok mutluydum ama hala 33 büyü scrolum yoktu :D

o zamnlar herkezin kullandıgı KOHACK i açarak abyss e geçtim :D 16m para yaptım ve scroll aldım. artık bir scroll um vardı :) ben yine para yapmak istiyordum ama oyunda yeni version gelmişti ve KOHACK bitmişti. biz sitelerde KOHACK arıyorduk birgün bulduk :D ama şu varki buldugumuz bir keyloger çıktı :D ertesi gün girdigimde Lupin ve Ben(DissuLve) hacklenmişti :S

Bu Olaydan sonra 2 gün oynamadım düşündüm devam etme kararı aldım. Kc aldım Premium aldım birkaç scroll satıp üstümü tekrar dizdim ve elimde kalan para ile 9 m e +5 rogue chtin kafalık aldım gittim upgrade ettim +6 oldu :D 20m e sattım. artık paramda vardı. ama staff yoktu +5 elemental staff aldım gittim bastım +6 oldu :D mutlu oldum. iş lvl e kalmıştı. eslant dts lerden sıkılmıştım. canım gezmek istedi ve daha önce hiç görmedigim lamiaları gördüm :D kesebilirmiyim die kendime sordum. kesersin ulen dedim içimden bi dene altı üstü ölürsün dedim ve attım chili :D kestim. iyi exp verdigini gördüm ve tek tek kesmeye başladım. 2 gün sonra alana başladım. 47 lvl biri için solo yapınca çok iyi exp geliyordu. elimde sağlam staff vardı rahatta kesiyordum.

lamia lardan deli gibi kukry çıkıyordu 10-15 kukry biriktirdigim olmuştu günde en az 2 tane de ironx bow çıkardı. bunlarla çok sağlam para yaptım ve bunların dışında çıkan full plate gibi item lar ilede saat başı 1 m gibi deli bi para gelirdi. 54 veya 55 lvl oldum exp düştü lamiadan exp az geliyordu. daha hızlı kesmem lazımdı. birtane slamander +6 aldım ve yine kesmeye başladım. 46-57 lvl arasını 15 veya en fazla 20 günde geçtim çok sağlamda para yapmıştım. 57 lvl de gözüm +8 staffa dikildi. her gördügüm +5 +6 slamander ı aldım +7 ye bastım. 5 tane +7 yaptım ama +8 basmadım. artık solo exp gelmiyordu. askere giden bir arkadaşın warrioru vardı 45 lvl hala :D yandan lupin e açtırdım. topla kaçtane lamia varsa dedim. alanda sanırım 20 tane lamia vardı hepsini çekerdi ve ben artık alan lamiaya başlamıştım :D kimseye birtane lamia vermiyordum. lamialar benimdi. ama asaslar elimden alıyordu :D. birkaç gün sonra 59 oldum. beni gören lamia yamı gidiyorsun derdi. :D veya beni arayan lamia ya gelirdi

artık 59 lvl dim. kendimi yavaş yavaş harpi lere attım. ilk harpimi cz de yapmıştım. nemesis in partye girdim 2 saatte 59%50 oldum :D orclar bastı party dagıldı :S ertesi gün eslantta 60 lvl oldum veeeeeeee novam vardı novaaaaa novanın olması novanın gelmesi humteşem bir duyguydu.

60 lvl olmuştum ama artık üstümdeki kristal golbiller yetmiyordu bana tabi salamander +7 de kurtarmıyordu. o sıralar Havana diye bir arkadaşla tanışmıştım. o bana upgrade taktikleri vermişti o tatiklerle elixir +7 staf yaptım daha sonra elbise de gözüm vardı. crimson degil benim gözüm complete setteydi :) robe +6 aldım. +3 kafalık aldım +7 yaptım. +1 pad aldım +7 yaptım. ama eldiven ve bot bulamamıştım. eslantta 61 lvl oldum. yine geçtim moradon a upgrade işlerine

+7 elixir yapıp satıyordum. i para yaptım yine. eksik complete lerimi tamamlamam lazımdı o karizma elbiseler full olacaktı. kafaya takmıştım abi :) adını hatırlamadıgım bir orc priestten +1 complete eldiven aldım. yanından geçiyordum onun bi baktım pazar kurdu ve odaaaa ne eldiven ve 25m e koymuş :D hemen pm attım kaldır pazardan boz pazarı sana 35m vercem :D 40m e aldım eldiveni ve zor bulundugu için +6 ve +7 ye basamadım yemedi yane :) kaza ile yanmasından korkarak +5 de bıraktım.

evet tek eksik boot tu. serverda (diez) 2 tane bot vardı ve biri benim arkadaş strosfer_unique digeride yine bir human mage de idi. bulmak imkansızdı. shell botlar srimson wing ve troll bersekerden düşüyordu. arkadaşlarla başladık Tb ve Cw kesmeye ne varki şans yoktu birşey çıkmadı. ( ama ben boot bulduktan sonra warrior arkadaş Arsen1c crimson dan rogue shell botu indirdi )

Strosfer_Unique Diez i bırakmıştı. beramus yeni açılmıştı ve oda beramus a geçmişti. ben ona beramusta para 100m verecektim
Sosyal ağlarda paylaş

Herzamanki gibi sıradan akşam günleriydi cafeye gittim tabiki counter veya nfs oynucaz :D girdim s.a felan vs vs vs baktım yeni oyun oynuyor herkes lan dedim bu ne böyle paso yaratık kesiyorlar puan felan geliyor çok saçma geldi ilk başta sonra dedim açın banada bir account bende oynucam :D keşke açmaz olaydım neyse oyundan hiçbirşey anlamıyorum karus priest hatun açtım bu güzel dediler neyse moradonda çıktım merchantları görünce bu ne lan bakkal var heryerde dedim :D neyse başladık worm kesmeye 10 lvl kastım sonra begenemeyip karus mage açtım bu daha çok hoşuma gitti tabi her zamanki gibi puanları dex str felan verdim :D 30-35 levele kadar moradonda kastım sonrada Brethi öğrendim oraya gittim kapıda hep lycan felan kestim 38-39 oldum birisi gel senle yaratık kescez dedi cz'ye soktu beni girdim towndan çıktım human gördüm aha dedim bu nerden gelmiş felan beni görünce kesti hemen üstümdeki 5 milyonumun yarısı gitmişti ve çok üzülmüştüm sonra zombileri öğrendim çok hoşuma gitti güzel exp kazanıyordum nerdeyse 47 levele kadar zombide kastım (eslantı daha bilmiyordum :D) neyse sonra goblinleri öğrendim orda kobold kestim durmadan biraz para yaptım kendime 40'lık bone staff aldım :D sonra birisi level kaç diye sordum bende 47 dedim olm sen niye eslanta gitmiyorsun dedi orası neresi deyince takip et dedi eslantı öğrendim :D 49'a kadar kapı önündeki ash knightlarda partyde kastım sonra dts spotunu öğrendim aoe dts kestim 53 levele kadar ilk clanım game_over dı hep dts keserdik sonra clan dağıldı . harpyleri öğrendim Diezde sacettin arkadaşım saolsun beni Sultans_of_Ottoman clanına soktu 53 level iken girdim d2 harpy spotu hep bizdeydi 58'e kadar harpyde kastım sonra bir nedenden dolayı kavga ettim ve clandan çıktım 58 level clansız masum bir mageydim SoulofKnightz üst clanına girdim Experenced saolsun çok yardım etti 59 a aposta kastım lr vererek ondan sonra 2 günde sanırım harpyde 60 oldum clandan yardım ettiler ve master oldum Novayı açınca acaip muhteşem bir duygu vardı. durmadan nova atıyordum etrafa :D 61 oldum cz yapıp np kastım ondan sonrada charımı sattım ... :D

Biraz uzun oldu :horace:

Nick : JoNyBLaCks[signature][hline]Diez :_TikiTo_ [Playing]

Olympia : JoNyBLaCk Alone Warrior :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 05 Aralık 2005 06:19 tarihinde demiş ki:Herzamanki gibi sıradan akşam günleriydi cafeye gittim tabiki counter veya nfs oynucaz :D girdim s.a felan vs vs vs baktım yeni oyun oynuyor herkes lan dedim bu ne böyle paso yaratık kesiyorlar puan felan geliyor çok saçma geldi ilk başta sonra dedim açın banada bir account bende oynucam :D keşke açmaz olaydım neyse oyundan hiçbirşey anlamıyorum karus priest hatun açtım bu güzel dediler neyse moradonda çıktım merchantları görünce bu ne lan bakkal var heryerde dedim :D
neyse başladık worm kesmeye 10 lvl kastım sonra begenemeyip karus mage açtım bu daha çok hoşuma gitti tabi her zamanki gibi puanları dex str felan verdim :D 30-35 levele kadar moradonda kastım sonrada Brethi öğrendim oraya gittim kapıda hep lycan felan kestim 38-39 oldum birisi gel senle yaratık kescez dedi cz'ye soktu beni girdim towndan çıktım human gördüm aha dedim bu nerden gelmiş felan beni görünce kesti hemen üstümdeki 5 milyonumun yarısı gitmişti ve çok üzülmüştüm sonra zombileri öğrendim çok hoşuma gitti güzel exp kazanıyordum nerdeyse 47 levele kadar zombide kastım (eslantı daha bilmiyordum :D) neyse sonra goblinleri öğrendim orda kobold kestim durmadan biraz para yaptım kendime 40'lık bone staff aldım :D sonra birisi level kaç diye sordum bende 47 dedim olm sen niye eslanta gitmiyorsun dedi orası neresi deyince takip et dedi eslantı öğrendim :D 49'a kadar kapı önündeki ash knightlarda partyde kastım sonra dts spotunu öğrendim aoe dts kestim 53 levele kadar ilk clanım game_over dı hep dts keserdik sonra clan dağıldı . harpyleri öğrendim Diezde sacettin arkadaşım saolsun beni Sultans_of_Ottoman clanına soktu 53 level iken girdim d2 harpy spotu hep bizdeydi 58'e kadar harpyde kastım sonra bir nedenden dolayı kavga ettim ve clandan çıktım 58 level clansız masum bir mageydim SoulofKnightz üst clanına girdim Experenced saolsun çok yardım etti 59 a aposta kastım lr vererek ondan sonra 2 günde sanırım harpyde 60 oldum clandan yardım ettiler ve master oldum Novayı açınca acaip muhteşem bir duygu vardı. durmadan nova atıyordum etrafa :D 61 oldum cz yapıp np kastım ondan sonrada charımı sattım ... :D

Biraz uzun oldu :horace:

Nick : JoNyBLaCks

Hakanım ıyı guzel anladık cok guzel yazmısısn hatta oyuna cafedekı 6. bılgısayarda basladın dun gıbı hatırlıyorum ama senden khrull'un da hıkayesını duymak ısterdık :D bızımle paylasırmısın banlanan adamın hıkayesını nasıl kastın wormlarda dts de bunları anlatsana bıze :D:D[signature][hline]Nick: ::Necromania::
Server : Ares ( Bırakmam abı ben aresı :) )
Np: Daha yok
Karus
lvl: 54 ( 2. hafta)
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...