Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

bu oyun nasıl bişey ben knight online ı bırakmayı düşünüyorum da bu oyun onun yerine gider mi ???? hile ler war mı oyunda kosp mosp dupe falan :D yoksa gimiiicem!!!![signature][hline]Server=dies
char.=AnGe_de_la_MoRt /SiLenT_assassin
nation=morad/karus
job=assassin / assassin
lvl= 6x / 55+
n p = 28.xxx / 1xxx
clan=sUK /ZyRus
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu yüklüyorum şu an, da forumda yazılanlardan bir şey anladım;

1.Türk-Çin İpek Yolu savaşı konulu bir mmo
2.knight online'a benziyor hatta daha iyi
3.betada henüz
4.oyuna girmek işgence

bunların hangileri doğru hangileri eksik yada yanlış?[signature][hline]Voic3
RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

1. söyledin yanlış ben henüz türklerle ilgili bişey görmedim sadece bi tane islam mercanery die biri var onu gördüm(bu oyunda satıcı gibi bir bot)
2. doğru
3. doğru
4. kısmen biraz uraşırsan giriyo ayrıca farklı taktikler var girmek için mesela benimki oluyo 2 sayfa kadar önce yazmıştım.[signature][hline]Oyun: Silkroad
Nick: Andr0medA
lvl: 1x
job: Archer
force: Fire
server: Aege

Dipnot: alayını keserim :D
Sosyal ağlarda paylaş

hunter , thief , trade 3 lüsüne nasıl level verebiliyoruz? bide ne işe yarıyorlar?

bu arada oyunda nickim ''voys'' black bloods qustindeyim. yardım edecek yada yardıma ihtiyacı olan varsa gelsın yanıma[signature][hline]Voic3
RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Voys, 27 Kasım 2005 13:30 tarihinde demiş ki:
hunter , thief , trade 3 lüsüne nasıl level verebiliyoruz? bide ne işe yarıyorlar?

bu arada oyunda nickim ''voys'' black bloods qustindeyim. yardım edecek yada yardıma ihtiyacı olan varsa gelsın yanıma

voys dostum o 3 classa lvl 20 den sonra ulasiyorsun onlara oyle lvl veremiyosun.onlarin classlarinin mesleklerini yaparak lvl aliyolar(mesela Tiefsin merchcant hunter oldurmek gibi...)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna girilmiyor resmen . Sinirlendiriyor insanı . Dün indiğinde bakmak için girdim 2 dakika bugün bütün çabalarıma rağmen tık yok .

China , Islam and Europe diyor oyunun tanıtımında , karakter yaratma ekranında yok öyle bişey . Nedir bunun aslı ?[signature][hline]gg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...